رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید on Feb. 6 که نیروهای آمریکایی را کشته اند قاسم al-Rimi, رهبر اسلامگرای افراطی گروه القاعده (همچنین al-Qa’ida) در شبه جزیره عربستان (اتریش). Al-Rimi مسئولیت دسامبر غم انگیز تیراندازی در پنساکولا ایستگاه هوایی نیروی دریایی در فلوریدا که در سمت چپ سه نفر کشته شدند.

Al-Rimi کشته در یک عملیات عملیات در یمن تهمت تایید در بیانیه ای روز پنج شنبه بدون توضیح در تاریخ مرگ آنها.

“در این جهت از رئیس جمهور Donald J. Trump, ایالات متحده آمریکا با انجام یک عملیات عملیات در یمن که با موفقیت حذف شده Qasim al-Rimi یک بنیانگذار و رهبر al-Qa’ida در شبه جزیره عربستان (اتریش) و یک معاون به al-Qa’ida رهبر Ayman al-Zawahiri” بیانیه ای از کاخ سفید به عنوان خوانده شده.

Rimi پیوست القاعده در 1990s, کار در افغانستان اسامه بن لادن است.

“تحت Rimi, اتریش متعهد نامعقول خشونت علیه غیرنظامیان در یمن و به دنبال انجام و الهام بخشیدن به حملات متعددی علیه ایالات متحده و نیروهای ما,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

“مرگ او بیشتر تنزل قدرت نمایی و جهانی al-Qa’ida جنبش و آن را به ما به ارمغان می آورد و نزدیک به از بین بردن تهدیدات این گروه مطرح و به امنیت ملی ما” گفت:.

Qassim al-Rimi
سه عکس متفاوت از القاعده در شبه جزیره عربستان (اتریش) فرمانده نظامی در یمن قاسم al-Rimi در اکتبر. 11, 2010. (خبرگزاری گتی ایماژ)

اتریش تشکیل شده در سال 2009 در نظر گرفته شده است توسط ایالات متحده به عنوان یکی از مرگبارترین شاخه از شبکه القاعده تأسیس شده توسط اسامه بن لادن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که ایالات متحده منافع خود و متحدان امن تر به عنوان یک نتیجه از Al-Rimi مرگ است.

Al-Rimi قبلا منتشر 18 دقیقه ویدئو این ادعا که گروه مسئول Pensacola تیراندازی در دسامبر. 6 که در آن سه تن از ملوانان امریکایی کشته شدند و هشت نفر دیگر آمریکایی زخمی شدند.

در این ویدئو Al-Rimi به نام تیرانداز—نیروی هوایی پادشاهی عربستان سعودی 2nd سرهنگ محمد Alshamrani, 21—یک “شوالیه شجاع” و یک “قهرمان”.

دادستان کل ویلیام Barr و ارشد دیگر مقامات اجرای قانون گفت: در ماه گذشته است که این حمله را یک “اقدام تروریستی” انگیزه “جهادی ایدئولوژی.”

مقامات فدرال و گفت: محققان شواهدی که Alshamrani شد انگیزه جهادی ایدئولوژی از جمله رسانه های اجتماعی پیام ارسال شده در سپتامبر. 11 در سال گذشته, بیان, “شمارش معکوس آغاز شده است” و دیگر ضد آمریکا و ضد اسرائیل و جهادی پیام در رسانه های اجتماعی به عنوان اخیر به عنوان دو ساعت قبل از حمله خود را. Alshamrani همچنین بازدید از 911 یادبود در شهر نیویورک در طول آخر هفته شکرگزاری.

وزارت دفاع (DOD) بعد از آن اعلام کرد که این امر می تواند با قرار دادن در محل جامع تر بررسی اقدامات بین المللی برای دانش آموزان و افزایش گشت زنی در پنساکولا ایستگاه هوایی نیروی دریایی در فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه را تایید قبلا گزارش می دهد که al-Rimi کشته شده اند. در اواخر ماه ژانویه یک مشکوک هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی اعتصاب تخریب یک ساختمان و مسکن القاعده تروریست ها در شرق یمن.

“ما ادامه خواهد داد برای محافظت از مردم آمریکا با ردیابی کردن و از بین بردن تروریست ها که به دنبال به ما آسیب” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de