نظامی آمریکا وابسته در کره جنوبی تایید کرد که Coronavirus

یک عضو خانواده از ایالات متحده خدمات عضو تشخیص داده شد با کروناویروس که باعث COVID-19—کره جنوبی به عنوان تعدادی از موارد در کشور همچنان رو به افزایش است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی روز دوشنبه نیروهای آمریکایی در کره جنوبی گفت: این گفته شد کره جنوبی را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن یک نظامی وابسته به زندگی در جنوب شهر Daegu آزمایش مثبت برای COVID-19 مارک مورد اول مربوط به نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی.

فرمانده نیروهای آمریکایی و کره جنوبی و ژنرال رابرت آبرامز شناسایی 61 ساله زن به عنوان بیوه یک سرباز بازنشسته. او در بازدید از اردوگاه واکر پست ارز در فوریه. 12 Feb. 15 با توجه به انتشار اخبار و مقامات در حال تلاش برای تعیین اگر دیگران در معرض شده اند.

“ما غمگین به شنیدن از ابتلا به ویروس” آبرامز در توییتر نوشت. “ما دعا می کنیم برای بهبودی او.”

در همان زمان ارتش به افزایش خطر سطح به سطح “بالا” در کره جنوبی در پی شیوع بیماری به عنوان “محتاطانه اقدام به حفاظت از نیروی” با توجه به انتشار.

نیروهای آمریکایی و کره جنوبی نیز هشدار داد پرسنل خود را به ورزش احتیاط در حالی که سفر در خارج از پایگاه و اگر خدمات اعضای بیمار احساس نمی رفتن به محل کار یا مدرسه و به دنبال کمک های پزشکی.

همچنین دستور داد خدمات اعضا به حد فرد در جلسات گردهمایی و موقت وظیفه سفر و تکالیف است. پرسنل نیز هشدار داد.

South Korea coronavirus
مردم با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از رمان coronavirus راه رفتن در امتداد Myungdong منطقه خرید در سئول کره جنوبی در فوریه. در 23 سال 2020 است. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

پرسنل باید “انتظار می رود دیگر بار صبر کنید ممکن است درجه حرارت کنترل و غربالگری پرسشنامه در دروازه برای دسترسی به تاسیسات” خدمات اضافه شده است. اساسی اقدامات بهداشتی مانند شستن دستها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه یا دست زدن به یک چهره یا چشم نیز توصیه می شود.

کره آژانس بهداشت گفت: آن را تایید کرده است 833 موارد از دوشنبه.

نخست وزیر کره جنوبی چانگ Il-kwon گفت: او را دیدار Daegu این هفته به رعایت قرنطینه اقدامات است.

“پیشگیرانه اقدامات لازم برای آماده سازی برای امکان [coronavirus] پخش در سراسر کشور” چانگ گفت: گزارش Yonhap news agency.

شیوع بیماری در Daegu بوده است و باعث 61 سال بود که سفر از ووهان چین که در آن ویروس است که بر این باور سرچشمه گرفته و رفت و به یک کلیسای محلی.

“پیشگیرانه اقدامات لازم برای آماده سازی برای امکان [coronavirus] پخش در سراسر کشور” چانگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im