مقام آمریکایی هشدار آمریکایی ها: آماده شدن برای جامعه گسترش جدید کروناویروس

آمریکایی ها باید آماده برای جامعه گسترش جدید coronavirus با خانواده نشسته و به توضیح است که وجود دارد به خوبی می تواند سریع و ناگهانی افزایش در تعداد بیماران بالا فدرال بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

در تشدید از قبلی هشدارهای دکتر نانسی r. schultze ، یک مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: آمریکایی ها باید آماده برای زندگی خود را برای مختل گسترش این ویروس جدید از جمله تعطیلی مدارس و کسب و کار.

او به خبرنگاران گفت: در تماس تلفنی که تعداد موارد ظاهر بدون یک منبع شناخته شده از قرار گرفتن در معرض, در, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و دیگر کشورها “باعث می شود همه ما احساس می کنید که خطر گسترش در ایالات متحده در حال افزایش است.”

R. schultze ، بازگو نشستن با خانواده اش در صبحانه در روز سه شنبه و او را گفتن در کودکان است که آنها به احتمال زیاد در معرض خطر آلوده شدن با COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود در لحظه ای اما که خانواده نیاز به آماده برای زندگی خود را به طور قابل توجهی تغییر.

با هیچ واکسن و بدون اثبات شده برای درمان این ویروس مقامات بهداشت در حال تمرکز بر غیر مداخلات دارویی که شامل سه دسته: شخصی ، اجتماعی و زیست محیطی. شخصی مداخلات شامل روال توصیه های مانند شستن دست و ماندن در منزل و زمانی که بیمار و اقدامات خاص برای بیماری های همه گیر مانند مردم به طور داوطلبانه جدا خود در خانه و حتی اگر آنها بیمار اگر یک عضو از خانواده خود را تبدیل به بیمار است.

Epoch Times Photo
پزشکی کارکنان مجموعه تا قبل از تریاژ پزشکی چادر در مقابل Santa Maria Nuova بیمارستان در فلورانس, ایتالیا, در فوریه. 25, 2020 به عنوان توسکانی گزارش داد که دو مورد اول از COVID-19. (کارلو Bressan/خبرگزاری گتی ایماژ)

جامعه مداخلات می تواند شامل بسته شدن مدارس و انتقال به اینترنت مبتنی بر teleschooling و تغییر جلسات کسب و کار از فرد به صورت آنلاین و همچنین به عنوان مناطق تعویق انداختن یا لغو اجتماعات بزرگ.

بزرگسالان باید در تماس با مسئولان مدرسه و سوال در مورد برنامه ریزی برای teleschooling و محل کار خود را به نگاه به کار از خانه. مردم می توانند دست به کار و از دست دادن درآمد r. schultze ، گفت:.

“این چیزهایی که مردم نیاز به شروع به فکر کردن در مورد در حال حاضر,” او گفت:.

محیط زیست مداخلات عمدتا حول تمیز کردن سطوح.

جوامع محلی نیاز به تصمیم می گیرید که مداخلات به پیاده سازی.

ویروس پدید آمده در چین در ماه دسامبر 2019 است و پس از گسترش به ده ها تن از کشورها با سرعت در حال افزایش در تعداد موارد در ایتالیا و ایران به همراه کره جنوبی این هفته در میان کشورهای دیگر. این ویروس باعث می شود یک بیماری است که علائم شبیه به آنفلوانزا از جمله تب و سردرد و مشکل در تنفس.

South Korea virus
داخلی کارگران پوشیدن دنده محافظ حرکت یک بیمار مشکوک به ابتلا به کروناویروس جدید از یک آمبولانس به Kyungpook National University Hospital در دائگو کره جنوبی در فوریه. 19, 2020. (Kim Jong-un/Yonhap از طریق AP)

ایالات متحده تنظیم نیست که مردم باید آزمایش می شود و حتی به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در کشورهای خارج از چین اما مقامات در حال بحث در مورد تغییر مورد تعریف و به احتمال زیاد انجام این کار اگر جامعه گسترش شروع می شود اتفاق می افتد r. schultze ، گفت:.

دوازده دولت و یا ادارات بهداشت محلی در حال حاضر مجهز به آزمون به صورت محلی برای ویروس افزایش از چهار اواخر هفته گذشته است. آزمایش به صورت محلی بسیار مهم است به دلیل چرخش سریع تر کلی Wroblewski مدیر بیماری های عفونی برای انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت: بار عصر.

به عنوان وجود دارد به طور بالقوه بیشتر موارد در ایالات متحده بیشتر labs نیاز قابلیت تست برای به دست آوردن یک دسته بهتر در گسترش او گفت: قبل از r. schultze ، را telebriefing.

“در حال حاضر CDC است به طور کامل قادر به دست زدن به نمونه بار که تست شده است. باید وجود داشته باشد افزایش موارد در ایالات متحده مانند آنها در حال دیدن در کره مانند آنها در حال دیدن در ایتالیا ما خواهد نیاز به ظرفیت بیشتر در سطح دولت” Wroblewski گفت.

CDC در حال کار بر روی گرفتن بیشتر از کیت های آزمایش برای دولت و آزمایشگاه های محلی و تجاری آزمون نیز انتظار می رود برای تبدیل شدن به در دسترس به زودی r. schultze ، گفت:. تمام 50 ایالت دریافت کیت اما برخی از آزمایشگاه در طول فرایند تایید کشف یک موضوع را با یک معرف.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de