ما فضا نیروی رونمایی پرچم

واشنگتن—ایالات متحده در فضا نیروی جدیدترین شاخه ای از نیروهای مسلح در حال حاضر خود را به.

وزارت دفاع مقامات ارائه شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با فضای نیروی پرچم در طول یک دفتر بیضی رویداد در روز جمعه. آبی تیره و سفید پرچم شامل عناصر در نظر گرفته شده برای بیرون کشیدن گسترده recesses از فضای بیرونی است.

فضا نیروی بود که رسما تاسیس شده در ماه دسامبر 2019, اولین نظامی جدید خدمات پس از نیروی هوایی ایالات متحده تاسیس شد در سال 1947. این 16,000 سربازان و غیر نظامیان تشکیل می دهند که فضا نیروی فنی باقی می ماند و بخشی از نیروی هوایی که قبلا نظارت عملیات تهاجمی در فضا است.

وزیر دفاع علامت Esper وجود دارد گفت: دشمنان که در حال تبدیل فضا به یک محیط خصمانه. به این ترتیب فضای زور و فرماندهی فضایی به منظور محافظت از دارایی های ایالات متحده و منافع در فضا است.

تهمت نیز روشن می بیند جدیدترین سرویس به عنوان بحرانی برای آینده آمریکا دفاع.

رئيس جمهور گفت: در روز جمعه مراسم که ایالات متحده در حال ساخت یک “سوپر duper موشکی” است که می تواند سفر “17 بار سریع تر از آنچه که ما در حال حاضر است.”

space force flag
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می ایستد به عنوان رئیس عملیات فضایی ناسا در فضا نیروی ژنرال جان ریموند دوم از سمت چپ و رئیس استاد Sgt. راجر Towberman دوم از راست نگه داشتن ایالات متحده در فضا نیروی پرچم آن را به عنوان ارائه شده در دفتر بیضی شکل کاخ سفید روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در واشنگتن است. وزیر نیروی هوایی باربارا برت می ایستد سمت چپ. (AP Photo/الکس Brandon)

این پرچم شامل یک Delta Wing—طولانی نماد در نیروی هوایی—به معنای به معنی تغییر و نوآوری است. تاریکی و نور و سایه های خاکستری در دلتا گنجانیده شده بود در اشاره به 24/7 ماهیت فضا نیروی کار است.

پرچم همچنین ویژگی های یک جهان برای فضای نیروی مبارزان’ چمن خانه و یک مدار بیضوی در سراسر جهان گنجانیده شده بود به معنی نیروی ماموریت برای دفاع و محافظت از دشمنان و تهدیدات ناشی در فضا است.

این پرچم بود, تولید شده توسط هنرمندان و صنایع دستی مردم در دفاع تدارکات آژانس پرچم اتاق در فیلادلفیا از طراحی نهایی و مستند توسط گروه موسسه نجابت خانوادگی در فورت بلویر ویرجینیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de