ما می ایستد با استرالیا پس از تهدیدات اقتصادی تلافی از پکن

‘جهان تا حد زیادی دست کم گرفت درجه که پکن است ایدئولوژیک خصمانه به سازمان ملل’ می گوید Pompeo

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo را محکوم کرده چینی رژیم خصومت نسبت به استرالیا و گفت: جهان در حال حاضر دارای یک “واقعی تر درک” در “ماهیت رژیم” پس از پکن عدم شفافیت در اطراف CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان ویروس coronavirus.

صحبت در وزارت امور خارجه نشست خبری در مارس 20, Pompeo گفت: “حزب کمونیست چین (CCP) را انتخاب کرد به تهدید استرالیا با اقتصادی قصاص برای عمل ساده درخواست تحقیقات مستقل به ریشه های این ویروس است.”

“این درست نیست” او ادامه داد.

اعلام طرفداری آمریکا از استرالیا در صورت CCP را قلدری Pompeo گفت: “ما در کنار استرالیا و بیش از 120 سازمان ملل در حال حاضر که گرفته اند تا آمریکا تماس برای پرس و جو به ریشه های, ویروس, بنابراین ما می تواند درک آنچه رفت را اشتباه و صرفه جویی در زندگی در حال حاضر و در آینده است.”

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون انتخاب کرده است و نه رویکرد پکن اخیر تحریم ها در استرالیا گوشت گاو و جو به عنوان اقدامات تلافی جویانه برای استرالیا تماس برای تحقیقات مستقل به ریشه های CCP ویروس و اضافه کرد که او خواهد بود نا امید با چین اگر این مورد بود.

“ما کار کسانی که روابط تجاری. اما آنچه که ما هرگز انجام دهید این است که تجارت ارزش های ما,” او گفت: در 14 ماه مه.

استرالیا تجارت فدرال وزیر سیمون بیرمنگام گفت که موریسون دولت نمی خواهد درگیر در یک جنگ اقتصادی با پکن با وجود این رژیم را “گرگ جنگجو” تاکتیک های دیپلماتیک نسبت به استرالیا.

بیرمنگام به خبرنگاران گفت: بر مه 19 که استرالیا سیاست های تجاری بر اساس مقررات بین المللی تجارت و دولت نمی خواهد با قرار دادن تعرفه بر کالاهای چینی به دلیل “ما نمی رفتار ما در سیاست های تجاری در یک بدهبستان اساس است.”

“این کاملا نامناسب است. در پایان, ما می خواهم چین برای مشارکت و همکاری با این سوالات تا آنجا که ما می خواهیم بقیه جهان هم گفت:” کانال 7.

Pompeo می گوید جهان در حال حاضر ‘بیداری’ به تهدید ناشی از یک کمونیست چین

Pompeo مورد استفاده خود را فشار دهید در دسترس برای بحث در مورد دولت قبلی شکست خورده در سیاست خارجی نسبت به چین است.

“برای چند دهه ما فکر رژیم تبدیل خواهد شد و بیشتر شبیه به ما … که اتفاق نمی افتد. ما تا حد زیادی دست کم گرفت درجه که پکن است ایدئولوژیک خصمانه به سازمان ملل,” او گفت:.

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر “جهان در حال بیدار شدن از خواب به این واقعیت است,” او گفت:, و اضافه کرد که این ویروس به “شتاب درک واقعی تری از کمونیست چین است.”

Pompeo ذکر اخیر تحقیقات پیو نظرسنجی نشان داد که 66 درصد از آمریکایی ها با پاسخ “تفسیر انداز” از کمونیست چین است.

هفته گذشته در استرالیا یک Lowy موسسه نظرسنجی نشان داد که 69 درصد از استرالیایی ها هم فکر می کنم “کمتر favourably” در مورد چین حاکم رژیم کمونیستی.

وزیر امور خارجه در ادامه گفت: با وجود CCP تلاش برای مثبت تبلیغ آن کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر این “محقر در مقایسه با هزینه” به جهان به عنوان یک نتیجه از رژیم جلد از این بیماری همه گیر.

“همانطور که همه ما اینجا نشسته این صبح پکن همچنان به انکار محققان دسترسی به امکانات مربوطه به خودداری از ویروس زنده نمونه به سانسور بحث در مورد آنفلوآنزای مرغی در چین, و, بسیار, بیشتر,” او گفت:.

Epoch Times خبرنگار Caden پیرسون کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de