ما می ایستد با استرالیا سیگنال های تغییر سیاست نسبت به چین

‘جهان تا حد زیادی دست کم گرفت درجه که پکن است ایدئولوژیک خصمانه به سازمان ملل’

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo را محکوم کرده چینی رژیم خصومت نسبت به استرالیا و گفت که ایالات متحده توسعه داده است یک “واقعی تر درک” از “ماهیت رژیم” در میان CCP ویروس همه گیر.

در سخنرانی خود در کاخ سفید نشست خبری در مارس 20, Pompeo گفت: “حزب کمونیست چین تصمیم به تهدید استرالیا با اقتصادی قصاص برای عمل ساده درخواست تحقیقات مستقل به ریشه های این ویروس است.”

“این درست نیست” او ادامه داد.

اعلام آمریکا برای حمایت از استرالیا Pompeo گفت: “ما در کنار استرالیا و بیش از 120 سازمان ملل در حال حاضر که گرفته اند تا آمریکا تماس برای پرس و جو به ریشه های, ویروس, بنابراین ما می تواند درک آنچه رفت را اشتباه و صرفه جویی در زندگی در حال حاضر و در آینده است.”

اما استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون را رد کرده است که چین را تحریم گوشت گاو و جو در حال اقدامات تلافی جویانه اما می گویند که او می خواهد نا امید می شود اگر این مورد بود.

استرالیا تجارت فدرال وزیر سیمون بیرمنگام گفت: دولت نمی خواهد درگیر در یک جنگ اقتصادی با وجود این رژیم را “گرگ جنگجو” تاکتیک های دیپلماتیک نسبت به استرالیا.

بیرمنگام به خبرنگاران گفت: بر مه 19 که استرالیا سیاست های تجاری بر اساس مقررات بین المللی تجارت و دولت نمی خواهد با قرار دادن تعرفه بر کالاهای چینی به دلیل: “ما نمی رفتار ما در سیاست های تجاری در یک بدهبستان اساس است.”

Pompeo سیگنال های سیاست خارجی تغییر نسبت به چین

Pompeo مورد استفاده خود را فشار دهید در دسترس بودن به سیگنال تغییر در سیاست خارجی نسبت به چین است. او مشخص شده دولت ایالات متحده را به تصویر بزرگ فکر کردن در مورد چینی رژیم کمونیستی در سه بخش است.

اولین قسمت این بود که چین بوده است “حکومت توسط یک, وحشیانه, رژیم استبدادی یک رژیم کمونیستی از سال 1949.”

Pompeo گفت که ایالات متحده تا به حال فکر برای چندین دهه است که تجارت و مبادلات با چین را به آزادی بیشتر به مردم از جمله از طریق ورود به سازمان تجارت جهانی است.

این مورد نشده است اما.

بخش دوم که Pompeo گذاشته شد که ایالات متحده در حال توسعه یک “درک واقعی تری از کمونیست چین” در میان CCP ویروس همه گیر (معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus).

Pompeo در حال حاضر معتقد است که ایالات متحده تا به حال “تا حد زیادی دست کم گرفت درجه که در پکن است که از لحاظ ایدئولوژیک و سیاسی خصمانه به سازمان ملل.”

Pompeo و دولت ایالات متحده به تنهایی نیست. اخیر تحقیقات پیو نشان داد که 66 درصد از آمریکایی ها را “تفسیر انداز” از چین.

هفته گذشته در استرالیا یک Lowy موسسه نظرسنجی نشان داد که 69 درصد از استرالیایی ها هم فکر می کنم “کمتر favourably” در مورد چین حاکم رژیم کمونیستی.

قسمت سوم از دولت ایالات متحده را به تصویر بزرگتر تفکر در مورد چین کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

Pompeo آنها را به عنوان “محقر در مقایسه با هزینه” است که رژیم تحمیل شده بر جهان از طریق آن شکست اطراف این بیماری همه گیر.

“همانطور که همه ما اینجا نشسته این صبح پکن همچنان به انکار محققان دسترسی به امکانات مربوطه به خودداری از ویروس زنده نمونه به سانسور بحث در مورد آنفلوآنزای مرغی در چین, و, بسیار, بیشتر,” گفت: Pompeo.

چین ‘Wolf Warrior’ دیپلماسی

در دو ماه گذشته چین و استرالیا را داشته اند با افزایش تنش ها پس از استرالیا تحت فشار قرار دادند به صورت مستقل بین المللی تحقیق در ریشه ها و دست زدن به CCP شیوع ویروس در ووهان.

استفاده از اصطلاح “گرگ جنگجو” دیپلماسی دیپلمات چینی در استرالیا و زننده و تهدید دولت فدرال و شرکت های رسانه ای در یک تلاش بی ثمر برای دریافت موریسون دولت به افت فشار برای پرس و جو.

در پاسخ به ادامه تنش های فدرال تجارت وزیر گفت: کانال 7 در آوریل 19 که دولت استرالیا که قرار بود به واکنش نشان می دهند در یک “بدهبستان” جنگ تجاری با چین بیش از این تنش ها.

بیرمنگام و گفت که چین سفیر ایران در استرالیا در حال توسعه یک سابقه از “اظهارات تحریک آمیز است که فقط غیر ضروری است.”

بیرمنگام گفت: “این کاملا نامناسب است. در پایان, ما می خواهم چین برای مشارکت و همکاری با این سوالات تا آنجا که ما می خواهیم بقیه جهان بیش از حد.”

Epoch Times خبرنگار Caden پیرسون کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de