نظامی آمریکا Defrosts پیر استراتژی در قطب شمال

با جنگ علیه ترور ذوب دور نظامی فعالیت چیدن در دریاهای منجمد از قطب شمال به عنوان ایالات متحده همچنان خود محوری به اصطلاح قدرت های بزرگ رقابت با روسیه و چین است.

در ژوئن 9, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور جدید در ناوگان حداقل سه سنگین icebreakers—به طور بالقوه هسته ای-صفحه—ساخته شده در دهه های آینده برای اضافه کردن به ناوگان فعلی فقط دو.

این یادداشت این است که این آخرین نشانه ای از رشد استراتژیک علاقه در قطب شمال که در آن روسیه در حال حاضر دارای 27 ocean-going, icebreakers نه از آنها هسته ای طراحی شده است.

ماه گذشته برای اولین بار کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده پس از جنگ سرد میره به دریای بارنتز در روسیه دریایی حیاط خلوت.

دو سال زودتر یو اس اس هری ترومن شد اولین ناو هواپیمابر به بادبان به دایره قطب شمال پس از دولت ریگان.

که حامل دیدار نیز شکست قبلی clockwork چرخه استقرار—نمایش یک استراتژی جدید شناخته شده به عنوان “نیروی پویا اشتغال” با هدف نگه داشتن دشمنان در انگشتان خود را.

“در بسیاری از راه های آن را بازگشت به جنگ سرد فرم” Sidharth Kaushal یک نیروی دریایی دفاعی تحلیلگر در موسسه سلطنتی خدمات امارات گفت: بار عصر. “در طول دهه گذشته از جنگ سرد دولت ریگان واقعا تحت فشار قرار دادند این نوع از جلو دریایی استراتژی که در آن نیروی دریایی ایالات متحده و متحدان آن خواهد—در زمان صلح و در زمان جنگ—واقعا به دنبال به جلو استقرار در قطب شمال نه تنها دفاع از گرینلند-ایسلند-انگلستان شکاف است.”

یک تئاتر بزرگ قدرت رقابت

پس از 2018 دفاع ایالات متحده امریکا سیاست رسما مشخص مقابله با یک revanchist روسیه به عنوان یک اولویت دوم تنها به بازسازی به رقابت با چین است.

مقامات رد این تصور که تغییر علامت بازگشت به جنگ سرد اما برخی از کلید دریایی دینامیک باقی می ماند همان است که 40 سال پیش.

Epoch Times Photo
ملوان ایستاده بر روی عرشه پرواز در طول عملیات پرواز سرنشین نیمیتز کلاس ناو هواپیمابر USS Harry S. Truman در آتلانتیک شمالی در سپتامبر. از 18 سال 2018 است. (2 کلاس آنتونی فلین/منتشر شده/DoD)

“به جای فقط در حال بازی دفاعی و تلاش برای جلوگیری از اتحاد جماهیر شوروی زیردریایی از تلاش برای شکستن به اقیانوس اطلس به عنوان مثال وجود دارد افزایش تاکید بر برگزاری شوروی دارایی های در معرض خطر خود را در قطب شمال سنگر” می گوید: Kaushal.

که همان استراتژی در حال حاضر به نظر می رسد بازگشت.

دیگر دینامیک, اما, تغییر, با, چین, نشان دادن علاقه به افزایش در این منطقه با پتانسیل از مسیر دریای شمال از طریق منجمد در قطب شمال روسیه است.

“من فکر می کنم شده است وجود دارد تغییر در این معنا که این دولت بیشتر مایل به طور خاص نقطه چین به عنوان یک رقیب و تا حدودی از خطر در قطب شمال” لوقا Coffey ارشد امور خارجی تحلیلگر در بنیاد میراث گفت: بار عصر.

“قبل از دولت اوباما به رقص در اطراف این موضوع است. وزیر Pompeo در سخنرانی خود در جلسه شورای قطب شمال در فنلاند در سال گذشته به صراحت هدفمند چین و چین است كه نقش مهمی در منطقه است.”

