مدعیان صعود به 6.6 میلیون شکستن رکورد

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت و به رکورد بیش از 6 میلیون برای هفته پایان مارس 28 عنوان CCP ویروس مربوط به مستندات و بسته شدن درایو عمیق اخراج.

تعداد مدعیان اولیه بیکاری ثبت شده در سراسر کشور است که اندازه گیری از تعداد آمریکایی تشکیل پرونده جدید تعداد مدعیان بیکاری رسید به 6,648,000 افزایش 3,341,000 از هفته گذشته اصلاح شده در سطح وزارت کار آمار و ارقام نشان می دهد (pdf).

این یک تاریخی بالا به صورت هفتگی به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده به مقدار تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از هفته گذشته و نزدیک به ده برابر بزرگتر از قبل از COVID-19 بحران رکورد 695,000 مجموعه در سال 1982.

وزارت کار سرزنش افزایش بیکاری در این بیماری همه گیر.

“این COVID-19 ویروس در ادامه به تاثیر تعداد مدعیان. تقریبا هر دولت ارائه نظرات اشاره به COVID-19 ویروس” آژانس گفت.

Epoch Times Photo
یک فرد نوردد خارج از ایالت نیویورک وزارت کار دفاتر که به روی عموم بسته شده با توجه به COVID-19 شیوع در بروکلین شهر نیویورک در مارس 20, 2020. (Andrew Kelly/فردا نیوز)

اما در حالی که زیان کار در محل اقامت و غذا و خدمات همچنان به رهبری رو به پایین اسلاید وزارت کار گفت: در این هفته وجود دارد گسترده تر تاثیر در صنایع.

“بسیاری از کشورهای در ادامه به استناد به مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی و صنایع تولیدی در حالی که تعداد فزاینده ای از کشورها شناسایی خرده فروشی و عمده فروشی و ساخت و ساز صنایع” وزارت کار نوشت.

Epoch Times Photo
یک گراف را نشان می دهد داخ در افتتاحیه بل در بازار بورس نیویورک (NYSE) در شهر نیویورک در 19 مارس سال 2020 است. (یوهانس Eisele/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

وجود دارد یک صعودی هفته گذشته اعداد که مشخص شد توسط 24,000 از 3,283,000 به 3,307,000.

این ارقام به مراتب بیش از متوسط برآورد 3.50 میلیون نفر در نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان. تخمین می زند در این نظرسنجی بودند به عنوان بالا به عنوان 5.25 میلیون.

بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که هنوز هم وجود دارد بیشتر حرکت نزولی برای بازار کار است.

“یک نگاه در بسیاری از صنایع نشان می دهد پتانسیل حقوق و دستمزد از دست دادن شغل از بیش از 16 میلیون شغل گفت:” دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در جی پی مورگان بودجه. “از دست دادن خواهد بود به اندازه کافی به افزایش نرخ بیکاری از حدود 3.5 درصد به 12.5 درصد خواهد بود که بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ.”

Epoch Times Photo
یک دکتر صحبت می کند با یک مرد بی خانمان در سان فرانسیسکو کالیفرنیا در 17 مارس سال 2020 است. (جاش peter bradley/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

فکر می کنم تانک می بیند 20 میلیون شغل از دست رفته در تابستان

واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک ساخته شده وخیم پیش بینی 20 میلیون شغل از دست رفته با فصل تابستان است.

“برآورد ما این است که بسیار بزرگتر از پیش بینی بود و حتی یک هفته پیش زمانی که پیش بینی ضمنی 14 میلیون خواهد بود furloughed یا گذاشته گفت:” موسسه سیاست اقتصادی (EPI) در مارس 1 توجه داشته باشید که سرزنش COVID-19 شیوع برای قتل عام در بازار کار.

در گزارش خود EPI تحلیلگران اشاره به آخرین گلدمن ساکس پیش بینی که پیش بینی 9 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی (GDP) برای سه ماهه اول این سال و 34 درصد سقوط در سه ماهه دوم.

“ما بهترین حدس در این نقطه است که اقتصاد ملی می تواند از دست دادن 14 میلیون شغل در تابستان سال 2020” نوشت: موسسه سیاست اقتصادی (EPI) در یک توجه داشته باشید که سرزنش شیوع ویروسی برای دلتنگ آمار و ارقام.

“این کاهش در تولید ناخالص داخلی است که مطابق با 19.8 میلیون شغل از دست رفته توسط ژوئیه آوردن نرخ بیکاری در سراسر کشور به اواسط نوجوانی” که به گفته تحلیلگران در گزارش.

گلدمن را ملال انگیز پیش بینی به شرح زیر فدرال رزرو تخمین می زنند که نرخ بیکاری در سه ماهه دوم محدوده بین حدود 10 درصد و 42 درصد با احتمال زیاد نرخ بیکاری از حدود 32 درصد است.

رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد گفت: بلومبرگ رادیو در مارس 30 که بیکاری می تواند همچنان به رشد بین 10 و 42 درصد اما باید دوباره بجای اول برگشتن پس از ویروس شکست خورده است.

“ما انتظار نرخ بیکاری به سنبله” بولارد گفت و اشاره کرد که فدرال بسته امداد کمک خواهد کرد که کسانی که از دست دادن شغل خود. “اما هنگامی که این ویروس از بین می رود, ما قادر خواهید بود برای بازگشت به حالت عادی.

“امیدوارم اگر این همه کار می کند هموار و تاپیک های زیادی در این قانون و همچنین ما قادر به بیرون آمدن از طرف دیگر و اقتصاد تاب دوباره.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im