رافال ناو جنگی مسلح با جدید ضد هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم لیزر

نیروی دریایی ایالات متحده مستقر شده یک کشتی جنگی مجهز به نخستین سلاح لیزری سیستم دفاعی قادر به از خیره کننده و منحرف هواپیماهای بدون سرنشین دشمن.

نیروی دریایی دریا سیستم های فرمان (NAVSEA) گفت: در یک Feb. 20 گزارش که نیروی دریایی نوری خیره کننده Interdictor یا ODIN سلاح لیزری به تازگی نصب شده بر روی USS Dewey ناوشکن موشک هدایت شونده.

جدید مبتنی بر لیزر هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم دفاع است قادر به ردیابی غیر فعال کردن و متراکم سنسور از هواپیماهای بدون سرنشین دشمن و یا سیستم های هوایی بدون سرنشین (UAS) با توجه به خدمات تحقیقاتی کنگره گزارش (pdf) از دسامبر 2019 با عنوان “نیروی دریایی لیزر Railgun و تفنگ-راه اندازی هدایت پرتابه.”

“سلاح نیز خوراک هوش نظارت و شناسایی (ISR) داده ها به کشتی مبارزه با سیستم و ارائه یک ضد UAS (C-UAS) ISR dazzler قابلیت” در این گزارش با اشاره به اودین و نیروی دریایی هلیوس—انرژی بالا لیزر با مجتمع نوری-Dazzler و سیستم نظارت. “The dazzler با استفاده از قدرت پایین تنظیم به اشتباه و یا کاهش ISR قابلیت های خصمانه UAS.”

“رفتن از تایید ایده برای نصب و راه اندازی در دو سال و نیم اودین نصب کنید[قبال] در دیویی خواهد بود که برای اولین بار عملیاتی اشتغال از سیستم مستقل است که توابع به عنوان یک dazzler,” NAVSEA گفت: در انتشار اخبار. “این سیستم اجازه می دهد تا نیروی دریایی به سرعت در حال استقرار یک نکته مهم قابلیت های جدید به نیروی دریایی سطح به زور در مبارزه با سیستم های هواپیماهای بدون سرنشین (UAS) تهدید.”

دفتر تحقیقات نیروی دریایی سلاح های لیزری سیستم برای اولین بار بود مستقر در ناو یو اس اس پونس در سال 2014.

Epoch Times Photo
James F. Geurts معاون وزیر نیروی دریایی برای تحقیق و توسعه و اکتساب (اصن RDA) به تازگی بازدید USS Dewey (DDG 105) و صحبت به کشتی های این شرکت در مورد پیشرفت سریع ساخته شده در اودین نصب و راه اندازی. (عکس توسط نیروی دریایی ایالات متحده/نیروی دریایی دریا سیستم های فرمان)

این برنامه ODIN مستقر خواهد شد در سراسر نیروی دریایی ناوگان در طول دو سال آینده به عنوان بخشی از خود را ضد هواپیماهای بدون سرنشین دفاع NAVSEA گفت که درس های آموخته شده از اودین نصب و راه اندازی خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به نصب و راه اندازی در آینده عروق و توسعه و اجرای سطح نیروی دریایی سلاح های لیزری سیستم.

این اطلاعیه به شرح زیر نظرات از مایکل گریفین, آمریکا, دفاع, معاون پژوهش و مهندسی که در سال 2018 گفت: ملت بود “…بیش از چند سال به دور از داشتن سلاح های لیزری نظامی سودمند است.”

در آن زمان توسعه فناوری “درون یک عامل از دو یا سه تا از مفید بودن در یک میدان جنگ, هواپیما و یا کشتی” گریفین گفت: با توجه به دفاع یکی.

“ما نیاز به 100-کیلووات-کلاس سلاح در ارتش تئاتر وسایل نقلیه. ما نیاز به 300-کیلووات-کلاس سلاح در نیروی هوایی, تانکر,” او اضافه شده است. “ما نیاز به مگاواتی کلاس کارگردانی سلاح های انرژی در فضا برای دفاع فضایی. این چیزهایی که ما می توانید انجام دهید دهه آینده اگر ما می تواند به حفظ تمرکز ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im