دولت ایالات متحده مسابقه در روز سه شنبه به ساخت صدها موقت بیمارستان در نزدیکی شهرهای بزرگ برای کاهش فشار بر ضعف سیستم بهداشت و درمان به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی “بسیار دردناک” دو هفته پیش رو است.

مرگ و میر در ایالات متحده اندکی از رویترز ایستاده در 800 روز سه شنبه بیشتر برای یک روز تا کنون.

تقریبا نیمی از مرگ و میر در ایالت نیویورک, کانون coronavirus همه گیر و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خواسته برای دولت تقویت.

“این نقطه که در آن ما باید آماده برای هفته آینده که ما انتظار می رود یک افزایش بزرگ در تعداد موارد است. آنچه من خواسته بسیار به وضوح در هفته گذشته بود برای نظامی پرسنل پزشکی مستقر می شود در اینجا” د Blasio گفت: در Billie Jean King ملی تنیس مرکز در کوئینز که در آن یک بیمارستان صحرایی که ساخته شده بود.

تنیس و مرکز خانه را به آمریکا باز, تنیس, قهرمانی, به جای برنامه ریزی شده در این سال در 24 آگوست.

د Blasio, یک دموکرات گفت که او تا به حال خواسته کاخ سفید اضافی 1000 پرستاران 300 تنفسی درمانگران و 150 پزشکان با جمعه.

بیش از 3,700 اند از COVID-19 در ایالات متحده در طول شیوع بیش از تعدادی که درگذشت در سپتامبر. 11 سال 2001 حملات. کل آمریکا تایید موارد رز به 184,000 تا 21,000 از دوشنبه.

کاخ سفید کارشناسان پزشکی گفته اند بين 100000 تا 200000 نفر می تواند در نهایت مرگ از بیماری تنفسی در ایالات متحده با وجود سفارشات در بسیاری از شهرهای بزرگ تا حد زیادی محدود آمریکایی به خانه های خود. بیش از 30 متحده دستور داده اند که مردم را به ماندن در خانه برای مهار این ویروس یک حرکت است که خفه اقتصاد و چپ میلیون بدون چک.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در کاخ سفید روز سه شنبه گفت: دو هفته آینده خواهد بود “بسیار دردناک” برای کشور است.

“ما می خواهیم آمریکایی ها را آماده برای روز سخت پیش رو ، ما در حال رفتن به از طریق یک بسیار دشوار دو هفته و سپس امیدوارم همانطور که کارشناسان پیش بینی می کنند … شما در حال رفتن به دیدن برخی از املاک نور در انتهای تونل” رئیس جمهور گفت:.

U. s. Army Corps of Engineers, جستجو برای هتل ها و خوابگاه کنوانسیون مراکز بزرگ و فضاهای باز برای ساخت به عنوان بسیاری از 341 موقت بیمارستان سپهبد تاد Semonite گفت: ABC News “Good Morning America” برنامه.

سپاه در حال حاضر تبدیل شهر نیویورک Jacob Javits مرکز کنوانسیون به 1000 تخت بیمارستان در فضا از یک هفته.

کالیفرنیا می بیند افزایش موارد

در لس آنجلس این شهر عظیم مرکز همایش بود که تبدیل به یک فدرال پزشکی ایستگاه توسط گارد ملی, شهردار گیل Garcetti گفت در توییتر.

در کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت ها در تعدادی از بیماران مبتلا به این بیماری است رسید و طی چند روز گذشته با بیش از 7,400 موارد تایید کرد که از روز شنبه و 150 مرگ و میر.

هاوایی گزارش اول خود را با مرگ از COVID-19 روز سه شنبه ترک وایومینگ به عنوان دولت ایالات متحده تنها به رنج می برند و در عین حال مرگ و میر از این بیماری است.

یک هلندی کشتی کروز با تایید موارد ویروس ها و پردازنده چهار مرگ و میر به دنبال کسب اجازه برای بارانداز در فلوریدا, با وجود دیدگاه توسط فرماندار ران DeSantis که دولت نمی تواند استطاعت به هر گونه بيماران است.

همه گیر شده است و تلفات در پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی که overworked و کمبود تجهیزات پزشکی و دنده محافظ مورد نیاز است.

“مدت خود را ناتوان و خسته و افسرده” فرماندار نیویورک اندرو کومو یک کنفرانس خبری گفت.

فرماندار گفت برادرش 49 ساله CNN لنگر Chris Cuomo, تا به حال آزمایش مثبت برای حزب کمونیست چین (CCP) ویروس در روز سه شنبه خواهد بود و میزبان خود را شبانه از زیرزمین خانه خود را برای جلوگیری از آلوده کردن اعضای خانواده یا دیگران.

ایالات متحده coronavirus مربوط به مرگ و میر هنوز دنباله آن از ایتالیا و اسپانیا با بیش از 11,000 و 8000 مرگ و میر گزارش شده بود.

یک بخش مراقبت های پرستار در اصلی بیمارستان در منهتن گفت که او شوکه شده است با بدتر شدن شرایط بیماران جوان با کمی و یا بدون زمینه مسائل مربوط به سلامت.

“28 ساله و سالم همکار پرستار ICU در حال حاضر بیمار است که او به سختی راه رفتن تا یک پرواز از پله ها بدون برای نفس نفس نفس زدن گفت:” پرستار درخواست گمنامی چون او مجاز به صحبت با رسانه ها.

پزشکی بخش جراحی در نیویورک-پروتستان بیمارستان دره هادسون شعبه 17 coronavirus بیماران بیش از نیمی از ظرفیت آن گفت: پرستار امیلی Muzyka, 25. او گفت: هیچ بازدید کننده سیاست به معنی بیمار و بیماران ممکن است مرگ به تنهایی.

“من برگزار بيماران دست نهایی خود را از طریق تنفس در گذشته” Muzyka گفت. “این تنها مرگ است.”

کنگره بحث که آیا به نظر یکی دیگر اقتصادی امداد لایحه پس از عبور از یک نقطه عطفی 2.2 تریلیون دلار بسته است که ارسال خواهد شد و چک را به مالیات دهندگان تزریق پول نقد به کسب و کار و صندوق بیمارستان.

با نیک براون و دن Whitcomb

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im