با این حال او می گوید که چالش هایی از چین و روسیه در منطقه متفاوت است.

“با روسیه آن است که بیشتر از یک نظامی چالش امنیتی در شرایط تهدید به ایالات متحده و ناتو در متحدان ما. در حالی که با چین آن را بیشتر در مورد اقتصادی و به نوعی قدرت نرم سعی کنید برای ساخت یک مخزن و یا حضور در منطقه است که می توانید آنها را شاید شیر را در یک تاریخ در آینده اگر آنها تا به حال نیاز به تمرکز بیشتر بر مسائل امنیتی است.”

“آنها در حال سرمایه گذاری زیادی در زیرساخت های پروژه های انرژی و علم, علمی, ماموریت, و این نوع از چیزی.”

چین نیز پخته مفهوم “نزدیک به قطب شمال وضعیت” به عنوان وسیله ای برای اثبات ادعایشان در منطقه چیزی است که Coffey توصیف به عنوان “مضحک است.

“با استفاده از این تعریف اگر شما برداشت چین شمالی ترین نقطه اندازه گیری فاصله تا دایره قطب شمال است که هم به معنی قزاقستان و بلاروس, لتونی, لیتوانی استونی و لهستان, آلمان, هلند, بلژیک, انگلستان و ایرلند نیز در نزدیکی قطب شمال متحده است.”

با روسیه مسئله این است که بیشتر نظامی می گوید: Coffey.

یک گزارش پنتاگون اعلام کرد در سال گذشته که “روسیه به تدریج حضور خود را با ایجاد قطب شمال واحد نوسازی پیر فرودگاه و زیرساخت ها در قطب شمال و احداث پایگاههای نظامی جدید در امتداد آن خط ساحلی قطب شمال.”

“نیز وجود دارد یک تلاش هماهنگ برای ایجاد یک شبکه دفاع هوایی و ساحلی موشک سیستم های هشدار دهنده راداری نجات مراکز و انواع سنسور” گفت: این گزارش.

ارسال یک پیام

در ماه گذشته سه متحده ناوشکن پیوست یک ناو جنگی در دریای بارنتز برای یک هفته ورزش.

Epoch Times Photo
نیروی دریایی سلطنتی نوع-23 دوک-class frigate HMS کنت (F78) جلو و Arleigh Burke-کلاس هدایت موشکی ناوشکن یو اس اس دونالد کوک (DDG 75) انجام عملیات مشترک برای اطمینان از امنیت دریایی در اقیانوس قطب شمال در آوریل 5 سال 2020 است. (ایالات متحده نیروی دریایی حسن نیت ارائه میدهد عکس از نیروی دریایی سلطنتی/Dan روزنبام/منتشر شده)

“معمول استقرار به قطب شمال خواهد بود و نه در لیست مشترک استقرار مناطق از نیروهای دریایی ایالات متحده,” برایان کلارک ارشد دفاع تحلیلگر در موسسه هادسون گفت: بار عصر. “با نیروی پویا اشتغال دیده اید کمتر نیروی دریایی حضور در خاورمیانه به ویژه حامل نیروهای’ حضور و آزاد تا حامل برای رفتن به اروپا و دریای مدیترانه اقیانوس اطلس شمالی و رفتن به دایره قطب شمال.”

با توجه به کلارک تمرینات اکثرا در مورد نشان دادن روسها که ایالات متحده عروق می تواند در حفظ و روسیه حمله زیردریایی در چک.

“کلاس های جدید روسیه حمله زیردریایی بسیار آرام است. وجود دارد که قادر به اگر نه بیشتر قادر به از ایالات متحده, Virginia class زیردریایی است که جدیدترین آمریکا کلاس.”

