کری از اصرار FDA برای حفاظت از جوانان از سیگار E-

سناتور. سوزان کالینز (R-مین) اضافه شدن نام او به دو حزبی نامه (pdf) ارسال شده توسط یک گروه از سناتورهای این هفته برای غذا و داروی آمریکا (FDA) کمیسر دکتر استفان هان. در نامه سناتورها خواست کمیسر به رعایت این سازمان نیاز به رد e-سیگار برنامه های کاربردی که محافظت از بهداشت عمومی قبل از FDA ممکن است آخرین مهلت برای e-سیگار نقد و بررسی محصولات.

مه 12, شرکت های دخانیات باید premarket محصولات توتون و تنباکو برنامه های کاربردی (PMTAs) به سازمان غذا و دارو, اثبات این است که محصولات خود را ارائه و به طور کلی به نفع سلامت عمومی است. اگر شرکت نتواند به آن را مورد FDA قدرت به سفارش محصولات خود را خارج از بازار است.

آژانس قضاوت خواهد کرد که به نفع دو بخش آزمون: آیا e-سیگار موثر در گرفتن افراد سیگاری به ترک ؟ و اگر چنین است آیا این سود بیشتر سلامت آسیب به جدید e-سیگار کاربران—از جمله نوجوانان—که هرگز دودی در وهله اول ؟

سناتور با نگرانی از FDA گذشته نظارت e-سیگار و دخانیات از سوی آژانس برای انجام یک علمی نقد و بررسی است که دارای شرکت های دخانیات پاسخگو برای محصولات که در حال سوخت رسانی این بیماری همه گیر از جوانان e-سیگار استفاده است.

“ما می خواهیم FDA برای موفقیت در انجام آن قانونی دستور برای تنظیم محصولات توتون و تنباکو اما نگران هستند بر گذشته تمامی فعالیت است که FDA نمی خواهد انکار PMTA نرم افزار برای محصولات توتون و تنباکو است که مناسب برای حفاظت از سلامت عمومی است.” سناتور نوشت. “ما شما را به نگه داشتن تعهد شما ساخته شده در کنگره شهادت به هدایت شود” علم اطلاعات و قانون,’ ارزیابی چگونه خاصی e-سیگار محصول استفاده شده توسط کودکان در زمان قبل از مارس 12 تسلیم است.”

نمایندگان مجلس همچنین فشرده FDA برای حذف تمام محصولات توتون و تنباکو که از انطباق با مارس 12 مهلت از جمله محصولات است که ارائه نمی PTMA محصولات هدفمند به افراد زیر سن قانونی و طعم کارتریج-بر اساس محصولات.

“به عنوان رئیس FDA مسئولیت شما این است که به آمریکا از جمله و مهم ترین ملت ما کودکان” سناتور ادامه داد. “همانطور که می دانید پنج میلیون کودک در حال حاضر vaping از جمله یکی از چهار دانش آموزان دبیرستانی—افزایش 135 درصد در طول دو سال گذشته به تنهایی … ما باور نمی کنیم که یک محصول است که افزایش یافته است و یا به احتمال زیاد به افزایش جوانان استفاده از نیکوتین و یا توتون و تنباکو می تواند برآورده بهداشت عمومی استاندارد مورد نیاز تحت [قانون].”

خانواده, سیگار, پیشگیری و کنترل دخانیات عمل (TCA) ممنوعیت هر گونه دخانیات از جمله سیگار e-از ورود به بازار ایالات متحده مگر اینکه FDA تعیین شده است که یک نمایش است که اجازه چنین محصولات توتون و تنباکو به بازار عرضه می شود مناسب خواهد بود برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

E-سیگار محصولات می تواند در بازار باقی می ماند در حالی که FDA تعیین می کند که آیا برای تایید یا رد برنامه های کاربردی خود را. FDA یک سال به این تعیین.

نامه ای نیز امضا شده توسط سناتور دیک دوربین (D-بیمار است.), لیزا Murkowski (R-آلاسکا), پتی موری (D-شستشو.), Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) میت رامنی (R-یوتا), شلدون وایتهاوس (D-R. I.), الیزابت وارن (D-جرم.), تامی بالدوین (D-Wis.) جک رید (D-R. I.) ریچارد بلومنتال (D-Conn.), جین شاهین (D-N. H.), Ed Markey (D-جرم.), Jeff Merkley (D-سنگ.), مگی حسن (D-N. H.), Ron Wyden (D-سنگ.), و تام Udall (D-N. M.).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im