نمایندگان کنگره آمریکا تماس بگیرید در توییتر به نوار چینی حزب کمونیست حساب بیش ویروس دروغ

دو قانونگذاران جمهوریخواه کنگره خواستار توییتر به ممنوعیت کمونیست چین مقامات از پلت فرم آن در پاسخ به رژیم تهاجمی تبلیغات انتخاباتی به “ماست مالی کردن” آن coverup از وقوع.

“در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است afflicting خانواده های, دولت و بازار در سراسر جهان حزب کمونیست چین است که راه انداختن یک کمپین تبلیغاتی به بازنویسی تاریخ COVID-19 و ماست مالی کردن این حزب نهفته است” نوشت: سناتور. بن Sasse (R – Neb.) و کنگره مایک گالاگر (R-Wis.) در مارس 20 نامه به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی.

توییتر سانسور در چین اما ده ها تن از دیپلمات های سفارت خانه ها و کنسولگری های فعال بر روی پلت فرم, فشار, دولت, تحریم, روایت در مورد شیوع.

به عنوان مثال, چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian به تازگی ترویج توطئه است که این ویروس در آمد از ارتش ایالات متحده انعکاس رژیم پیشنهادی که به وقوع نمی سرچشمه در چین است. پس از توییت ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه احضار سفیر چین به ایالات متحده و وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نام یک دیپلمات چینی به محکوم کردن دولت به رهبری “شایعات عجیب و غریب.”

“توسط ممنوعیت توییتر در چین حزب کمونیست چین است که نگه داشتن شهروندان خود را در تاریکی. با قرار دادن تبلیغات در توییتر حزب کمونیست چین در حال دروغ گفتن به بقیه جهان” نمایندگان مجلس نوشت.

به اعضای کنگره گفت که تبلیغات که obfuscates ویروس مبدا “به طور بالقوه تضعیف تلاش ها برای مهار و کنترل شیوع بیماری است.”

“ما معتقدیم که این رفتار بیشتر از حکم حذف خود را از پلت فرم” آنها نوشت.

قانونگذاران خواسته توییتر چند سوال از جمله این که آیا آن معتقد است که مقامات چینی هستند “درگیر شدن در یک باز و رایگان تبادل ایده ها در مورد ویروس” چگونه آن را views چنین اظهاراتی از چین و چگونه آن را views مسئولیت خود را به کاربران اگر این مقامات “در واقع انگیزه های نهان و عمدا پخش اطلاعات غلط در پلت فرم خود را.”

توییتر سخنگوی کاهش یافته است به نظر قانونگذاران’ درخواست اما تایید کرد این شرکت با دریافت این نامه است.

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه Pompeo همچنین متهم چین و ایران و روسیه از ساخت “هماهنگ تلاش برای بی اعتبار کردن” ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. به طور غیر مستقیم اشاره به ژائو را توییت او تاکید کرد که شفافیت و اطلاعات دقیق آنچه می تواند به حفاظت از آمریکا.

“من فقط از همه می خواهیم که آنها در حال دیدن اطلاعات—اطلاعاتی که در یک زمان پیشنهاد کرد به نحوی این ویروس ناشى از ارتش ایالات متحده … هر آمریکایی در واقع مردم در سراسر جهان باید اطمینان حاصل شود که آنها به نوبه خود به اطلاعات است یک منبع قابل اعتماد و نه یک بازیگر بد در تلاش برای ایجاد و جریان اطلاعات است که آنها می دانند که اشتباه است” Pompeo گفت.

او خواست این رژیم را بی درنگ به اطلاع جهان در مورد “آنچه که آنها می دانستند و زمانی که آنها آن را می دانستند.”

“ما نیاز به فورا می دانم. جهان است که به حق می دانم” او گفت:. “دولت چین برای اولین بار به می دانم که این خطر برای جهان قرار می دهد که به ویژه تعهد به مطمئن شوید که داده های که داده می شود به ما و دانشمندان ما حرفه ای است.”

“این است که در مورد قصاص,” او اضافه شده است. “ما در یک زندگی ورزش در اینجا به این حق است.”

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im