جراح کل ایالات متحده از مردم خواست تا به “توقف خرید ماسک” و هشدار داد که این می تواند منجر به کمبود برای بهداشت و درمان کارگران و به طور موثر آنها را قرار داده و جوامع در معرض خطر است.

ایالات متحده جراح عمومی Jerome M. Adams ساخته شده تقاضای خود را در چند پست توییتر در روز شنبه به عنوان آمریکایی ها عجله برای خرید یکبار مصرف ماسک صورت و سایر تجهیزات حفاظتی. تقاضا برای ماسک است که منجر به کمبود آن باعث شده قیمت موج در خرید آنلاین سیستم عامل آمازون و eBay.

“به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک!” آدامز نوشت در پست خود اضافه کرد که ماسک ها “موثر نیست” در جلوگیری از ابتلا به این ویروس و عدم وجود چنین تجهیزات حفاظتی می تواند قرار دادن بهداشت و درمان کارگران در خطر است.

آدامز افزود: بهترین راه عمومی می تواند به محافظت از خود را از ابتلا به این ویروس است برای حفظ قوی اقدامات پيشگيرانه مثل در خانه ماندن در زمانی که بیمار و شستن دست ها با آب و صابون.

جراح عمومی سخنان اکو از مقامات سازمان بهداشت جهانی (WHO) که همچنین با ابراز نگرانی از عدم وجود تجهیزات حفاظتی در سراسر جهان است.

“نگرانی اصلی ما در اینجا این است که اطمینان حاصل شود که ما خط مقدم سلامت کارگران محافظت شده و آنها تجهیزات آنها نیاز به انجام شغل خود را” دکتر Michael J. Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در طول یک جلسه در روز جمعه. “هنگامی که ما بحث در مورد تجهیزات حفاظتی و ماسک ما در حال صحبت کردن در مورد آن بسیار خاص و تخصصی مواد که مورد نیاز است. و که تحت فشار قابل توجهی.”

رایان گفت که ماسک می تواند به توقف پوشنده لباس از گسترش این بیماری به شخص دیگری وجود دارد اما محدودیت برای جلوگیری از یک فرد از آلوده بودن.

“داشتن یک ماسک لزوما شما را در هر گونه افزایش [خطر] از ابتلا به این بیماری,” او گفت:, و اضافه کرد که اقدامات پیشگیرانه بهترین راه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در همین حال مقامات ایالات متحده گفت: Feb. 29 که خطر آمریکا ابتلا به این ویروس باقی می ماند.

“خطر ابتلا به آمریکا باقی مانده است کم است. ما باید پیش بینی بیشتر موارد اما این خطر برای آمریکا باقی می ماند” دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. “مردم آمریکا نیاز به رفتن با زندگی عادی خود.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین یک ارزیابی مشابهی از خطر ابتلا به این ویروس به آمریکایی ها است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده آماده است و دارای انبار 43 میلیون ماسک و لوازم دیگر.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت Anthony Fauci (L), آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس (2L) و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت Redfield (R) نگاه کنید در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19, coronavirus شیوع در کاخ سفید در واشنگتن در فوریه. 29, 2020. (روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ)

در اوایل فوریه. 29 واشنگتن مقامات بهداشتی دولت تایید کرد که یک فرد فوت شده از این ویروس تبدیل شدن به اولین بیمار به مرگ ناشی از این بیماری در ایالات متحده است.

در فوریه. 28 ایالات متحده زنجیره داروخانه CVS هشدار داد وجود دارد می تواند کمبود موقت ضد عفونی کننده دست و نصب N95 ماسک صورت با توجه به افزایش تقاضا در میان شیوع گزارش شده Axios. Walgreens نیز گزارش تقاضای بالا برای ماسک و محافظ موارد.

وجود دارد در حال حاضر 69 تایید مواردی از این ویروس در کشور که از روز شنبه. تایید موارد شامل 44 مسافر که روی الماس شاهزاده خانم سه نفر تخلیه شده از چین و 22 ایالات متحده دیگر موارد مربوط به سفر و یا تماس نزدیک به مسافران است.

Zachary Stieber کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im