ما نقش بازی طولانی در گاز طبیعی مایع زیرساخت به عنوان قیمت شاقول

با کم گاز طبیعی مایع (LNG) قیمت ساخت صادرات ایالات متحده به طور فزاینده ای جذاب گزینه برای کشورهای دیگر’ تولید برق فرآیندهای صنعتی و فضای گرم یک رشته از LNG پروژه های زیربنایی در سراسر جهان نشان می دهد که در آن LNG در بازار می تواند در سال های آینده.

در واقع اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت LNG سیاست تسهیل توسعه خطوط لوله و پایانه های صادرات همچنان آینه با ساخت و ساز از پورت مربوطه ذخیره سازی و regasification زیرساخت های بین المللی, یک میزبان از بازارهای جدید می تواند باز کردن برای آمریکا سوخت محصولات.

بازمانده از کاهش تقاضا و قیمت پایین

آن باقی مانده است دیده می شود اما اینکه آیا ایالات متحده شرکت گاز می تواند آب و هوا طوفان تاریخی کم قیمت تشدید زمستان معتدل در سراسر اروپا و آسیا و سقوط کردن در تقاضا به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

سهام در چند متحده LNG شرکت کاهش یافت و این هفته با عرضه gluts و سفارشات معلق رانندگی قیمت پایین. سهام در شرکت های مانند Cheniere انرژی, Inc. و انسان Inc. سقوط پنج شنبه به عنوان عمده LNG وارد کننده چین ملی نفت فلات قاره Corp. معلق تعدادی از تحویل قرارداد به نیروی majeure.

قیمت های پایین در ماه های اخیر, اما, باید piqued است بهره از مشتریان بالقوه در سراسر جهان و موجب طرح های سرمایه گذاری در پایانه LNG و regasification زیرساخت ها است.

چشم انداز بلند مدت مثبت

یک گزارش (pdf) از سوخت های فسیلی غول پوسته این هفته به شدت مثبت در مورد LNG چشم انداز. پوسته یکپارچه گاز و انرژی های نو مدیر Maarten Wetselaar گفت: “رکورد عرضه سرمایه گذاری خواهد شد دیدار با مردم نیاز رو به رشد برای انعطاف پذیر ترین و تمیزترین-سوزاندن سوخت های فسیلی است. در حالی که ما می بینیم ضعیف شرایط بازار امروز با توجه به رکورد جدید عرضه در آینده دو پی در پی زمستان های معتدل و coronavirus وضعیت ما انتظار تعادل به بازگشت رانده شده توسط ترکیبی از ادامه رشد تقاضا و کاهش عرضه در آینده جریان تا اواسط 2020s.”

پوسته گزارش پیش بینی کرد که تقاضا برای LNG می تواند دو برابر با 2040.

ما رهبری انرژی

در سال 2020 دولت از آدرس اتحادیه در فوریه. 4 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما باید به هر طریقی یک انقلاب در آمریکا انرژی است. ایالات متحده در حال حاضر شماره یک تولید کننده نفت و گاز طبیعی در هر نقطه در جهان است. و در حال حاضر برای اولین بار در 65 سال ما یک صادر کننده خالص انرژی است.”

به گفته وزیر انرژی دن Brouillette: “آمریکا تبدیل به انرژی مستقل در این سال پیشرو جهان در نفت و تولید گاز طبیعی و همچنین کربن و کاهش تولید گازهای گلخانه ای به ویژه بیش از هر توافق پاریس امضا. در حالی که صادرات LNG به 37 کشور جهان در پنج قاره ما های انرژی ما فضل با متحدان ما در سراسر جهان است.”

دولت ایالات متحده نیز هشدار داد اتحادیه اروپا در برابر تبدیل شدن بیش از حد متکی به عرضه گاز روسیه گازپروم غول و اظهار داشت که افزایش واردات LNG از ایالات متحده و دیگر منابع کمک خواهد کرد که اطمینان از امنیت انرژی اروپا.

تحولات و سرمایه گذاری در fracking آمریکا شیل گاز اجازه داده اند که ایالات متحده برای افزایش صادرات LNG و اطمینان از قیمت های پایین است.

در فوریه. 10 دپارتمان انرژی ایالات متحده اعلام کرد که آن را اجازه چهار پیشنهاد صادرات LNG امکانات در تگزاس در براونزویل و یکی در کورپس کریستی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمیت می شناسد اهمیت و افزایش نقش آمریکا گاز طبیعی در چشم انداز جهانی انرژی” گفت: Brouillette. “صادرات ظرفیت این چهار پروژه به تنهایی کافی است LNG به عرضه بیش از نیمی از اروپا واردات LNG تقاضا است. با امروز مجوز ما در حال هموار کردن راه برای بیشتر از ایالات متحده, طبیعی, صادرات گاز را به انرژی امنیت و رفاه برای متحدان ما در سراسر جهان است.”

پرتغالی زیرساخت

در طول سفر به بندر پرتغالی از ساینس هفته گذشته Brouillette گفت: امکانات وجود دارد می تواند یک سنگ پله برای توسعه آمریکا عرضه LNG در منطقه است.

