ما رکورد بیشترین روزانه CCP ویروس مرگ و میر: موارد پیش افتادن 330,000

ایالات متحده در روز شنبه ثبت 1,320 مرگ و میر ناشی از CCP ویروس کمترین تعداد مرگ و میر ثبت شده در یک روز پس از همه گیر آغاز شده است.

در حال حاضر وجود دارد 337,620 ثبت موارد CCP ویروس که مخفف “چینی” حزب کمونیست “ویروس” و 9,643 مرگ و میر با 1,344 از این گزارش در روز شنبه با توجه به گزارش سی ان ان که ذکر اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل. و امیدوارم در آینده ای نه چندان دور خواهیم بود بسیار افتخار از کار ما تمام بود. شما هرگز نمی توانید خوشحال باشید که بسیاری از مردم در حال مرگ هستند اما ما در حال رفتن به بسیار افتخار از این کار ما را به نگه داشتن مرگ را به حداقل مطلق” رئیس جمهور گفت:.

دکتر دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus (CCP ویروس) نیروی کار گفت: کارشناسان بهداشت و درمان به دنبال به سمت “افت” در ایتالیا و اسپانیا. تعداد موارد و مرگ و میر وجود دارد که به کاهش بوده است پس از نزدیک به چهار هفته از اجتماعی فاصله و ماندن در خانه.

“این به ما امید از آنچه در آینده ما می تواند بود,” او گفت. “و بنابراین ما واقعا می توانید ببینید که شروع به کار (سخت اجتماعی فاصله اقدامات و ماندن در خانه). ما بسیار امیدواریم که در هفته آینده چه خواهیم دید افزایش تعداد موارد افرادی که از دست دادن زندگی خود به این بیماری ما نیز امیدوار به دیدن یک ثبات موارد در سراسر این مناطق مترو که در آن شیوع شروع چند هفته پیش” او اضافه شده است.

آخرین آمار و ارقام از سوی ایالات متحده در تضاد کامل با ایتالیا که ثبت آن کمترین تعداد مرگ و میر بیش از 24 ساعت با 525, مرگ و میر, آنجلو Borrelli سر از ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت: در روز یکشنبه. این کمترین چنین رقم در کشور پس از 427 مرگ و میر ثبت شده بودند در 19 مارس ،

ایتالیا دارای بالاترین تعداد مرگ و میر در جهان با مجموع 15,887 کشته و نزدیک به 129,000 تایید CCP ویروس موارد و تمدید آن مستند تا آوریل 13. اما Borrelli گفت: همراه با کاهش نرخ مرگ و میر تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت های اشغال شده توسط CCP ویروس بیماران نیز نشان داده شده است کاهش در چند روز گذشته از جمله در شمال لمباردی, ایتالیا بیشتر زده منطقه است. Borrelli همچنین اشاره کرد که تعداد کسانی که در بیمارستان بستری است اما نه در تخت ICU نیز کاهش یافته است.

“منحنی شده plateauing برای روز شروع به فرود” ملی سلامت رسمی سیلویو Brusaferro خبرنگاران با اشاره به نمودار نشان می دهد روزانه تعداد موارد تایید شده. اما Borrelli هشدار میدهد: “این خبر خوب نباید ما را رها گارد ما.”

به عنوان از آوریل 6 وجود دارد 1,274,022 تایید موارد CCP ویروس در سراسر جهان و 69,464 مرگ و میر نسبت داده شده به این بیماری که برای اولین بار به نظر می رسد در ووهان در استان هوبئی استان و گسترش به کشورهای سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de