ما حرکت هوا را از سیستم های دفاع موشکی به عراق میان ایران تهدید

ایالات متحده در حال حرکت است و هوا به سیستم های دفاع موشکی به عراق, نظامی تایید ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هوش نشان داد ایران در حال برنامه ریزی یک “حمله کردن دزدکی حرکت کردن” در سربازان آمریکایی در عراق است.

“آمریکا در حال حرکت است و سیستم دفاعی به عراق برای محافظت از عراقی و ائتلاف و ایالات متحده خدمات اعضا از انواع تهدیدات هوایی دیده در پایگاه های عراقی که میزبان نیروهای ائتلاف” سروان ، بیل شهری سخنگوی فرماندهی مرکزی ایالات متحده (سنتکام) گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“این مهم است که توجه داشته باشید که تکرار حملات بر پایگاه های عراقی که نقض حاکمیت عراق را کشته و زخمی, عراق, ائتلاف و ایالات متحده خدمات اعضا.”

به دلیل دلایل امنیتی ارتش ایالات متحده نیست افشای دقیقا در زمانی که سیستم خواهد آمد آنلاین. نیروهای آمریکایی در ادامه به همکاری نزدیک با مقامات عراقی و نیروهای آنها به عنوان تمرکز بر بازداری ایران و ایرانی-حمایت گروه و همچنین مطمئن شوید که گروه تروریستی داعش همچنان نابود.

ژنرال فرانک مکنزی به فرماندهی فرمانده گفت: کنگره در ماه مارس که عوامل ایران در عراق افزایش یافته است, حمله به منافع ایالات متحده وجود دارد ممکن است پس از 2019 از جمله راه اندازی بیش از ده موشک های بالستیک در ماه ژانویه است. او به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته که نظامی آغاز شده بود در حال آماده شدن برای حرکت سیستم های موشکی پاتریوت به عراق است.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در واشنگتن به عنوان رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley گوش. (Alex براندون/عکس از آسوشیتدپرس)

آخرین tit-for-tat بین ایران و ایالات متحده در ماه گذشته زمانی که یک ایرانی-حمایت گروه آمار اردوگاه تاجی در عراق است. نیروهای ایالات متحده در پاسخ به حمله پنج سایت برگزار شده توسط ایران پشتیبانی گروه.

“بود که بسیار بزرگ پاسخ. ما زدم زیادی است. آنها آمار یکی از سایت ما آمار پنج آنهایی که بزرگ است. من نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از مردم کشته شدند اما برخی از مردم بد کشته شدند و بسیاری از آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید اواخر روز چهارشنبه.

اطلاعات مقامات آمریکایی دریافت شده در روزهای اخیر نشان داد ایران و یا گروه آن را پشتیبانی شد “برنامه ریزی چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او تهدید کرد در توییتر است که به ایران پرداخت خواهد شد “بسیار سنگین قیمت” اگر حمله ای اتفاق می افتد.

“ما فقط گفتن آن را ندارند. این امر می تواند یک چیز بسیار بد برای آنها اگر آنها این کار را,” او اضافه شده در کاخ سفید نشست خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار اعضای مختصر خبرنگاران هر شب در واشنگتن است. رئیس جمهور پس از آن طول می کشد سوال در طیف گسترده ای از افراد.

رهبران نظامی به نظر می رسد با مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 1 آوریل به عنوان ایالات متحده اعلام کرد استقرار کشتی های جنگی به سواحل شرقی اقیانوس آرام و دریای کارائیب برای جلوگیری از کارتل های مواد مخدر که در حال تلاش برای بهره برداری از CCP ویروس همه گیر به قاچاق مواد مخدر بیشتر به امریکا.

Epoch Times Photo
اعضای هلال احمر ایران آزمون مردم برای CCP ویروس علائم خارج از تهران در مارس 26 سال 2020 است. (STR/خبرگزاری گتی ایماژ)

وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن “نمی تواند گمراه معمول جنگ طلبان.”

“ایران دوستان: هیچ کس نمی تواند میلیون ها نفر از پروکسی. بر خلاف ما که مخفیانه دروغ cheats & assassinates — ایران تنها در عمل به دفاع از خود,” او نوشت. “ایران شروع می شود هیچ جنگ اما می آموزد درس برای کسانی که انجام می دهند.”

ایران شده است ضربه سخت CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. مقامات رسمی گزارش 50,468 موارد و 3,160 مرگ و میر. بسیاری از کارشناسان می گویند واقعی تلفات بسیار بالاتر است.

امریکا بارها ارائه کمک های انسان دوستانه به ایران, اما ایران را رد ارائه می دهد.

“من فکر می کنم اگر رژیم ایران قرار داده و علاقه بیشتری در نظر گرفتن مراقبت از خود را به مردم در زمینه این ویروس در آنها بهتر خواهد بود خدمت کرده است. به جای رژیم ایران همچنان به می خواهید به گسترش آن بدگویی فعالیت در سراسر منطقه” وزیر دفاع علامت Esper خبرنگاران در کاخ سفید است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im