“آنها به طور بالقوه می تواند فرار از آمریکا در جنگ ضد زیردریایی تلاش و کار کردن ساحل ایالات متحده. نگرانی این است که تعداد کمی از روسیه زیردریایی هسته ای حمل موشک های کروز و یا حتی معمولی موشک های کروز می تواند راه اندازی یک حمله کردن دزدکی حرکت کردن در ایالات متحده است. بدیهی است که نمی خواهید برای برنده شدن در یک جنگ علیه ایالات متحده اما این تهدید ممکن است به اندازه کافی به ایالات متحده به پایین اگر آن را به یک رویارویی با روسیه,” او گفت:.

Epoch Times Photo
روسیه زیردریایی هسته ای Dmitrij Donskoj بادبان زیر کمربند بزرگ پل بین Jyutland و سرگرم کننده از طریق آب دانمارکی نزدیکی Korsor در تاریخ 21 ژوئیه 2017. (مایکل Bager/خبرگزاری گتی ایماژ)

Kaushal موافق است که زیردریایی های هستند بخش مهمی از پویا.

“شما دیده ام بیشتر زیردریایی گشت از روسها در چند سال گذشته از ما در هر زمان پس از جنگ سرد” Kaushal گفت.

حمله زیردریایی و هدایت موشک زیردریایی معمولا با روسیه شمالی ناوگان مستقر در مورمانسک در دایره قطب شمال او می گوید و می توانست به سر از طریق اقیانوس قطب شمال قبل از آنها می تواند رسیدن به اقیانوس اطلس.

“اگر شما فکر می کنم که چگونه یک درگیری بین روسیه و ناتو خواهد بازی کردن البته سربازان آمریکایی و مجهز را برای عبور از اقیانوس اطلس. به طوری که آنها با آن روبرو هستیم مشکل مشابه آنها در جنگ جهانی دوم از U-boat تهدید.”

Coffey گفت که تمرینات در ماه گذشته در دریای بارنتز بودند در مورد ارسال پیام به روسیه است. “البته چینی ها در حال تماشای پس از آن لغزش ثانویه پیام به پکن است.”

“آن نیز انجام شد به عنوان COVID بود واقعا مصرف کردن که در آن مقدار زیادی از توجه بین المللی شد و در COVID و ناتو لغو شد تمرینات در اروپا است. پس از آن نشان داد که ایالات متحده می تواند راه رفتن و جویدن آدامس در همان زمان.”

کویر گرما به دریاهای یخ زده

فراتر از جغرافیای سیاسی قفسه سینه-ضرب و شتم تمرینات خود را ارزش.

هر دو خدمه و تجهیزات به طور یکسان نیاز به سعی و آزمایش در سخت سرد.

برای مثال می گوید: Clark مایع هیدرولیک در صدها نفر از قطعات آسانسور و جرثقیل و آسانسور کار نمی کند به درستی در دماهای سردتر و مایعات روان کننده نیز شروع به رفتار متفاوت است. “تجهیزات در حال رفتن برای به دست گرفتن” او می گوید.

وجود دارد سوال از خدمه هوایی نیز می گوید: Kaushal.

“این که آیا آن را قطب شمال و یا کوهنوردی به طور کلی یکی از نیاز به ورزش خدمه ماه ها و سال های پیش به acclimatize آنها را به این نوع از شرایط” Kaushal می گوید.

در علاوه بر این به آموزش تمرینات اجازه می دهد نقشه برداری دریایی, جغرافیا, او می گوید.

تمرینات احتمالا نیز استفاده می شود به جای سنسور در بستر.

“روس ها انجام شده است این برای سال در قطب شمال خود را با استفاده از لنزهای استفاده های ویژه زیردریایی مانند بلگورود به جای سنسور روی بستر قطب شمال را به خود بیشتر آگاهی موقعیتی در زمان جنگ.”

مشابه تلاش های قدرت های غربی در حال از طبیعت, طبقه بندی, او می گوید. “اما مسلما یک مقدار زیادی از کار انجام شده انجام شده است در نظر قرار دادن بستر سنسور.”

