ما باید فکر می کنم دو بار قبل از بازگشت 1MDB بودجه به مالزی می گوید Ex-PM Mahathir

کوالالامپور—ایالات متحده باید “دو بار فکر می کنم” قبل از اینکه به مالزی بازگشت پول از بهبود از یک ضد دزد سالاری پروب به صندوق دولت 1MDB نخست وزیر سابق Mahathir محمد گفت: روز جمعه به عنوان حزب متهم پیوند در 1MDB بود پشت در قدرت است.

Mahathir و 94 به طور ناگهانی استعفا داد و در ماه گذشته قبل از اینکه جایگزین Muhyiddin یاسین که ائتلاف شامل سابق حزب حاکم ایالات مالزی سازمان ملی با وجود رای دهندگان رد UMNO در سال 2018 به طور کلی انتخابات در میان یک واکنش بیش از چند میلیارد دلار رسوایی در 1MDB.

وزارت دادگستری (DoJ) می گوید بیش از 4.5 میلیارد دلار بود و غارت از 1MDB تحت UMNO نخست وزیر Najib Razak, که در حال حاضر در دادگاه به اتهام دریافت برخی از پول به سرقت رفته.

به DoJ در آن بزرگترین تا کنون ضد دزد سالاری مورد اتحاد جبران حدود 1 میلیارد دلار از تشنج و فروش دارایی گفته خریدم با 1MDB بودجه.

New Book Reveals Untold Details of 1MDB Scandal
کارگران در حال تصویر در سایت در 1 مالزی توسعه Berhad (1MDB) گل سرسبد Tun Razak ارز توسعه در کوالا لامپور, مالزی, در تاریخ 1 مارس 2015. (ایسنا/اولیویا هریس/فایل عکس)

به DoJ بازگشت نزدیک به 200 میلیون دلار به مالزی در ماه مه اما دوم انتقال حدود 240 میلیون بود با تاخیر در ماه گذشته میان عدم قطعیت زیر Mahathir استعفای منابع گفته اند.

Mahathir به رویترز گفت که DoJ باید دوباره نظر در تصمیم خود برای ارسال پول به مالزی پس از بازگشت از نجیب حزب به دولت است.

“هنگامی که ما در زمان بیش از DoJ مایل به آن را به ما به خاطر ما را سرنگون افرادی که به سرقت برده پول,” او در مصاحبه ای گفت:.

“در حال حاضر افرادی که پول را به سرقت برده است رفتن به دریافت پول آنها را به سرقت برده. من فکر می کنم DoJ باید به فکر می کنم دو بار.”

حداقل شش کشور در حال بررسی اتهام فساد و پول شویی در 1MDB تاسیس و از آن زمان نخست وزیر نجیب در سال 2009.

پس از غیر منتظره پیروزی در انتخابات در 2018, Mahathir بازگشایی پروب به 1MDB و نجیب دخالت در صندوق.

نجیب مواجه است پنج آزمایشات برای اولین بار است که شامل هفت اتهامات مرتبط به 10 میلیون دلار اختلاس از یک 1MDB واحد است که انتظار می رود برای رسیدن به یک حکم در ماه.

او التماس کرد گناه نیست و می گوید او گمراه مالزی سرمایه Jho پایین و دیگر 1MDB مقامات.

نجیب گفته رویترز در هفته گذشته که او انتظار می رود فضای بیشتر منجر به یک دادرسی عادلانه در حال حاضر که Mahathir بود از قدرت.

این مورد نیز منجر به موشکافی گلدمن ساکس که مالزی متهم به گمراه کردن سرمایه گذاران بیش از فروش اوراق قرضه بالغ بر 6.5 میلیارد دلار است که این بانک به جمع آوری برای 1MDB. سه واحد از بانک باید التماس کرد گناه نیست.

توسط A. Ananthalakshmi و Rozanna Latiff

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im