ما بچه ها در خانه گیر کرده در آغوش آنلاین کلاس ورزش

WORKOUT FROM HOME. This family handout photo taken and released by Lauren Soliz shows Caylee, Kinley and Riley Canonico following an online Little Gym class from their living room in Houston, Texas on March 24, 2020. Photo by Lauren Soliz/AFP

تمرین از صفحه اصلی. این خانواده جزوه عکس گرفته و منتشر شده توسط لورن Soliz نشان می دهد Caylee, Kinley و رایلی Canonico زیر آنلاین در یک کلاس از اتاق نشیمن خود را در هوستون تگزاس در آوریل 24 سال 2020 است. عکس لورن Soliz/AFP

هوستون, ایالات متحده آمریکا — هر بعد از ظهر از آنجا که آنها شروع اقامت خود را در تگزاس خانه با توجه به شیوع کروناویروس ها Canonico خواهر — سنین چهار و 10 — برخی از زمان را صرف کوبیدن بر روی زمین با ظروف آشپزخانه.

این نه فقط بیکار بازی: آنها در حال گرفتن کلاس های آنلاین از محلی بچه های بدنسازی در هوستون برای سوزاندن برخی از آنها مقید کردن انرژی و برای یادگیری بسیار مهم حرکتی و مهارت های اجتماعی در همان زمان.

Kinley Caylee و رایلی در حال حاضر با حضور کودک در برنامه های تناسب اندام در طول سال در شعبه محلی کوچک, بدنسازی زنجیره ای با تمرکز بر جنبش مبتنی بر یادگیری است.

زمانی که مقامات در هوستون مانند بسیاری دیگر از حوزه های قضایی سراسر ایالات متحده با صدور اقامت در خانه سفارش در هفته گذشته مادر خود لورن Soliz گفت که او همه آنها را به انتخاب کنید تا برخی از کلاس های آنلاین.

“ما قطعا می خواهید سلامت روان خود را به برابر خود سلامت جسمی” Soliz به خبرگزاری فرانسه گفت در یک مصاحبه.

“بله آنها می توانید به تماشای iPads خود را برای یک مقدار مشخصی از زمان هر روز. اما ما نیز در سلامت جسمی ما بیش از حد.”

‘احساس استرس’

Soliz, 37, با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور مالیاتی. با سه دختران برای مراقبت در خانه و تصادفی جلسات توسط تلفن در طول روز او می گوید: آن را تقریبا غیر ممکن است برای حفظ یک برنامه.

او نمیفهمد چگونه به راه اندازی به طور منظم ورزش می شکند – دوچرخه سواری در اطراف محله خود را بعد از صبحانه یوتیوب کلاس های یوگا.

و در حال حاضر چند بار در هفته Soliz دختران لباس پوشیدن در مخزن تاپ و شلوارک یا نقاشی با مداد رنگی-رنگی لباس خواب — به دنبال همراه با تصویری از کلاس کوچک ،

“دختران آن را دوست دارم و آنها فکر می کنم این بازی,” او گفت:.

رایلی که 10 سال است فقط به عنوان مشتاق در مورد این کلاس به عنوان خواهر کوچک رقص در محل و یا چرخش در محافل.

“من فکر می کنم آن را سرگرم کننده و آن را وقت گیر پس از آن کمک می کند چرا که ما فقط در داخل,” او گفت:.

Soliz گفت: این کلاس ها یک راه خوب برای منفجر کردن برخی از بخار.

“ما همه احساس استرس و اضطراب و ناشناخته و عدم اطمینان از شما می دانید چه مدت است این خواهد بود ؟” او گفت:.

دولت ایالات متحده مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر کرده است, راهنمای والدین در مورد چگونه برای کمک به کودکان در طول بحران.

“تشویق کودک خود را به بازی در خارج از منزل – آن را بزرگ برای سلامت جسمی و روانی. نگاهی به پیاده روی با کودک خود و یا رفتن به یک دوچرخه سوار” CDC می گوید.

اما اگر بازی در فضای باز غیر ممکن است آن را توصیه می کند “داخلی فعالیت می شکند” برای کشش و رقص.

CDC نشان می دهد که کودکان از سنین شش تا 17 حداقل 60 دقیقه از متوسط تا شدید فعالیت بدنی در روز — آسان نیست زمانی که سه نفر از چهار آمریکایی دستور داده شده است در خانه بمانند.

الکس Tellez, اجرا می شود که یکی از Houston-منطقه کمی به ورزشگاه می گوید پدر و مادر التماس کرد با او برای محتوای آنلاین برای استفاده با کودکان خود را به سلامت از بحران یافت.

“این که آیا یا نه شما باید خاص خروجی برای کودکان, انرژی آن فرار خواهد کرد. آنها در حال رفتن به اجرای آنها در حال رفتن به بازی و دلیلش این است که آنها نیاز به تحریک” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

Tellez بود مجبور به تعطیل خود را به مطابق با سخت اقامت در خانه نظم و مطمئن نیست که آن را دوباره باز خواهد شد.

تیم خود را قبل از ثبت تعدادی از کلاس ها در مرکز خود شده است و قرار دادن آنها را چند بار در هفته در Facebook و YouTube.

معلمان در دنده های ورزشی قرمز تشک راهنمای کودکان از طریق تمرینات به عنوان آنها را در واقعی ،

“این باعث می شود آن را کمی ساده تر برای بسیاری از خانواده ها فقط با قرار دادن آن بر روی تلویزیون خود را به جای داشتن به آن را بر روی تلفن خود و یا بر روی کامپیوتر خود گفت:” Tellez.

معمولا یک کلاس در ورزشگاه کمی هزینه در حدود $25 — مقدار قابل توجهی برای برخی از خانواده ها است. اما Tellez نوشته شده در کلاس به صورت رایگان.

“این یک بیت از یک انتقال برای ما چون خیلی از مواد اختصاصی است,” او توضیح داد.

“اما در این زمان ما احساس می کنیم که این مهم نه تنها برای کسب و کار قادر به ماندن در تماس با مشتریان به طور منظم, اما آنها به ادامه تجربه با ارزش از برنامه های ما است.”

البته امید است که پس از اقامت در خانه دوره است که بیش از خانواده مانند Soliz را سر بازگشت به ورزشگاه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im