روسیه قطب شمال تلفات جاده

بیشتر پیچیده تغییر پویا بالقوه باز کردن یخ دریا بالاتر از روسیه در ساحل شمالی, شناخته شده به عنوان دریای شمال مسیر باز برای چهار ماه در سال است.

که گذشت نگهداری می شود توسط icebreakers چرا که بسیاری از آن را نهفته در درون خود را به منطقه انحصاری اقتصادی با برخی حتی در داخل خود 12-دریایی-مایل ارضی آب منطقه.

Epoch Times Photo
مردان گالری در طول این شناور از Sibir (سیبری) هسته ای-مجهز به یخ شکن در بالتیک کشتی سازی در سنت پترزبورگ روسیه در سپتامبر. 22, 2017. (اولگا Maltseva/خبرگزاری گتی ایماژ)

روسیه خواستار مجوز و هزینه از تمام کشتی های در حال عبور را از طریق عبور. در حالی که این است که به شدت غیر قانونی است و در قانون گذاری منطقه خاکستری و پرهای ژولیده می گوید: Clark.

“به طور معمول, مردم, نمی, اتهام هزینه به عبور از طریق یک آبراه بین المللی. این فقط یک وضعیت منحصر به فرد که در آن است که آبراه خواهد بود و نه قابل قبول [بدون روسیه icebreakers] می گوید:” کلارک.

در تئوری مسیر کاهش زمان سفر از شانگهای به برخی از بنادر اروپایی مانند روتردام حدود یک سوم است.

اما حمل آن تنها بخش کوچکی از حمل و نقل است و باز نمی شود به عنوان برخی از پیش بینی.

“این قطعا باز بیشتر به دلیل ذوب یخ با اطمینان می گوید:” Coffey. “اما یخ است ذوب به سرعت به عنوان افراد فکر می کردم.”

بیست و شش میلیون تن بار از طریق شمال مسیر دریا در سال گذشته, او می گوید و فقط 400000 تن ساخته شده کامل سفر از اروپا به آسیا است.

در مقایسه 1.1 میلیارد تن گذشت طریق کانال سوئز انجام شده در حدود 20 ، 000 کشتی.

هنگامی که آن را باز عبور نیست به اندازه کافی پایدار برای regimented برنامه خواستار شده توسط just-in-time زنجیره تامین کلارک می گوید.

“تا قطب شمال است که در اصل یخ در تابستان چالش با دریای شمالی مسیر همیشه خواهد بود که یخ تا حدودی غیر قابل پیش بینی.”

دریای شمالی مسیر نیز بخشی از چین را به اصطلاح “قطبی جاده ابریشم”—شاخه شمال پکن را گسترده تر سیاست خارجی فشار می افتد که تحت نام مورد کمربند و جاده ابتکار یا OBOR.

وزارت امور خارجه شروع به هشدار می دهند که همان الگوی بدهی-تله و نظامی در چین موجود کمربند و جاده ها می تواند به تکرار در قطب شمال.

“آیا ما می خواهیم بسیار مهم زیرساخت های قطب شمال به پایان رسید تا مانند چینی ساخته شده است جاده ها در اتیوپی جاده ها که از هم جدا پس از فقط چند سال است ؟” گفت: وزیر امور خارجه مایک Pompeo در مارس 6 سال گذشته است. “آیا ما می خواهیم قطب شمال تبدیل به یک جدید در جنوب چین, اقیانوس, با افزایش نظامی و رقابت ارضی ادعا می کند ؟ آیا ما می خواهیم آسیب پذیر قطب شمال آب و هوا به معرض همان زیست محیطی تخریب شده است که ناشی از ماهیگیری چینی در ناوگان اقیانوس در اطراف سواحل چین؟”

Epoch Times Photo
کشتی یخ شکن Tor در بندر او در کارا ساحل دریا خط در شبه جزیره Yamal در دایره قطب شمال حدود 1500 کیلومتر از مسکو در آوریل 16, 2015. (Kirill Kudryavtsev/خبرگزاری گتی ایماژ)

در حالی که مسکو در حال حاضر cozying به پکن بیش از این ابتکار آنها به احتمال زیاد سپاسگزار است که قدرت های غربی در حال نگه داشتن چین در قطب شمال جاه طلبی در چک می گوید: Coffey.

