ما تحریم نفت روسیه شرکت تجاری برای نقش در ونزوئلا

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد تحریم Feb. 18 در روسیه تحت کنترل دولت کارگزاری است که به کمک دولت ونزوئلا در دامن یک آمریکایی تحریم نفتی و فعال رئیس جمهور نیکولاس مادورو حفظ قدرت را در دستان خود در این کشور آمریکای جنوبی.

مقامات دولت گفت: روس نفت Trading S. A. و رییس جمهوری آن Didier کسیمیرو خواهد بود به اضافه یک مالی blacklist در یک حرکت است که انتظار می رود تا حد زیادی مسدود او و شرکت در خارج از سیستم مالی جهانی.

این اقدام غیر منتظره ای قوی حرکت علیه یک شرکت وابسته به دولت روسیه و به مقدار قابل توجهی تشدید آمریکا در مبارزات انتخاباتی است که موفق به سرنگونی مادورو از قدرت است.

Venezuelan President Nicolas Maduro
ونزوئلا رژیم, رهبر, نیکولا Maduro می دهد یک کنفرانس مطبوعاتی در Miraflores کاخ ریاست جمهوری در کاراکاس ونزوئلا در فوریه. 14, 2020. (آریانا Cubillos/عکس از آسوشیتدپرس)

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: روس نفت تجاری اولیه کارگزار برای فروش و حمل و نقل از ونزوئلا نفت خام است.

“روس نفت تجارت به لبه پنجره رساند تا دیکتاتوری مادورو را قادر می سازد خود را در سرکوب مردم ونزوئلا گفت:” اعلام کرد.

روس نفت تجاری مستقر در سوئیس ایجاد شد و در سال 2011 به منظور تسهیل معاملات به نمایندگی از شرکت مادر است که تحت تحریم های ایالات متحده پس از سال 2014 گفت: الیوت آبرامز ویژه ایالات متحده امریکا ونزوئلا است.

کارگزاری کمک کرده است تا ترتیب خرید و فروش خام ونزوئلا با فریب مشتریان عمدتا در آسیا در مورد منبع روغن با چنین تاکتیک های تغییر نام تانکر آبرامز گفت.

روس نفت را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اما روسیه نماینده مجلس پاول Zavalny گفت: این کشور ادامه خواهد داد به همکاری با ونزوئلا در بخش انرژی با وجود تحریم های ایالات متحده. “یکی نیست به رها کردن دوستان در نیاز” Zavalny گفت.

ایالات متحده و حدود 60 کشور دیگر می گویند ایرانیها انتخاب مجدد در سال 2018 بود و نه مشروع و به رسمیت شناخته اند رهبر مخالفان ژوئن Guaido به عنوان رییس جمهور موقت.

ایالات متحده است و با توجه اضافی تحریم های اقتصادی “در هفته های آینده و ماه” با هدف بیشتر سفت فشار اقتصادی در ونزوئلا از دولت به ویژه ایالات متحده امریکا ونزوئلا آبرامز به خبرنگاران گفت: در وزارت امور خارجه.

مادورو برگزار شود با وجود فراری تورم عظیم مهاجرت و کمبود مواد غذایی و پزشکی و بین المللی تحت فشار است که خود را در سمت چپ سوسیالیستی دولت جدا شده است.

ونزوئلا موفق به کشتی صدها هزار بشکه نفت در سال گذشته با کمک روس نفت تجاری با وجود تحریم ها بر بخش نفت اعمال شده توسط برگ برنده دولت در سال گذشته است.

Juan-Guaido
ونزوئلا مخالف خوان Guaido که بسیاری از کشورها به رسمیت شناخته اند که این کشور حق موقت حاکم صحبت می کند در یک گردهمایی در کاراکاس ونزوئلا در فوریه. 11, 2020. (منور Quintero/فردا نیوز)

رهبر مخالفان ژوئن Guaidó به نام آخرین تحریم های جدید “پیروزی!”

“هر کس با پشتیبانی از دیکتاتور از هر بخشی از جهان را تحمل عواقب” Guaidó توییتی. “کسانی که همکاری با دموکراسی استقبال خواهد شد.”

Guaidó راه اندازی یک کمپین برای سرنگونی مادورو از یک سال پیش اما تا کنون نتوانسته است آن را به یک واقعیت است. او شده است قادر به تلنگر نظامی وفاداری به دور از Maduro.

در ماه های اخیر در ونزوئلا بود که شور و شوق پشتیبانی Guaidó در اوایل متوقف شده بود پر کردن خیابان ها به تظاهرات و Maduro, رشد کرده است, جسارت.

عمل در برابر روس نفت تجاری و Casamiro بدان معنی است که هر گونه دارایی های آنها در آمریکا و یا در کنترل موسسات مالی آمریکا مسدود خواهد شد. علاوه بر این هر کسی که به انجام کسب و کار با آنها می تواند چهره آمریکا تحریم.

آبرامز گفت که تا حد زیادی یخ شرکت و رئیس جمهور خود را خارج از سیستم مالی جهانی به خاطر مردم خواهد بود و تمایلی به گرفتن خطر پس از یک دوره 90 روزه به باد کردن هر رابطه است.

مقامات همچنین گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید حرکت می کند. گفتند او صحبت کرده است با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در گذشته در مورد ایالات متحده آمریکا در اعتراض به حمایت کشورش از Maduro.

Pompeo همچنین در مورد آن با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه در جلسه اخیر.

توسط بن فاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de