رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پرچم کا دین

دهلی نو: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش تابعیت متمم قانون (CAA) و آزادی مذهبی مسائل با نخست وزیر نارندرا مودی در سفر هفته آینده و او را انتقال است که “جهان به نظر می رسد به هند برای حفظ آزادی مذهبی و درمان برابر برای همه را تحت حاکمیت قانون” دولت ایالات متحده در روز شنبه است.

آن اضافه شده است که رئیس جمهور تهمت “را نیز تشویق دو جانبه بین هند و پاکستان” در کشمیر موضوع اضافه کرد که ایالات متحده انتظار دارد که پاکستان برای سرکوب ترور لباس های عامل وجود دارد.

به ما گفت: “در هند” کمپین مطرح ترس در ما از “حمایت” سیاست های دهلی نو در حالی که با اشاره به “شکست دولت هند به ارائه عادلانه و دسترسی مناسب به بازارهای آن در بخش های متعدد”.

اقتصادی و روابط انرژی و همچنین همکاری های هند و اقیانوس آرام منطقه نیز بحث ما گفت.

در پاسخ به یک سوال در کا به دولت آمریکا گفت: “رئیس جمهور تهمت خواهد شد بحث در مورد مشترک ما سنت دموکراسی و آزادی مذهبی هر دو در سخنان و پس از آن قطعا در خصوصی. او را بالا می برد و این مسائل به ویژه آزادی مذهبی مسئله ای که بسیار مهم است به این دولت. و من فکر می کنم که رئیس جمهور خواهد شد بحث در مورد این مسائل در جلسات با آقای مودی و توجه داشته باشید که جهان به دنبال هند به ادامه حمایت های دموکراتیک آن سنت احترام به اقلیت های مذهبی.”

دولت آمریکا افزود: “نخست وزیر مودی در نخستین سخنرانی خود پس از پیروزی در انتخابات سال گذشته صحبت در مورد او چگونه خواهد شنده فراگیر بودن هند اقلیت های مذهبی. و قطعا جهان به نظر می رسد به هند برای حفظ آزادی مذهبی و درمان برابر برای همه را تحت حکومت قانون است. … البته این در قانون اساسی — آزادی مذهبی احترام به اقلیت های مذهبی و رفتار برابر با همه ادیان در هند. ما احترام زیادی برای هند دموکراتیک سنت ها و موسسات و ما ادامه خواهد داد به هند را تشویق به رعایت آن سنت است. … هند یک کشور غنی مذهبی زبانی و تنوع فرهنگی. در واقع زادگاه چهار ادیان بزرگ جهان است.”

در کشمیر و پاکستان در آمریکا گفت: “آنچه که شما می شنوید از رئیس جمهور بسیار دلگرم کننده کاهش تنش بین هند و پاکستان, تشویق دو کشور به تعامل دو جانبه گفت و گو با یکدیگر برای حل و فصل اختلافات خود را. ما همچنان معتقدیم هسته پایه و اساس موفقیت هر گفت و گو بین این دو است بر ادامه حرکت در تلاشهای پاکستان برای سرکوب تروریست ها و افراط گرایان در خاک خود است. بنابراین ما همچنان به دنبال آن است. اما من فکر می کنم رئیس جمهور خواهد شد و اصرار هر دو کشور به دنبال برای حفظ صلح و ثبات در امتداد خط کنترل و خودداری از اقدامات و یا اظهارات که می تواند به افزایش تنش در منطقه است.”

در مورد اینکه آیا هند “مشارکت” در کلی سیستم از تنظیمات (GSP)—که قبلا داده شده هند بسیاری از امتیازات—می تواند “ترمیم” آمریکا گفت: “نگرانی هایی است که منجر به ابطال و تعلیق و هند GSP دسترسی باقی می ماند یک نگرانی برای ما. ما همچنان به صحبت کردن با ما هندی همکاران در مورد پرداختن به این بازار دسترسی موانع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de