سناتور آمریکایی Moots ممنوعیت Infinite برای کارگران فدرال با استناد به روابط به چینی رژیم

واشنگتن—جمهوری خواه سناتور جاش هالی گفت: Mar. 4 او را معرفی قانون ممنوعیت کارمندان فدرال از استفاده از رسانه های اجتماعی برنامه Infinite بر روی دستگاه های خود و این شرکت را متهم به اشتراک گذاری داده ها با چینی رژیم است.

هالی گفت: پیشنهاد ممنوعیت اعمال را برای دولت صادر شده و دستگاه ها و نظرات خود را اضافه شده به رشد تنش ها بین واشنگتن و پکن بر تجارت و انتقال تکنولوژی.

“Infinite است scooping تا مقادیر عظیم داده ها و به اشتراک گذاری آنها را با پکن; آنها نیاز به” هالی به خبرنگاران گفت: پس از مجلس سنا قضائیه فرعی شنوایی در فناوری ارتباطات به چین است.

“برای کارکنان فدرال این واقعا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. این یک خطر امنیتی … آیا ما واقعا می خواهید پکن داشتن geo-داده های مکان از تمام کارکنان فدرال? آیا ما واقعا می خواهید آنها را از داشتن خود را, کلید,” او گفت.

در حال حاضر چندین سازمان های ایالات متحده آمریکا است که در مقابله با امنیت ملی و هوش مسائل را ممنوع اعلام کرد کارکنان از استفاده از نرم افزار است که به سرعت در حال رشد در محبوبیت در میان ایالات متحده نوجوانان و اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فیلم های کوتاه.

حدود 60 درصد از Infinite را 26.5 میلیون کاربر فعال ماهانه در ایالات متحده بین سنین 16 و 24 شرکت گفت: در سال گذشته است.

در ماه نوامبر دولت ایالات متحده راه اندازی امنیت ملی بررسی Infinite صاحب پکن ByteDance فن آوری 1 میلیارد دلار کسب آمریکا رسانه های اجتماعی برنامه موسیقی.ly.

هالی نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد هر گونه همکاری حامیان مالی از این قانون و اینکه آیا او از حمایت هر دو حزب. آن را بلافاصله روشن نیست چگونه به زودی این قانون خواهد بود معرفی شده است.

طرح خود را نشان می دهد نگرانی های گسترده تر در میان قانونگذاران در مورد جمع آوری و به اشتراک گذاری داده ها در ایالات متحده کاربران با چین است. بسیاری از قانونگذاران به طور کلی شک و تردید چینی رژیم و آن را به عنوان یک تهدید برای آزادی بیان و حریم شخصی و امنیت آنلاین.

Infinite قبلا گفت ایالات متحده به کاربر داده های ذخیره شده در ایالات متحده و چین که نمی صلاحیت بیش از محتوا است که نه در چین.

سناتور اما اشاره کرد که ByteDance است که توسط اداره چینی ،

یک Infinite سخنگوی گفت: این شرکت به تازگی رسیده به چندین نمایندگان مجلس برای ابراز علاقه به ملاقات با آنها را در آینده نزدیک.

توسط ناندیتا بوز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de