ما قضاوت را رد راجر سنگ محاکمه مجدد درخواست

یک قاضی فدرال در آوریل 16 حکم داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و مشاور سابق راجر سنگ را اعطا نمی شود یک محاکمه جدید گفت که تیم حقوقی خود را ادعا می کنند که داوران forewoman آمیخته با تعصب سیاسی “است که توسط هر گونه حقایق و یا داده و آن را بر خلاف کنترل های قانونی سابقه.”

سنگ 67 محکوم شد on Feb. 20 به سه سال و چهار ماه در زندان در یک دادگاه فدرال در واشنگتن به اتهام از جمله دروغ گفتن به کنگره بود که تحقیق در مورد دخالت روسیه در سال 2016 آمریکا.

وکلای او در زمینه یک حرکت برای محاکمه مجدد پس از افزایش نگرانی ها در مورد یک داور سیاسی گرایش ادعا که او دروغ در یک پرسشنامه در پنل انتخاب.

در 81-صفحه تصمیم ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون از ناحیه کلمبیا را رد کرد و سنگ را ادعا می کنند که forewoman مغرضانه بود در برابر رئیس جمهور و بنابراین نمی تواند بی طرف در تصمیم گیری سنگ گناه یا بی گناهی خود در دادگاه.

جکسون گفت: سنگ قانونی تیم شکست خورده را به طور کامل سوال و تحقیق هیئت منصفه forewoman, Tomeka هارت.

سنگ درخواست برای یک محاکمه جدید “یک برج از خشم اما در پایان روز کمی وجود دارد که از ماده نگه داشتن آن تا” جکسون گفت: در نظر او.

او اتهامات ناشی از آن مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. در نهایت مولر هیچ مدرکی از تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کرملین. همچنین در طول یک بعد از محاکمه دادستان گفت: سنگ همکاری با ویکی لیکس برای انتشار حزب دموکرات ایمیل در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

سنگ است که در حال حاضر انتظار می رود به درخواست یک دادگاه تجدید نظر به پرتاب کردن اعتقاد خود را. جکسون سفارش می گوید سنگ 14 روز از روز شنبه حکم برای پرونده درخواست تجدید نظر و یا گزارش خود را به خدمت خود حکم در نهاد تعیین شده توسط اداره زندانها.

درخواست برای یک محاکمه جدید به دنبال ظهور ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی پست های ساخته شده توسط هارت در مدت کوتاهی قبل از سنگ پر کردن. برخی از نوشته های برخورد با اظهارات به دادگاه است که او را “پرداخت که توجه” به پروب را به دخالت در انتخابات 2016.

در روز سنگ دستگیری داور مربوط به یک مقاله در مورد مولر را بررسی همراه با کلمات “به شما به ارمغان آورد با او قفل کردن گالری بادام زمینی” با اشاره به “قفل او را” شعارهای با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در سال 2016 در مورد کلینتون.

هارت گفت قاضی که وجود دارد هیچ چیز در مورد آنچه که او شنیده و یا خوانده شده در مورد سنگ است که تاثیر می گذارد توانایی خود را به قضاوت او نسبتا. او گفت که او نمی تواند به یاد هر چیزی به طور خاص او می شنیده و یا خوانده.

“بنابراین من به خاطر شنیدن درباره او که بخشی از مبارزات انتخاباتی و برخی اعتقاد یا گزارش در اطراف تعامل با روسیه پروب و تعامل با او و مردم در کشور اما من لازم نیست که کل مقدار زیادی از جزئیات. من نمی پرداخت که توجه و یا تماشای C-SPAN” او گفت:, با توجه به یک دادگاه رونوشت.

هارت حساب توییتر پر بود از نوشته های در مورد مشاور ویژه بررسی از جمله رسانهها از یک ژانویه 2019 پست از سی ان ان نویسندگان که تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن اتهامات که اف بی آی حمله سنگ خانه نبود موجه.

اما جکسون حکومت که هارت نظرات در مورد رئیس جمهور این معنی نیست که او مغرضانه در برابر سنگ.

“در پایین دفاع صرفا مسلم است اگر شما نمی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما نباید مانند راجر سنگ را, یا, اگر شما نگران در مورد نژاد پرستی در بخشی از برخی از رئيس جمهور, حامیان سپس شما باید استفاده از آن برچسب به راجر سنگ چون او یک حامی بیش از حد” جکسون نوشت: در نظر است.

“در حالی که رسانه های اجتماعی ارتباطات ممکن است نشان می دهد که داور قوی نظرات در مورد افراد خاص و یا مسائل مربوط به آنها را نشان می دهد که او تا به حال یک نظر در مورد راجر سنگ است که از این نظر است که مهم است.”

“فرض اساسی این حرکت—که یکی می تواند استنباط از داور نظرات در مورد رئیس جمهور که او نمی تواند نسبتا در نظر گرفتن شواهد و مدارک علیه متهم—است که توسط هر گونه حقایق یا اطلاعات,” او نوشت.

Zachary Stieber و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de