سناتور آمریکایی هشدار از فساد در میان باز چینی در بازار وام

نیویورک—ایالات متحده سناتور مارکو روبیو خواسته است تا رگولاتور برای هوشیار در مورد نگه داشتن سرمایه گذاران آمریکایی را از “خطرات” در ارتباط با ارائه در آخرین متحده-چین معامله تجاری را تشویق می کند که سرمایه گذاری در چین غیر انجام وام در بازار است.

این “فاز یک” معامله را در ماه ژانویه اعلام شامل یک توافق است که اجازه می دهد تا ایالات متحده شرکت های مالی به درخواست برای مجوز برای به دست آوردن وام های غیر نمایشی به طور مستقیم از بانک های چینی.

چنین ترتیباتی به خصوص کسانی که با شرکت های دولتی هستند خطرناک روبیو نوشت: در نامه ای به دادستان کل ویلیام بار ارسال شده در فوریه. 25. نسخه همچنین رفت و به کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون و بالا دادگستری و دادستان.

“من مصرانه از شما را به دقت شناسایی و اجرای Foreign Corrupt Practices Act (FCPA) موارد مربوط به فروش از بدهی های مضطرب توسط چینی های مالی و غیرمالی شرکت های آمریکایی, شرکت های” روبیو نوشت.

“این نظارت را در خدمت به حفاظت از سرمایه گذاران آمریکایی از مالی و حقوقی خطرات مرتبط با این بالا-ریسک سازمانی روابط است.”

روبیو عضو مجلس سنا کمیته روابط خارجی انتقاد کرده است آمریکا افزایش سرمایه گذاری در چین به دلیل آنچه که او می گوید در حال حاکمیت شرکتی خطرات و شرکت هایی که ماموریت گاهی اوقات خلاف منافع ایالات متحده. یک DOJ سخنگوی تایید دریافت نامه است اما نظر بیشتر. SEC نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر.

ایالات متحده مضطرب asset manager Oaktree مدیریت سرمایه به تازگی راه اندازی تماما متعلق به واحد در چین به دنبال دسترسی مستقیم به این کشور بد بازار وام.

شرکت های دیگر در حال حاضر فعال در خرید استخر, چینی, وام های غیر نمایشی شامل Bain Capital اعتباری LP و استون گروه LP.

نمایندگان برای Oaktree بن و استون کاهش یافته است به نظر و یا عدم پاسخ به یک درخواست.

این FCPA تصویب رسید در سال 1977 برای جلوگیری از آمریکا افراد و کسب و کار از پرداخت رشوه به مقامات خارجی به منظور پیروزی در کسب و کار. تعقیب گسترش یافته در سال های اخیر به عنوان تنظیم کننده دنبال گسترده تر ترکیبی از موارد از جمله اقدامات شرکت های بین المللی به نفع ایالات متحده وابسته و شرکت های خارجی از فروش اوراق بهادار ایالات متحده.

مقامات ایالات متحده بهبود رکورد $2.65 میلیارد دلار بیش از 14 شرکت FCPA قطعنامه در سال 2019 از جمله 1 میلیارد دلار حل و فصل با شرکت مخابراتی اریکسون (ERICb.ST) با توجه به بررسی های Debevoise & Plimpton LLP.

به DOJ سال گذشته اعلام کرد که “چین ابتکار” که شامل تلاش برای شناسایی FCPA موارد “مربوط به شرکت های چینی که در رقابت با شرکت های آمریکایی.”

توسط لارنس Delevingne

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de