رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در هند امروز, مذاکرات فردا

دهلی نو: “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” در احمدآباد نمایی از شکوه تاج محل در آگرا و دیدار با نخست وزیر نارندرا مودی در دهلی نو — همه در 36 ساعت است. رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بسته بندی شده برنامه لحظه ای که زمین در هند در روز دوشنبه صبح.

این است که آقای ترامپ اولین سفر خود به هند به عنوان رئيس جمهور. آقای مودی در یکشنبه توییتی که هند به دنبال به جلو به استقبال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “این یک افتخار است که او با ما خواهد بود فردا شروع با تاریخی در برنامه احمدآباد” نخست وزیر توییتی tagging آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور ایالات متحده بیش از حد شده است و گفت که او “به دنبال به جلو به بودن با من دوستان زیادی در هند”. هر دو دهلی نو و احمدآباد را ببینید عمده ترافیک محدودیت هایی برای سفر و هتل ها در این دو شهر آورده شده است تحت گسترده امنیتی را پوشش میدهد. تک تیر اندازها و ضد خرابکاری تیم ، خواهد شد در بالای ساختمان های آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مسیر.

روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت تور آغاز می شود با مراجعه به مهاتما گاندی Sabarmati آشرام در احمدآباد از جایی که او را به تازگی ساخته شده است سردار پاتل ورزشگاه کریکت در Motera که در آن او و نخست وزیر خواهد شد و آدرس یک بسته بندی جمع آوری برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد.

رئیس جمهور تهمت, همسرم, Melania, دختر, Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر بعد از بازدید از تاج محل قبل از رسیدن به دهلی نو در اواخر شنبه شب. تاج محل و اطراف آن داده شده است یک جراحی کشیدن صورت.

رئیس جمهور تهمت رسمی درگیری آغاز خواهد شد در روز سه شنبه پس از بازدید از مهاتما گاندی یادبود Rajghat. در حیدرآباد خانه او را دیدار با نخست وزیر است. آنها را مورد بحث تجارت و سرمایه گذاری, دفاع و امنیت, مبارزه با تروریسم و امنیت انرژی. پیشنهاد مذاکرات صلح با طالبان در افغانستان وضعیت در اقیانوس هند و آرام و تروریسم مرزی را نیز رقم در بحث.

این جلسه خواهد شد و پس از مبادله موافقت نامه ها و بیانیه های مطبوعاتی. معاملات جدید در انرژی و دفاع بخش انتظار می رود به امضا رسید و دو طرف را بررسی موافقت نامه های امضا شده در سفر نخست وزیر به ما. آقای مودی خواهد شد و سپس میزبان ناهار.

در شب Mr تهمت دیدار خواهد کرد رئیس جمهور Ramnath Kovind که میزبانی یک ضیافت برای او قبل از پرواز. در میان رئیس جمهور تهمت است به احتمال زیاد برای حضور در نشست رهبران کسب و کار و تعامل با آمریکا کارکنان سفارت در دهلی نو.

انرژی معامله به ارزش $2.5 میلیارد دلار بین هند Petronet LNG آمریکا را در انسان است که در این کارت به عنوان یک تازه پیمان بین قدرت های هسته ای شرکت از هند و وستینگهاوس برای عرضه شش 1100MW راکتورهای هسته ای در Kovv-ادا در آندرا پرادش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im