واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه ratcheted تا فشار بر ایران توسط آن زمان که قطراتش تحریم ها در بالای اعضای قدرتمند روحانیت بدن که رد صلاحیت هزاران نفر از نامزدها از در حال اجرا در این کشور انتخابات پارلمانی است.

یک روز قبل از ایرانیان با رفتن به پای صندوق دولت تحمیل تحریم بر دو مقامات ارشد شورای نگهبان از جمله رئیس آن و سه نفر از اعضای آن انتخابات نظارت کمیته. مقامات گفت: کسانی که هدفمند شد مسئول برای خاموش کردن صدای مردم ایران با رد بیش از 7000 نامزد.

مجازات اعلام شده توسط وزارت امور خارجه و وزارت خزانه داری بخش شامل انجماد در هر دارایی پنج ممکن است در ایالات متحده در حوزه های قضایی و یا که آنها سعی کنید به حرکت را از طریق سیستم بانکی ایالات متحده. همچنین آمریکایی ها منع از انجام کسب و کار با آنها. آن را بلافاصله روشن نیست اگر تحریم می توانست هر عملی اثر اما برایان قلاب ایالات متحده فرستاده ویژه ایران گفت: این مهم به برجسته کردن نقش روحانیون که به طور گسترده ای شناخته شده در خارج از ایران.

روز شنبه اعلام شد آخرین حرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “حداکثر فشار کمپین” علیه ایران آغاز شد که پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از سال 2015 ایران و شروع مجدد به اعمال تحریم هایی که شده بود کاسته تحت این توافق.

مقامات ایالات متحده گفته اند که این کمپین ادامه خواهد داد تا زمانی که ایران تغییر رفتار آن است. “همیشه وجود دارد مقدار زیادی از اهداف” قلاب وقتی از او پرسیدند اگر دولت در حال اجرا بود از خارج از ایران به جریمه کردن.

پنج ایرانیان را هدف قرار جمعه “را تکذیب کرد مردم ایران آزاد و عادلانه انتخابات مجلس” قلاب به خبرنگاران گفت:. “همراه این پنج مقامات نظارت بر یک فرایند است که سکوت صدای مردم ایران curtails آزادی خود و محدودیت های خود را در مشارکت سیاسی.”

کسانی که هدف شامل رئیس شورای, احمد جنتی, و عضو ارشد, محمد یزدی. جنتی یک 92-سال سخت-خط خوشحالم که یک بار بود حامی رئیس جمهور سابق محمود احمدی نژاد ، یزدی یکی دیگر از عضو با نفوذ شورای که به عنوان ایران رئیس قوه قضائیه در 1990s. این تحریم ها نیز تاثیر می گذارد عباس علی Kadkhodaei, که در خدمت به عنوان سخنگوی شورای.

از 12 عضو شورای نگهبان توسط یک پانل از شش روحانیون منصوب آیت الله علی خامنه ای و شش حقوقدانان معرفی شده توسط دستگاه قضایی ایران تایید شده توسط خود مجلس است. شورای تصویب تمام پارلمانی و ریاست جمهوری نامزد و باید به توافق برسند به همه مصوبات پارلمان قبل از آن قانون می شود. این قوانین از نامزدها اگر آن معتقد است دیدگاه های خود و یا رفتار ناسازگار با ایران مذهبی در سیستم.

جلوتر از روز جمعه انتخابات شورا منع هزاران نفر از نامزدهای ثبت نام کرده اید را اجرا کنید. در میان آنها 90 نشسته قانونگذاران به دنبال انتخاب مجدد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد تحمل دستکاری در انتخابات به نفع نظام است كه دستور کار و این عمل در معرض کسانی که ارشد رژیم مقامات مسئول برای جلوگیری از مردم ایران از آزادانه انتخاب رهبران خود گفت:” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای.

توسط Matthew لی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im