ما وام آژانس فراهم می کند برای کمک به صادر کنندگان برخورد با این بیماری همه گیر

واشنگتن—ایالات متحده صادرات اعتبار آژانس ارائه اقدامات امداد برای صادرکنندگان آمریکایی است که در صورت پرداخت نقدینگی و مسائل ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

صادرکنندگان گرفته اند ضربه قابل توجهی کاهش در تجارت جهانی ناشی از CCP ویروس اغلب به نام رمان coronavirus. در پاسخ ایالات متحده بانک صادرات و واردات (Exim Bank) پا کرده است تا برنامه های خود را برای کمک به شرکت هایی که به صورت حمل و نقل, مشکلات, پرداخت, مشکلات, مشکلات نقدینگی و یا دیگر کسب و کار وقفه.

به عنوان بخشی از تلاش های امداد رسانی بانک Exim تاسیس یک پل موقت برنامه مالی برای کمک به خریداران خارجی دریافت تامین مالی کوتاه مدت برای خرید های خود از آمریکا کالا و خدمات است. این برنامه در نظر گرفته شده است به آدرس کمیاب گزینه های اعتباری با توجه به همه گیر.

این بانک همچنین گسترش آن موجود سرمایه در گردش و تامین زنجیره تامین مالی برنامه های برای کمک به صادرکنندگان حرکت را از طریق زمان آشفته.

“کسانی که برنامه های بسیار مهم در طول اقتصادی یا هر نوع بحران به دلیل نقدینگی تبدیل به یک مسئله بزرگ” جیم لانه معاون ارشد رئیس جمهور در Exim را کوچک کسب و کار گروه گفت: بار عصر.

علاوه بر این Exim ارائه شده 90 روز تمدید مهلت پرداخت بدهی برای خریداران خارجی است. صادرکنندگان نیز باید 90 روز تمدید برای پر ادعا با بانک مربوط به عدم پرداخت فاکتورها.

“این کسب و کار به عنوان معمول است. ما را دیده اند و نه رکود در نرم افزار حجم” لانه گفت. “در واقع ما پیش بینی یک روند رو به بالا در حجم برنامه به دلیل بحران است.”

این ویروس نیز نهفته خصوصی وام, بازار, است که باعث می شود آن را دشوار برای آمریکا صادرکنندگان به فروش محصولات. برخی بخش خصوصی بیمه یا بانک ها ممکن است کاهش تجارت تامین مالی با توجه به عدم قطعیت و نقدینگی مسائل.

و برخی حتی شروع به خروج از بازار های خاص لانه گفت که Exim قادر خواهد بود برای پر کردن شکاف و ادامه حمایت از صادر کنندگان ایالات متحده آمریکا.

“ما تکمیل بخش خصوصی به ویژه در بحران مالی بار,” او گفت:.

چین تهدید

علاوه بر اقدامات امداد برای حمایت از صادرکنندگان در طول این زمان به چالش کشیدن صادرات اعتبار آژانس همچنان به تمرکز اقتصادی و چالش های امنیت ملی از چین است.

در ماه دسامبر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده هفت سال با عبور نمود از Exim, طولانی ترین فرمت در آژانس 86 سال سابقه. قانون تاسیس شده جدید برنامه “در چین و تحول صادرات” است که اهداف چینی صادرات یارانه ها در سراسر جهان است.

این برنامه مجموعه ای از یک هدف ذخیره 20 درصد از Exim را تامین مالی خودگردان, نزدیک به 27 میلیارد دلار برای حمایت از ایالات متحده کسب و کار است که به طور مستقیم به رقابت با صادرات از چین است. این برنامه با هدف افزایش صادرات آمریکا ساخته شده کالاها و خدمات در برخی از فن آوری های پیشرفته از جمله هوش مصنوعی و بیوتکنولوژی و انرژی های تجدید پذیر و نیمه هادی و 5G.

“ما به دنبال در برنامه پیشرفت به منظور اجازه می دهد ما به آمریکا صادر کنندگان به رقابت سر به سر با چین” لانه گفت.

این بانک در حال کار بر روی در حال توسعه “برنامه های تاکتیکی” برای کوتاه مدت و همچنین میان مدت و بلند مدت برنامه به طور مستقیم به رقابت با چین, او گفت:.

چین دارای سه سازمان های اعتبار صادرات است که با استفاده از آن به ارتقاء منافع ملی در خارج از کشور از جمله بلند پروازانه خود برنامه توسعه کمربند و جاده ابتکار (BRI). حزب کمونیست چین ساخته شده است که ابتکار عمل را محور برنامه های خود را به رشد ژئوپولیتیک خود را تحت تاثیر قرار.

چین بانک صادرات و واردات به تنهایی ارائه شده بیش از $149 میلیارد وام به بیش از 1800 BRI پروژه ها در چند سال گذشته است.

در سال 2018 چین صادرات اعتباری سازمان های ارائه شده تقریبا همان مقدار از متوسط و دراز مدت تامین مالی به عنوان سازمان های اعتبار صادرات از ایالات متحده, انگلستان, فرانسه, ژاپن, کانادا, ایتالیا و آلمان در ترکیب با توجه به کیمبرلی نی Exim رئیس جمهور و رئیس.

“حجم خالص چینی فعالیت است نه تنها منبع نگرانی است. آنها نه بازی منصفانه” نی گفت: در ماه ژانویه در آمریکا از مقامات بندر تغییر کنفرانس تجارت.

او گفت: سازمان های اعتبار صادرات “کار در حجم زیادی خارج از قوانین و مقررات” تعیین شده توسط سازمان همکاری و توسعه اقتصادی.

“کشورهایی که با تکیه بر تامین مالی به طور فزاینده ای پیدا کردن خود گیر در دام بدهی که در آن چین است که دست بالا را.”

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de