دهلی نو: با بزرگ خوش آمدید در انتظار او در طول اولین سفر خود را به هند, رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه ابراز اطمینان کرد که کشورش از امضای یک “بزرگ” معامله تجاری با دهلی نو در طول سفر خود بلکه گاهی اوقات “بعد”.

اما در اشاره آشکار به خود ادعا می کنند که هند شده است مسدود کردن دسترسی به بازار به ما کالا, آقای ترامپ کشور گفت: تا به حال “نه درمان شده به خوبی توسط هند”.

به عنوان یک شیرین کننده اما هند به دست آوردن دفاع تجهیزات به ارزش میلیاردها دلار از ایالات متحده از جمله نیروی دریایی, هلیکوپتر آپاچی, هلیکوپتر تهاجمی و سیستم های موشکی برای محافظت از دهلی نو از هر متخاصم هوایی را انتخاب کنید. هند در حال حاضر تهیه شده 18 میلیارد دلار ارزش های دفاع تجهیزات از آمریکا در چند سال گذشته است.

در تجارت جبهه منابع در دولت هند روشن ساخته است که دهلی نو است که در “هیچ عجله” به امضای یک قرارداد تجاری با ایالات متحده را به عنوان موضوع “پیچیده”.

منابع همچنین گفت: هند “نمی خواهید به عجله به یک معامله” و “نه سازش با منافع ملی”.

اشاره به این که هند به دنبال یک “متقابلا سودمند معامله” است و مذاکرات “نه گیر” منابع اضافه شده است که هند می خواهد مرمت تجارت امتیازات زیر GSP برنامه که خارج شد توسط آمریکا در سال 2019.

برگ برنده این دیدار خواهد بود کوتاه اما شدید: MEA
رئیس جمهور تهمت همراه با همسر Melania خواهد شد در یک دیدار دو روزه به هند در فوریه 24 و 25 وقتی که او را از دیدار احمدآباد (در فوریه 24) پس از آن احتمالا توقف کوتاهی در آگره به دیدن تاج محل قبل از غروب آفتاب است که شب و سپس به دهلی نو که در آن او را نگه رسمی مذاکرات با نخست وزیر نارندرا مودی روز بعد (25 فوریه) که در طی آن هندوستان-ما همکاری استراتژیک از جمله دفاع و امنیت و ضد تروریسم و همچنین تجارت و انرژی بحث خواهد شد.

هند همچنین انتظار می رود به تکرار موضع خود را در کشمیر دفاع از ابطال ماده 370 در مرداد و مخالفت با هرگونه میانجیگری در این زمینه است.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رسانه های ایالات متحده در واشنگتن: “ما می توانیم یک معامله تجاری با هند است اما من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد. ما در حال انجام یک معامله تجاری با هند است. ما باید آن را. من نمی دانم اگر آن را انجام خواهد شد قبل از انتخابات اما ما باید یک معامله بسیار بزرگ با هند است. ما درمان نمی شود بسیار خوبی با هند اما من اتفاق می افتد به مانند نخست وزیر نارندرا) مودی زیادی و او به من گفت ما را هفت میلیون نفر بین فرودگاه و این رویداد و ورزشگاه.

من درک می کنم این است که مرتب کردن بر اساس از نیمه تحت ساخت و ساز, اما آن را به بزرگترین ورزشگاه در جهان است. بنابراین آن را می شود بسیار هیجان انگیز است. اما او (PM مودی) می گوید که میان ورزشگاه و فرودگاه ما باید هفت میلیون نفر است. بنابراین آن را می شود بسیار هیجان انگیز, من امیدوارم که شما از آن لذت ببرید.”

دولت هند این است که بیرون کشیدن تمام متوقف می شود به رئیس بزرگ خوش آمدید زمانی که او در زمین در احمدآباد در فوریه 24. هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای استقبال از رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد که همراه با مودی در عمده roadshow و در بزرگ به تازگی ساخته Motera ورزشگاه در احمدآباد است که بزرگترین ورزشگاه کریکت.

وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه خواهد شد “کوتاه اما شدید” یکی به مدت حدود 36 ساعت با بازدیدکننده داشته است به احمدآباد در صبح روز فوریه 24, آگرا در شب همان روز و سپس به دهلی نو که در آن او خواهد مذاکره با نارندرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im