ایالات متحده در روز دوشنبه ثبت بالاترین یک روز شمارش از COVID-19 مرگ و میر در ماه گذشته به گفته محققان.

چوب خط حساب کردن از به طور گسترده ای اشاره کرد جانز هاپکینز گزارش داد که 1,015 نفر از CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که در چین در سال 2019 در مارس 4. که بالاترین یک روز رقم در حدود یک ماه.

چوب خط حساب کردن از تایید روزانه ویروس مرگ و میر متفاوت توسط منبع به عنوان برخی از تحلیلگران دیگر به تایید این ارقام است.

نمودار ارسال شده توسط واشنگتن پست روز سه شنبه نشان داد که مقامات تنها گزارش 950 CCP ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا در مارس 4.

تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز محققان بیش از 70 ، 000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند از این ویروس وجود دارد در حالی که حدود 1.2 میلیون نفر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته پیش بینی شده است که ویروس مرگ و میر می تواند ضربه 100,000 تحت بدترین سناریو. “ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75,000, 80,000, به 100,000 نفر است. این یک چیز وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز-میزبانی رویداد.

reopening updates
مواد غذایی سرور پوشیدن محافظ ماسک صورت منتظر مشتریان در Parkshore گریل رستوران در سنت پترزبورگ فلوریدا. در 4 مه سال 2020 است. چندین رستوران در حال بازگشایی با 25 درصد ظرفیت به عنوان بخشی از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ طرح برای جلوگیری از گسترش این CCP ویروس. (کریس o’meara/عکس از آسوشیتدپرس)

و در روز سه شنبه گفت که او صبح برای خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در طول بیماری همه گیر.

“من می خواهم به می گویند:” من شما را دوست دارم.’ “من می خواهم بگویم که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم. من همچنین می خواهم بگویم که ما در حال تلاش برای محافظت از مردم بیش از 60 سال است. ما در تلاش هستیم تا سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آریزونا.

وی افزود: “من می خواهم فقط بگو به مردم که از دست داده اند و خانواده و عزیزانشان را از دست داده و افرادی که به تازگی دچار بدی و فقط از آن ساخته شده—که ما عاشق شما هستیم با شما هستیم با شما هستیم تهیه مقادیر زیادی از پول هرگز مانند قبل از ما می خواهند که پول برای رسیدن به مردم و ما آنها را می خواهید برای دریافت بهتر است.”

پیش از آن در روز کاخ سفید و تهمت رد گزارش که 3000 نفر می میرند هر روز از این ویروس در ماه ژوئن.

“که [گزارش] هیچگونه کاهش. ما در حال انجام کاهش” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او قبل از عزيمت آریزونا. “هنگامی که مردم گزارش [کار], آنها در حال رفتن به اجتماعی فاصله آنها در حال رفتن به شستن دست های خود را, و آنها در حال رفتن به انجام کارهایی که شما قرار است به انجام,” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:.

آن آمد و پس از گزارش نیویورک تایمز در یک سند که ظاهرا در حال استفاده توسط کاخ سفید نشان از پیش بینی در مورد روزانه مرگ و میر. سند دیگری نشان داد که بیش از 130,000 مرگ و میر می تواند ثبت شده در ماه ژوئن.

تعدادی از کشورهای در حال کار بر اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای بازگشایی به عنوان ضرر و زیان اقتصادی قابل توجهی کوه و بیش از 20 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری بیش از دو ماه گذشته. فرمانداران برخی از کشورها نیز هشدار داد که بحرانی خدمات قطع خواهد شد دلیل کمبود بودجه ناشی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de