ما سوابق بالاترین تک روز CCP ویروس مرگ و میر در خارج از چین

ایالات متحده ثبت بالاترین-تا کنون روزانه مرگ و میر از COVID-19 خارج از چین در 1,321 مرگ و میر بین آوریل 2 و 3 آوریل با توجه به آمار سایت Worldometers.

این رقم شامل چین با توجه به مداوم شک و تردید در مورد قابلیت اطمینان از دولت-گزارش آمار و ارقام.

با توجه به ردیاب 6,071 مردم در امریکا از دست داد, جان خود را به علت بیماری از روز شنبه در حالی که در روز جمعه که تعداد افزایش یافته و به 7,392.

یکی دیگر از چوب خط حساب کردن در حال اجرا که توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که با استفاده از منابع مختلف و به روز رسانی داده ها در زمان های مختلف قرار می دهد امریکا COVID-19 تعداد مرگ در 7,159 از جمعه.

هر دو آمار خدمات نشان داد در روز شنبه که بیش از 277,000 آمریکایی که آزمایش مثبت برای حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

Epoch Times Photo
پزشکی کارگر در دنده محافظ می ایستد در یک کانتینر یخچال کامیون استفاده می شود به عنوان یک سردخانه موقت در بروکلین بیمارستان در مرکز شهر نیویورک در 31 مارس سال 2020 است. (جان Minchillo/عکس از آسوشیتدپرس)

دو اصل آمریکا CCP ویروس نقاط داغ—نیویورک و لوئیزیانا — گزارش خود بزرگترین جهش در مرگ و میر در عین حال در روز جمعه.

افزایش مرگ و میر در شهر نیویورک و نیواورلئان نشان داد که یک موج کشنده CCP عفونت ویروس است که انتظار می رود به پایمال کردن بیمارستان.

فرمانداران شهرداران و پزشکان ابراز داشته اند زنگ خطر برای هفته بیش از فلج scarcities شخصی دنده محافظ برای پاسخ اول و خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و همچنین هواکش و سایر لوازم پزشکی.

Epoch Times Photo
ارتش متخصص بازرسی خود را از دستکش مناسب در حالی که در انتظار به جلو اعزام به CCP ویروس, تست سایت در پلیموث جلسه پنسیلوانیا در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. (پنسیلوانیا گارد ملی/استاد Sgt. جورج روچ/جزوه طریق رادیو فردا)

شهرستانها در سراسر کشور نیز درهم به گسترش بیمارستان ظرفیت و جذب متخصصان مراقبت های بهداشتی از بازنشستگی به دیدار بلندی کمبود تخت بیمار و پرسنل.

به سر می برند سردخانه ها مشکل دیگر شهرستانها به عنوان مبارزه برای دیدار با تقاضا برای ذخیره سازی از مرده و خانواده کشتی با قوانین اجتماعی فاصله است که معمول مراسم تشییع جنازه غیر ممکن است.

Epoch Times Photo
یخچال تریلر ها دیده می شود پارک شده در محل موقت سردخانه در حال ساخت در شهر نیویورک در 25 مارس سال 2020 است. (مریم Altaffer/عکس از آسوشیتدپرس)

Med داد گروه پزشکی توزیع کننده در ایلینوی بوده است محاصره توسط تلفن و ایمیل از شهرستانها در سراسر کشور درخواست یخچال تریلر برای ذخیره سازی از بدن.

“آنها که از همه بیش: از بیمارستان, سیستم های سلامت, پزشکی قانونی دفاتر و امکانات شهرستان و دولت بهداشت و درمان بخش دولتی بخش اورژانس و خانه های مراسم تشییع جنازه” گفت: کریستی Penzol سخنگوی Med داد. “این قلب wrenching.”

این شرکت با اجاره همه آن تریلر و وجود 18 هفته صبر کنید برای مواد جدید برای ساخت بیشتر, او گفت:.

با هر دو کارشناسان پزشکی و کاخ سفید در حال حاضر برآورد مرگ و میر از CCP ویروس همه گیر می تواند 240,000 در سراسر کشور, محض نکات از مرگ—که در آن برای قرار دادن بدن—آیا نگرانی در فقط در مورد هر کس به شهرستانها و بیمارستان و خصوصی گروه پزشکی سر و صدا به امن ذخیره سازی اضافی.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de