ما نشان می دهد که حمایت هر دو حزب به استرالیا متحد در پاسخ به سفارت چین تهدید

در یک نمایش از حمایت هر دو حزب از اعضای کنگره آمریکا با ارسال نامه ای در تاریخ 7 مه افراطیت و اتحاد خود را با استرالیا و محکومیت تهدیدات اخیر ساخته شده توسط کانبرا مبتنی بر تهران.

از اعضای هر دو مجلس و در سراسر شکاف سیاسی نوشت از کشور “mateship” و مجددا “پشتیبانی قوی برای ایالات متحده آمریکا–استرالیا داد.”

خطاب به سفیر جمهوری اسلامی ایران آرتور Sinodinos نامه ای گفته است که تنها “طبیعی” است که در استرالیا به دنبال یک هدف و بررسی مستقل به ریشه های این ویروس با اعضای کنگره گفت که آنها “نمی تواند به توافق برسند.”

ایالات متحده آمریکا کمیته روابط خارجی مجلس سنا در توییتر نوشت در مارس 7:

“ما می ایستد w/ استرالیا ما دوستان و متحدان در چهره #CCP تهدید. من پیوست سنا و خانه اعضا در حمایت از #استرالیا پس از PRC Amb. چنگ پیشنهاد اقتصادی اقدامی تلافی جویانه پس از آن به نام برای رسیدگی به ریشه های #COVID19.”

این نامه به امضاء شد 27 عضو از هر دو مجلس نمایندگان و سنا و شامل سناتور جیم Risch (R-آیداهو) و باب منندز (D-N. J.) رئیس و عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا.

آنها ذکر شده از نظر نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون و سایه وزیر امور خارجه Penny Wong.

در تماس برای بررسی موریسون گفت: “ما می خواهم دنیا را امن تر خواهد بود وقتی که می آید به ویروس … من امیدوارم که هر ملت دیگر توان آن را به چین و یا هر کس دیگری را به اشتراک گذاری است که هدف.”

این نامه گفت: این پاسخ از چینی سفیر چنگ Jingye در مصاحبه ای با بررسی های مالی استرالیا در آوریل 26 “عمیقا نگران کننده” و آنها “به صراحت مخالف این رفتار است.”

وقتی که چنگ سوال شد در تماس برای تحقیقات او در پاسخ به این ادعا: “آن را در منافع خود است. آن را نمی خواهد به شما احترام بگذارند و آن را مخل به تلاش جهانی.”

Chinese Ambassador to Australia Cheng Jingye
چینی سفیر ایران در استرالیا چنگ Jingye صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در محل اقامت سفیر در کانبرا استرالیا در دسامبر. 19, 2019. (AAP تصویر/Lukas Coch)

زمانی که فشار بر اینکه آیا چین خواهد توقف خرید و فروش در استرالیا, سنگ آهن, زغال سنگ و یا گاز گفت: وجود خواهد داشت هیچ تحریم, اما, چینی, عمومی شد “نا امید و نگران و نا امید” با استرالیا.

“شاید مردم عادی فکر می کنم که چرا آنها نباید در نوشیدن شراب استرالیا و یا خوردن گوشت گاو استرالیا?”

در این نامه از آمریکا به اعضای کنگره گفت: این نظرات insinuated استرالیا ممکن است به صورت “اقتصادی مصر است.”

“این حادثه بخشی از یک روایت در مورد الگوی از دولت چین” نوشت: قانونگذاران. “همانطور که ما همچنان به مقابله با این بیماری کشنده و عواقب آن ما خواهد بود در مواجهه با بسیاری از تصمیم گیری های دشوار از جمله کسانی که ممکن است بوجود می آیند از دولت چین بر ادامه عدم همکاری و شفافیت است.”

“یک تصمیم است که دشوار است برای همیشه ایستاده با استرالیا ما ميباشد. بدون توجه به فشار خارجی و یا از روی اجبار بود و ما همیشه باید استرالیا را فقط به عنوان استرالیا همواره ماست.”

نماینده مایک گالاگر (R-WI) در توییتر نوشت در مارس 7:

“نه برای اولین بار CCP صادر کرده است نازک-مبدل تهدیدات علیه ما متحد استرالیا. اوایل امروز من نوشت: به Amb @A_Sinodinos در کنار همکاران من @RepJoeCourtney, @SenatorRisch و @SenatorMenendez به روشن ما همیشه از پشتیبانی ما ميباشد.”

امضا کنندگان این نامه عبارتند از:

سناتور جیم Risch (R-ID)

سناتور باب منندز (D-نیوجرسی)

تشکر. مایک گالاگر (R-WI)

Rep. جو کورتنی (D-CT)

سناتور کوری گاردنر (R-CO)

سناتور بن کاردین (D-MD)

سناتور مارکو روبیو (R-FL)

سناتور کریس Coons (R-د)

سناتور ران جانسون (R-WI)

سناتور دیوید پردو (R-GA)

سناتور تاد جوان (R-در)

تشکر. جیم لانگوین (D-RI)

Rep. لیز چنی (R-WY)

تشکر. جیمی پانتا (D-CA)

Rep. تام کول (R-OK)

تشکر. Ed مورد (D-HI)

Rep. ویکی Hartzler (R-MO)

تشکر. استیو کوهن (D-TN)

تشکر. برایان Fitzpatrick (R-PA)

تشکر. روبن Gallego (د-الف)

تشکر. ویلیام Timmons (R-SC)

تشکر. تد لیو (D-CA)

تشکر. ران رایت (R-KS)

Rep. ست Moulton (D-MA)

تشکر. رندی وبر (R-TX)

تشکر. Mikie Sherrill (D-CA)

تشکر. استیو Stivers (R-OH)

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de