قصد دارد به گسترش ساینس ترمینال LNG امکانات را در نتیجه ایجاد “یک فرصت برای ایالات متحده صنعت و همچنین به عنوان دولت” Brouillette آسوشیتدپرس گفت.

“این است که نزدیک ترین [اروپا] پورت به آمریکا” Brouillette گفت.

ساینس یک شهر صنعتی و پرتغال برای آبهای عمیق بندر و مرکز لجستیک واقع شده است برخی از 90 مایلی جنوب پرتغال پایتخت لیسبون. Broulliette گفت که او معتقد است بندر “به عنوان مهم دروازه ورود به اروپا است.”

ساینس پذیرش آن اولین محموله LNG آمریکا در سال 2016 و دولت پرتغال معتقد است که خط لوله از ساینس می تواند عرضه گاز به اسپانیا و فرانسه هر چند تنظیم کننده در این کشورها ابراز مخالفت خود.

سوئد پورت ارتقاء

بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) این هفته اعلام کرد که آن را امضا کرده بود $45 میلیون وام توافق برای ارتقاء تجهیزات بندری در ایستد در سوئد جنوبی ترین ساحل. واقع نزدیک به شهرهای مالمو و کپنهاگ, دانمارک به بندر در ایستد خواهد بود عمیق تر و گسترده به جای بزرگتر LNG تانکر.

نیکاراگوئه LNG پروژه

به گزارش نیویورک-بر اساس زیرساخت های انرژی شرکت جدید قلعه انرژی LLC همچنین این هفته اعلام کرد که این امضا یک قرارداد با دو نیکاراگوئه شبکه برق شرکت در 25 سال قدرت خرید قرارداد (PPA). این قرارداد به این معنی است که قلعه جدید خواهد ساخت 300 مگاوات گاز سوز نیروگاه برق در نزدیکی پورتو ساندینو در نیکاراگوئه سواحل غرب با گیاه نیاز به یک دریایی ترمینال LNG به دریافت و regasify سوخت. این پروژه می افزاید: به این شرکت LNG نمونه کارها که دارای تعهدات در ایالات متحده آمریکا و مکزیک و ایرلند و ایالات متحده است.

ما پشتیبانی از 3 دریاها ابتکار

در شورای اروپا در روابط خارجی’ کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان در هفته گذشته وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام $1 میلیارد دلار در ایالات متحده برای حمایت از استقلال انرژی اروپا متحدان.

Pompeo گفت: ایالات متحده به تعهد خواهد “ارائه تا 1 میلیارد دلار تامین مالی به اروپای مرکزی و شرقی کشور از سه دریا ابتکار.” هدف این است که “برای آبکاری سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش انرژی برای محافظت از آزادی و دموکراسی در سراسر جهان گفت:” Pompeo.

سه دریا ابتکار عمل سیاسی است که پلت فرم است که به دنبال متحد کردن 12 اروپای مرکزی و شرقی کشور در طول یک استراتژیک کمربند بین دریای آدریاتیک بالتیک و سیاه دریاها در تلاش برای ساخت یک شمال-جنوب زیرساخت های راهرو خواهد بود که اتصال و تقویت کشورهای منطقه است.

اکثر سه دریا شرکت کنندگان استفاده می شود به بخشی از سابق کمونیستی بلوک شرق بود که توسط اتحاد جماهیر شوروی. زیرساخت های خود بود بنابراین نه تنها توسعه نیافته و در مقایسه با غرب اروپا بلکه با تمرکز به طور عمده در ارتباطات در امتداد شرق-غرب محور بود که یک مانع عمده ای برای رشد اقتصادی در منطقه است. از نظر انرژی این منطقه باقی مانده است وابسته به یک تامین کننده گاز و نفت روسیه است.

شامل سه دریاها طرح پروژه برای ایجاد یک بازار انرژی است که با ارائه تنوع منابع انرژی و تامین کنندگان و یکی از تامین کنندگان انرژی به کشورهای شرکت کننده در این طرح آمریکایی تولید کننده LNG.

گاز اروپا تقاضا در حال رشد

با توجه به یک گزارش از S&P جهانی Platts, اروپا, بزرگترین میدان گازی—از گرونینگن زمینه در قسمت شمال شرقی هلند—را متوقف خواهد کرد تولید در سال 2022 برخی از هشت سال جلوتر از برنامه. اما Platts آمده است که این کمبود را به راحتی تحت پوشش افزایش خط لوله ظرفیت و LNG تحویل به دریای شمال پایانه است.

آمریکا تامین کنندگان نمی خواهد که آن همه راه خود را ، قطر و نفت این هفته اعلام کرد که در آن عرضه خواهد شد تا به 3 میلیون تن ظرفیت در هر سال به Montoir-de-Bretagne LNG تسهیلات از گاز و برق گروه Engie با معامله در حال اجرا تا سال 2035. تاسیسات واقع در نزدیکی نانت در فرانسه در ساحل اقیانوس اطلس.

با گزارش الا Kietlinska.

آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de