ما شمالی دستور اعزام 1000 نفر پرسنل پزشکی به نیویورک

آمریکا شمالی فرمان (USNC) که نظارت این کشور عملیات نظامی در شمال امریکا خواهد بود استقرار برخی از 1000 پرسنل پزشکی به منطقه شهر نیویورک به کمک در مبارزه با CCP ویروس همه گیر.

این USNC روز یکشنبه اعلام کرد در انتشار اخبار است که بیش از سه روز آینده این امر استقرار 1,000 نیروی هوایی و نیروی دریایی و پرسنل پزشکی به این منطقه در کانون CCP (دیروز) شیوع ویروس در ایالات متحده است.

“حدود 300 نفر از این لباس شخصی ارائه دهندگان خدمات پزشکی کار می کنند از Javits Center و بقیه را اعزام به منطقه دیگر مکان برای گسترش پزشکی محلی قابلیت در جنگ علیه COVID-19,” آزادی گفت.

این Javits مرکز کنوانسیون در نیویورک شده است و تبدیل به یک موقت بیمارستان برای درمان غیر CCP ویروس بیماران آزاد کردن بیمارستان برای مراقبت از کسانی که با این ویروس به عنوان شهر هایش با یک سیل از بیماران. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد به طور موقت بیمارستان کرد که از 2500 تخت به ظرفیت و خواهد بود که توسط ارتش آمریکا و فدرال پرسنل.

دیگر پرسنل کار خواهد کرد در دیگر بیمارستان ها در سراسر شهر نیویورک است که عدم پزشکی کارکنان USNC گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: پرسنل را “مکمل و ارائه کمک به بهداشت و درمان کارگران” در کانون این بیماری همه گیر در منطقه شهر نیویورک.

“این جمعه ما را یکی دیگر از 840 نظامی پرسنل پزشکی ورود در شهر نیویورک” پنس گفت: در کاخ سفید CCP virus جلسه.

می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فعال گارد ملی در اوایل این ماه در نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا دولت برای کمک به تلاش ها برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“ما در حال گرفتن مردم در حال حاضر از ما نظامی است. ما انجام داده ایم اما در حال حاضر ما در حال انجام آن را در یک بزرگتر اساس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در روز شنبه. “آنها در حال رفتن به جنگ. آنها در حال رفتن به یک نبرد است که آنها هرگز واقعا آموزش دیده است.”

وزیر دفاع علامت Esper سی ان ان گفت او در مورد تلاش با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز جمعه.

“آنچه که ما در انجام طرح در حال حاضر استقرار بیش از 1100 بیشتر پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی به نیویورک” Esper روز یکشنبه گفت. “بخش عمده ای از آنها را به Javits Center و سپس از اواخر دیروز ما توافق برای استقرار چند صد نفر از آنها را به 11 شهر نیویورک بیمارستان که همچنین شاهد کمبود وقتی که می آید به کارکنان پزشکی.”

نیویورک—سخت ترین آمار دولت تبدیل شده کانون آمریکا اپیدمی با بیش از 3000 ویروس مرگ و میر در شهر نیویورک با توجه به پیگیری نقشه توسط دانشگاه جانز هاپکینز که collates رسمی دولت داده است.

شهر نیویورک به تنهایی اختصاص بیش از یک چهارم از ایالات متحده CCP ویروس مرگ و میر شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیمارستان ها و morgues در شهر در حال مبارزه برای درمان به شدت بیمار و دفن مرده است.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند کشته در گیر حتی اگر جارو دستور به ماندن در خانه ها را به دنبال دارد.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de