ما باید آماده برای هزاران نفر از COVID-19 مورد در هفته های آینده کارشناسان هشدار می دهند

پیشرو کارشناسان بهداشت هشدار داد در فوریه. 12 که ایالات متحده می تواند هزاران نفر از موارد جدید coronavirus یا COVID-19 و افزایش قابل توجه در گسترش این ویروس در هفته های آینده.

در سخنرانی خود در مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته در چهارشنبه آشا جورج مدیر اجرایی کمیسیون دو حزبی در Biodefense گفت که ایالات متحده باید آماده سازی پیش رو برای موارد coronavirus در هزار است.

“من فکر نمی کنم ما باید برنامه ریزی برای onesie-twosie موارد است که ما شاهد بوده ام تا کنون در ایالات متحده آمریکا و” جورج گفت. “ما باید برای برنامه ریزی برای این احتمال که ما هزاران موارد است.”

جورج یکی از پنج اعضا هشدار داده از یک مقیاس بزرگ شیوع در سراسر کشور.

شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از پایدار انسان به انسان انتقال میان موارد شناخته شده این ویروس در ایالات متحده تا کنون.

14 مورد از COVID-19 بود و تایید توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز چهارشنبه. این فرد یکی از آمریکایی ها تخلیه از ووهان و قرنطینه در جنوب کالیفرنیا Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو شهرستان در فوریه. 7.

یکی دیگر از مهاجر هوا در ایستگاه میرامار آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه. 10.

اما اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر گفت: کمیته مجلس سنا که او انتظار دارد که یک COVID-19 شیوع به ظهور در سراسر ایالات متحده در آینده دو تا چهار هفته.

“ما باید با تکیه به در به شدت به تلاش برای گسترش تشخیصی و غربالگری در حال حاضر به خصوص در جوامع که در آن وجود دارد مقدار زیادی از مهاجرت; که در آن این تلاش ها می توان به شناسایی آنها در اوایل به اندازه کافی است که آنها به اندازه کافی کوچک است که ما می توانیم مداخله برای جلوگیری از بیشتر اپیدمی گسترش در این کشور است.”

گوتلیب گفت که با وجود تلاش های از سوی مقامات گمرک به تعلیق سفر بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و همچنین به عنوان صفحه نمایش کسانی که تا به حال در بازگشت از ووهان—چین شهر در کانون شیوع برخی از افراد آلوده به COVID-19 هنوز وارد, ایالات متحده است.

مدیر سابق مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) جولی Gerberding اضافه شده است که ایالات متحده انتظار می رود بیشتر موارد در میان افرادی که نمی, سفر به چین اما آلوده شده اند با کسانی که تا به حال منطقه بازدید قبل از سفر ممنوعیت اجرا شد.

گوتلیب گفت که این احتمال وجود دارد که نمایش های بهداشتی در فرودگاه از دست رفته آلوده مسافران با توجه به گسترده دوره کمون این بیماری است.

“برخی از مدل سازی به خارج از انگلستان نشان می دهد که ما در حال گرفتن حدود 25 درصد از موارد در بهترین حالت. بنابراین برای هر مورد ما شناسایی وجود دارد سه یا چهار که ما نیست شناسایی.”

نتایج اولیه از Feb. 9 مطالعه توسط پزشکان چینی همچنین دریافتند که جوجه کشی برای این بیماری می تواند تا زمانی که 24 روز از پیش بینی قبلی از دو هفته است. نتایج هنوز به تائید کرد.

Coronavirus گسترش باید آهسته

Gerberding افزود که ایالات متحده باید کار را به کم کردن سرعت گسترش COVID-19 گفت که او نگران است در مورد چشم انداز موفقیت طولانی مدت مهار این بیماری است.

“اگر ما نمی توانیم از آن داشته باشد من فکر می کنم ما نیاز به آماده برای آنچه که ما می رویم به انجام سعی کنید به کم کردن سرعت گسترش,” او گفت: کمیته مجلس سنا. “کند کردن گسترش مهم است چرا که اگر ما در بسیاری از موارد همه در یک بار ما به سادگی نمی باید افزایش ظرفیت برای مدیریت که ما در بهداشت محیط زیست, و یا در هر یک از خدمات مرتبط خواهد بود که لازم است.”

به منظور کاهش گسترش آن آلوده باید شناسایی شده و جدا شده در مکان های که در آن آنها می توانند دیگران را آلوده و جداسازی مواد مانند دستکش و ماسک باید به آسانی در دسترس او گفت:.

یکی دیگر از اندازه گیری به سرعت گسترش ویروس می تواند شامل فرمان روشن از جمعیت زیادی برای جلوگیری از فرد به فرد و انتقال قطرات از ویروس.

Gerberding توضیح داد که در حالی که این اقدامات به تنهایی به احتمال زیاد برای جلوگیری از گسترش در جامعه آنها می تواند به عنوان یک مانع مؤثر تا اقدامات متقابل در محل قرار داده.

آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی یونایتد باید هر دو خود را تمدید تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ تا اواخر مارس به عنوان سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد از یک تهدید جهانی به طور بالقوه بدتر از تروریسم است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری که جهان باید “از خواب بیدار و در نظر گرفتن این ویروس دشمن به دشمن عمومی شماره یک” و اضافه کرد که برای اولین بار واکسن بود به احتمال زیاد 18 ماه به دور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

دیدگاهتان را بنویسید