نیروی دریایی آمریکا کشتی های کامل اولین تمرین در دریای بارنتز پس از جنگ سرد

اولین کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده پس از جنگ سرد به بادبان به دریای بارنتز در روسیه دریایی حیاط خلوت را به اتمام هفت روز از تمرینات با یک ناوچه انگلیسی.

دریای بارنتز دروغ بین نروژی و روسی در سواحل قطب شمال.

“قطب مهم منطقه و نیروهای دریایی کار وجود دارد از جمله در دریای بارنتز برای اطمینان از امنیت تجارت و نشان دادن آزادی ناوبری در این محیط پیچیده” گفت: Adm. James G. Foggo III فرمانده نیروهای دریایی اروپا و آفریقا را در آوریل 8, بیانیه.

“عملیات ما با انگلستان نشان دادن قدرت و انعطاف پذیری و تعهد ناتو به آزادی ناوبری در سراسر قطب شمال و اروپا بود ،

سه ناوشکن آمریکا وارد دریای بارنتز در مارس 4 هم با نیروی دریایی کشتی.

تمرینات منعکس کننده رشد ایالات متحده استراتژیک علاقه در قطب شمال و همچنین به دنبال دو سال محوری در استراتژی نظامی برای مقابله با روسیه و چین است.

نیروی دریایی آمریکا گفت: در یک بیانیه های قبلی که آنها را به اطلاع وزارت دفاع روسیه سه روز قبل از تمرین.

“اطلاع رسانی شده بود در تلاش برای جلوگیری از سوء تفاهم های کاهش ریسک و جلوگیری از ناخواسته تشدید” بیانیه ای گفت:.

با توجه به نیروی دریایی این کشتی ها در حال استفاده از درس های آموخته شده از عملیات اخیر در قطب شمال به عنوان آنها سعی در بهبود توانایی خود را برای رسیدگی به شرایط آب و هوای سرد.

Epoch Times Photo
نیروی دریایی سلطنتی نوع-23 دوک-class frigate HMS کنت (F78) جلو و Arleigh Burke-کلاس هدایت موشکی ناوشکن یو اس اس دونالد کوک (DDG 75) انجام عملیات مشترک برای اطمینان از امنیت دریایی در اقیانوس قطب شمال در آوریل 5 سال 2020 است. (ایالات متحده نیروی دریایی حسن نیت ارائه میدهد عکس از نیروی دریایی سلطنتی/Dan روزنبام/منتشر شده)

یو اس اس هری ترومن میره به دایره قطب شمال در سال 2018—اولین حامل به گشت زنی وجود دارد پس از جنگ سرد ،

که حامل دیدار نیز شکست قبلی clockwork چرخه حامل استقرار—نمایش یک استراتژی جدید شناخته شده به عنوان “نیروی پویا اشتغال است.”

پویا اشتغال به پیروی از خواسته های 2018 دفاع ملی و استراتژی نظامی به “استراتژیک قابل پیش بینی اما عملیاتی غیر قابل پیش بینی” برایان کلارک عضو ارشد در مرکز استراتژیک و ارزیابی بودجه قبلا گفته بار عصر.

“ایالات متحده و متحدان و دشمنان بدانند که نیروهای آمریکایی مستقر خواهد شد و خارج از کشور پاسخ خواهد داد به سرعت در صورت وجود یک بحران است. اما روز به روز آنها را نمی دانم که آیا ایالات متحده به نیروی استقرار می رویم به اتفاق می افتد.”

روسیه ساختمان شده است تا حضور نظامی خود در قطب شمال در کنار زیرساخت های سرمایه گذاری به سرمایه گذاری در پتانسیل های باز یخ زده شمال شرقی پاساژ بین قطب شمال و سرزمین اصلی است.

“روسیه به تدریج حضور خود را با ایجاد قطب شمال واحد نوسازی پیر فرودگاه و زیرساخت ها در قطب شمال و احداث پایگاههای نظامی جدید در امتداد آن خط ساحلی قطب شمال” یک گزارش پنتاگون در قطب شمال (pdf) گفت: سال گذشته است.

“نیز وجود دارد یک تلاش هماهنگ برای ایجاد یک شبکه دفاع هوایی و ساحلی موشک سیستم های هشدار دهنده راداری نجات مراکز و انواع سنسور” در این گزارش اضافه شده است.

روسیه سرمایه گذاری شده است در نه هسته ای-مجهز به یخ شکن با پکن هل دادن به شریک زندگی در روسیه در باز کردن مسیرهای تجاری از طریق یخ.

پکن به طور فزاینده ای سعی در رانش راه خود را به قطب شمال سوريه خبر با وجود داشتن هیچ ادعای ارضی با توجه به وزارت امور خارجه.

“این ادعا که منافع خود را در قطب شمال در حال تمرکز بر دسترسی به منابع طبیعی و فرصت های ارائه شده توسط دریای شمال مسیرهای حمل و نقل” یک مقام ارشد به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه در ایالات متحده استراتژی قطب شمال در ماه گذشته. “و همانطور که همه شما احتمالا می دانید آن مشخص شده قصد دارد در سال 2018 به منظور توسعه یک قطبی جاده ابریشم مدعی آن بود در نزدیکی قطب شمال دولتی و نشانه قصد خود را برای بازی در یک نقش فعال تر در قطب شمال حکومت.”

پیش از نشست شورای قطب شمال در سال گذشته, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت که ایالات متحده ramping تا آن قطب شمال حضور به نگه داشتن پکن در چک.

“چین الگوی رفتار پرخاشگرانه در جای دیگر اطلاع رسانی خواهد شد که چگونه آن را درمان قطب شمال,” او گفت:. “آیا ما می خواهیم اقیانوس قطب شمال تبدیل به یک new South China Sea مملو از نظامی و رقابت ارضی ادعا می کند؟”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de