یک قاضی فدرال در تگزاس روز سه شنبه رد چینی تجهیزات مخابراتی ساز Huawei Technologies’ قانون اساسی چالش به یک قانون ایالات متحده است که محدود توانایی خود را به انجام کسب و کار با سازمان های فدرال و پیمانکاران است.

در 57-صفحه تصمیم ایالات متحده در منطقه قاضی آموس Mazzant به نفع حکومت ایالات متحده به این نتیجه رسید که کنگره عمل در قدرت از جمله محدودیت در مجوز دفاع ملی عمل می کنند که همچنین هدفمند شرکت چینی ZTE Corp

یک Huawei گفت: این شرکت نا امید شده بود در از دست دادن.

“در حالی که ما درک می کنیم برترین اهمیت امنیت ملی رویکرد های گرفته شده توسط دولت ایالات متحده در سال 2019 ☀ فراهم می کند یک حس کاذب از حفاظت در حالی که تضعیف Huawei حقوق اساسی. ما ادامه خواهد داد به نظر بیشتر گزینه های قانونی” سخنگوی گفت.

وزارت دادگستری ایالات متحده تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

تصمیم می آید را به عنوان ایالات متحده گسترده تلاش های در جریان برای جلوگیری از Huawei تکنولوژی از استفاده می شود در حساس تجهیزات مخابراتی در ایالات متحده و یا در جای دیگر.

واشنگتن نا امید شده بود در هفته گذشته توسط بریتانیا تصمیم به استفاده از 5G تجهیزات ساخته شده توسط Huawei, بزرگترین سازنده تلفن همراه تجهیزات شبکه.

تهمت و دولت نیز با توجه به تغییر مقررات ایالات متحده اجازه می دهد تا آن را برای جلوگیری از حمل و نقل از تراشه برای Huawei از شرکت های مانند تایوان TSMC بزرگترین قرارداد chipmaker دو منبع آشنا با این موضوع گفت.

توسط جاناتان Stempel و دایان بارتز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de