ما هل دادن در برابر پکن به استثنای تایوان که از میان تلاش جهانی برای مهار ویروس: رسمی

یک مرد (L) دارای تایوان پرچم به عنوان مسافران پیاده از الماس شاهزاده کشتی کروز در قرنطینه به دلیل ترس از جدید COVID-19 coronavirus در Daikoku اسکله و ترمینال کروز در یوکوهاما در فوریه. 21, 2020. (فیلیپ Fong/خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان coronavirus شیوع عجله خود را گسترش جهانی ایالات متحده است تصریح کرد حمایت خود را از تایوان شرکت در سازمان بهداشت جهانی (WHO).

تایوان برای سال بوده است و منع از اخذ ناظر-وضعیت در این است که به دلیل چینی رژیم اعتراض. پس از شروع COVID-19 شیوع خود حکومت جزیره بیشتر اعتراض خروج خود را از U. N. سلامت آژانس گفت این بود مانع تلاش جهانی برای مهار این بیماری است.

“این COVID-19 شیوع تنها بیشتر تاکید امری غیرقابل قبول از تایوان محروم بودن از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان بهداشت جهانی به این دلیل که جمهوری خلق چین بلوک هر تلاش برای انجام این کار” جاناتان فریتز معاون دستیار وزیر در وزارت امور خارجه ایالات متحده دفتر امور شرق آسیا و اقیانوس آرام در امور گفت: در طول یک خانه کمیته امور خارجی شنوایی در فوریه. 27.

“ما همچنان به عقب براند بسیار سخت در برابر آن با به عنوان بسیاری از ما با شرکای همفکر به عنوان امکان پذیر است و من فکر می کنم بحث ما این است که تنها تقویت در حال حاضر با شیوع” فریتز اضافه شده است.

رژیم چین در نظر تایوان به عنوان بخشی از قلمرو آن کار کرده است و برای جلوگیری از این جزیره عضویت در بسیاری از نهادهای بین المللی. دموکراتیک حکومت تایوان می گوید که این جدا از رژیم کمونیستی و باید نتیجه را جداگانه نمایندگی در مجامع بین المللی.

تایوان که دارای 34 تایید موارد این ویروس شده است محروم از شرکت در جلسات در مورد شیوع برگزار شد که کمیته اضطراری. اما در دستیابی به موفقیت دیپلماتیک این که اخیرا مجاز به شرکت در جلسه فنی در ویروس.

که همچنین گروه تایوان ویروس موارد با چین پس از این جزیره است که در نتیجه طبقه بندی شده توسط آژانس به عنوان “خطر بسیار بالا.” به عنوان یک نتیجه برخی از کشورها را به اعمال محدودیت سفر برای تازه واردان که در بازدید از این جزیره باعث تظاهرات از تایوان.

رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون نیز قبلا به نام چینی رژیم برای گزارش اطلاعات نادرست به این که در مورد تعدادی از موارد در این جزیره است.

فریتز گفت: این رژیم در انزوا از تایوان است مانع تلاش های بین المللی برای جلوگیری از گسترش شیوع.

“به حدی است که آنها قادر به دریافت به موقع اطلاعات از افرادی است که اثرات بهداشت عمومی در تایوان,” او گفت:.

“از سوی دیگر تایوان دارای یک مقدار زیادی از تجربه و تخصص … آنها خود را اپیدمیولوژیک سابقه در حال حاضر برخورد با COVID-19 و به حدی که است که به اشتراک گذاشته شده در یک کامل و به موقع مد با دیگر اعضای سازمان تجارت جهانی که هیچ چیزی نمی, برای سلامت عمومی از بقیه جامعه بین المللی” فریتز اضافه شده است.

تشکر. استیو Chabot (R-اوهایو) در همان جلسه خواست رژیم چین “به انجام کار درست” و اجازه می دهد برای تایوان برای تبدیل شدن به یک عضو کامل است.

“این شرم آور است که PRC … اجازه می دهد تا ناسازگاری خود را با توجه به تایوان برای قرار دادن نه تنها مردم تایوان و مردم خود اما بقیه جهان بیشتر در معرض خطر از ما باید باشد.”

اندرو Bremberg سفیر ایالات متحده به سازمان ملل در ژنو بود خواست که هیئت اجرایی در ژنو در فوریه. 6 اجازه می دهد تا تایوان شرکت در جلسات مربوط به شیوع کروناویروس.

“برای به سرعت در حال تحول coronavirus آن است که یک ویژگی های ضروری است که که در حال حاضر قابل رویت بهداشت عمومی داده ها در تایوان به عنوان یک منطقه آسیب دیده و تعامل مستقیم با تایوان مقامات بهداشت عمومی در اقدامات” Bremberg گفت.

دنبال کتی در توییتر: @CathyHe_ET

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im