نیروی دریایی ایالات متحده تخلیه ویروس-آمار ناو هواپیمابر مستقر در گوام

نیروی دریایی ایالات متحده گفت: آن را تخلیه اکثریت یو اس اس تئودور روزولت (EN), U. s. نیروی دریایی ناو هواپیمابر مستقر در گوام یک روز پس از آن فرمانده صدور یک درخواست فوری برای کمک به کنترل شیوع CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

موارد CCP ویروس شد اولین گزارش در کشتی هفته گذشته اما یک افسر ارشد در هیئت مدیره کشتی که باقی مانده ناشناس گزارش گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل که 150 تا 200 ملوانان آزمایش مثبت از شنبه. حداقل 70 ملوانان آلوده شده اند را تایید کرد وال استریت ژورنال.

نیروی دریایی کاپیتان برت Crozier قبلا به نام در نیروی دریایی ایالات متحده مقامات به ارائه منابع به تخلیه و جداسازی آن پردازنده کشتی به عنوان موارد ویروس شکسته در میان خدمه بیش از 4000.

در چهار صفحه نامه ای به تاریخ مارس 30 به دست آمده توسط کرونیکل Crozier نوشت که تنها یک گروه از آلوده ملوانان حذف شده از کشتی, در حالی که کسانی که باقی می ماند پردازنده به دنبال دستورالعمل های رسمی برای 14 روز قرنطينه. اجتماعی فاصله ممکن است اما Crozier اشاره کرد که “کشتی جنگی ذاتی محدودیت فضا” ساخته شده و آن را دشوار است به انجام این کار و که “گسترش این بیماری در حال انجام است و در حال شتاب گرفتن است.”

فرمانده پرسید برای “سازگار اتاق قرنطینه” خشکی در گوام برای تمام خدمه “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“از بین بردن اکثریت پرسنل از مستقر هسته ای آمریکا ناو هواپیمابر و جداسازی آنها را برای دو هفته ممکن است به نظر می رسد فوق العاده اندازه گیری. … این است که لازم خطر” Crozier نوشت. “نگه داشتن بیش از 4000 زنان و مردان جوان در هیئت مدیره TR یک خطر غیر ضروری و معافیت ایمان با کسانی که ملوانان سپرده به مراقبت از ما.”

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly سی ان ان گفت که روز سه شنبه نیروی دریایی شده بود از وضعیت آگاه در هیئت مدیره یو اس اس تئودور روزولت برای “حدود 24 ساعت” و تا به حال مشغول به کار در طول هفته گذشته به “حرکت آن ملوانان کردن کشتی و آنها را به اقامت در گوام” و اضافه کرد که نیروی دریایی بود “بسیار درگیر در این کار ما بسیار نگران این هستیم تمام گام های مناسب است.”

“مهم این است که مطمئن شوید که ما می توانیم مجموعه ای از اعضای خدمه که آیا تمام کسانی که عملکردهای مهمی در کشتی مطمئن شوید که آنها در حال تمیز کردن پس از آن آنها را به عقب در حالی که ما پاک کشتی و سایر خدمه خاموش” Modly گفت. “و روند این است که ما در حال رفتن را از طریق. آن را بسیار روشمند. ما کاملا شتاب آن را به عنوان ما است.”

Modly گفت که این موضوع این است که گوام “به اندازه کافی تخت در حال حاضر” اما نیروی دریایی بود “صحبت کردن به دولت وجود دارد برای دیدن اگر ما می توانیم برخی از هتل فضایی ایجاد چادر-نوع امکانات.”

“ما اصلا مخالف با [کاپیتان] در آن کشتی و ما در حال انجام آن بسیار روشمند راه به دلیل آن همان نیست که یک کشتی کروز که کشتی دارای تسلیحات در آن این هواپیما در آن ما قادر به مبارزه با آتش سوزی وجود دارد آتش سوزی در هیئت مدیره کشتی ما باید برای اجرای یک نیروگاه هسته ای, بنابراین بسیاری از چیزهایی که ما باید انجام دهیم در آن کشتی است که آن را کمی متفاوت و منحصر به فرد اما ما در حال مدیریت آن است و ما در حال کار را از طریق آن,” او اضافه شده است.

Crozier تایید Modly نظرات در Facebook پست در روز دوشنبه که در آن او گفت: “TR تیم در حال کار با بزرگ مردمی در پایگاه نیروی دریایی گوام به ملوانان کردن کشتی و به امکانات پایه برای کمک به گسترش خدمه از” و اضافه کرد که آن را “همه دست تمام روز تلاش” اما ملوانان هستند و ارواح خوب است.

در یک تماس تلفنی با خبرنگاران سه شنبه Adm. جان Aquilino فرمانده U. s. Pacific Fleet را تایید تعدادی از موارد در میان ملوانان اما گفت که هیچ کس در بیمارستان بستری شده بود هیچ ملوانان در هواکش و هیچ یک در یک وضعیت بحرانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de