خدمات پستی ایالات متحده می تواند اجرا از پول اکتبر

U. s. خدمات پستی (USPS) در معرض خطر در حال اجرا از بودجه تا پایان سال مالی مگر اینکه آن را دریافت کمک مالی از دولت فدرال است.

این سرویس می تواند کاهش در درآمد از 13 میلیارد دلار با توجه به رکود اقتصادی ناشی از COVID-19 گیر Postmaster کلی مگان برنان هشدار داد خانه نظارت و کمیته اصلاحات در 9 آوریل.

شکل کار می کند به حدود 18 درصد از خدمات پستی را در بودجه سالانه خواهد بود و ترک آن را از پول در پایان ماه سپتامبر برنان گفت: قانونگذاران پنج شنبه. او افزود که بیش از 10 سال آینده این USPS می تواند از دست دادن بیشتر $54.3 میلیارد دلار است.

برنان گفت که USPS بود در “مقطع حساس.”

“در زمانی که امریکا باید خدمات پستی بیشتر از همیشه دلیل ما هستند پس نیاز است که با داشتن یک اثر مخربی بر روی کسب و کار ما,” او گفت: در بیانیه ای به دست آمده توسط نیویورک تایمز. “این افت ناگهانی در حجم پست الکترونیکی ما بیشترین سود جریان درآمد شیب دار است و ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند.”

از دست دادن درآمد باعث شده است تا حد زیادی توسط یک کاهش در حجم پست الکترونیکی به عنوان یک آمریکایی ماندن در خانه برای جلوگیری از انتقال CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. آژانس استخدام بیش از 650,000 در سراسر کشور.

در این جلسه برنان خواسته خزانه به اعطای USPS $25 میلیارد دلار وام “بدون محدودیت استقراض قدرت.”

آژانس دو حزبی حکام منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین درخواست 50 میلیارد دلار کمک مالی از کنگره را نسبت به “بیل آماده” پروژه های نوسازی و برای پوشش ضرر و زیان خود را با توجه به CCP ویروس همه گیر.

این سازمان است که با توجه به دریافت حدود 13 میلیارد دلار پس از کنگره با تصویب $2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی در ماه گذشته.

“خدمات پستی است که برگزاری برای زندگی عزیز” رئیس کارولین Maloney (D-n. y.) در بیانیه ای گفت. “مگر اینکه کنگره و کاخ سفید ارائه معنی دار امدادی در آینده محرک لایحه خدمات پستی می تواند متوقف به وجود داشته باشد.”

خانه نظارت و اصلاحات عضو کمیته برندا لارنس (D-Mich.) در همین حال گفته است که “ضروری” در طول یک سرشماری و انتخابات سال است که ایالات متحده “به طور کامل کاربردی خدمات پستی برای اطمینان از آمریکایی ها در سراسر کشور می توانید با شرکت در دموکراسی ما.”

تشکر. استفان لینچ (D-جرم.) تشکر USPS کارکنان برای تلاش های خود را در طول بیماری همه گیر.

“یادآور شجاعانه خود را از خدمات در پاسخ به سياه زخم در سال 2001 حملات کارکنان اختصاص داده شده از ایالات متحده خدمات پستی خدمت هستند نقش مهمی در سراسر کشور ما همه گیر تلاش های امدادی—از ارائه ضروری لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظتی برای تسهیل رای گیری از طریق پست در آماده سازی برای سال 2020 انتخابات,” او گفت:.

این USPS به تصویب رسید تعدادی از اقدامات برای جلوگیری از انتقال ویروس ها از جمله حمل و نگهداری امن فاصله با مشتریان ضربه زدن بر روی درب به جای زنگ مفت و درخواست برای یک نام به جای جمع آوری امضا بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de