“روسیه وابسته است چین برای دسترسی به سرمایه گذاری خارجی و به کار مشترک در زیرساخت ها و پروژه های انرژی به دلیل تحریم های اقتصادی اوکراین است. و چین این را می داند به طوری که آنها می دانم که آنها به نوعی در یک موقعیت قوی تری… و چینی ها عمیقا درگیر در بسیاری از روسیه در پروژه های انرژی در قطب شمال.”

China Icebreaker
چین کشتی یخشکن Xuelong که voyaged به قطب شمال در Xiamen استان در ژوئن 27, 2010. (STR/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما او فکر می کند مسکو مردد است اجازه می دهد تا پکن یک نقش بزرگتر در قطب شمال حکومت و سپاسگزار خواهد بود که پذیرش چین نیاز به قطب شمال سازمان ملل به توافق به اتفاق آرا. “روسیه قادر خواهد بود تا به آمریکا حق وتو برای مثال.”

نظامی دهانه?

اما باز از شمال مسیر دریایی همچنین دارای نظامی مفاهیم.

روسیه خود را تا به حال تنها یک زن و شوهر از پورت های که در دسترس هستند در طول سال. که یکی از استراتژیک مزایای استفاده از الحاق کریمه بزرگ با آن پورت پیچیده و از حضور خود در مدیترانه و بندر طرطوس در سوریه است.

Coffey می گوید که به اندازه کافی مورد توجه واقع شده است پیامدهای استراتژیک آینده باز گذشت.

“کاهش میزان یخ, من فکر می کنم اجازه می دهد روسیه به بیشتر انعطاف پذیر در حال حرکت ناوگان از اقیانوس اطلس تئاتر به تئاتر اقیانوس آرام در یک زمان از عمده جنگ است.”

اما باز دریای شمالی مسیر مخلوطی از فرصت و خطر برای روسیه می گوید: Kaushal.

“از یک طرف وجود دارد متمایز اقتصادی و ژئوپولیتیک مزایا اگر به قطب شمال می شود واقعا مهم است مرتب کردن بر اساس از مسیر دریا هم به دلیل آنها تسلط بر آن از نظر نظامی و چون از لحاظ اقتصادی همه رفتن را از طریق آن را به تکیه بر خود کشتی یخشکن ناوگان.”

از سوی دیگر او می گوید آن را نیز باعث می شود آنها را بیشتر در معرض خطر “از آنجا که آن را آسان تر می شود برای قدرت های خارجی به طور بالقوه راه اندازی پرواز در قطب شمال.”

Coffey می گوید که اهمیت استراتژیک از قطب شمال به خودی خود نیست بالا در مقایسه با بسیاری از نقاط. اما او فکر می کند آن است که هنوز نادیده گرفته و آن را یک پتانسیل فاصله را که ژئوپولیتیک اهرم راه خود را پیدا کنید.

“من فکر می کنم ما باید درمان قطب شمال با همان سطح از اهمیت به عنوان درمان مدیترانه. ناتو مورد نیاز است برای دفاع از Tromso است که در یک شهر بالای دایره قطب شمال در نروژ در راه همان است که آن را ملزم به دفاع از تالین در استونی.

“اما وجود دارد مقدار زیادی از جنگ برنامه ریزی برای Tallin, اما وجود دارد هیچ چیز برای ترومسو,” او می گوید.

“ناتو ندارد قطب شمال سیاست. و ناتو اساسا حاضر به حتی استفاده از کلمه “قطب شمال” در هر یک از آن اسناد و مدارک رسمی مانند اجلاس دکوراسیون و استراتژیک مفاهیم به دلیل وجود یک اختلاف داخلی بین نروژ و کانادا است.”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themesbuy instagram followers