ما می رود به خاموش کردن حالت به دستگیری coronavirus گسترش

نیویورک: ایالات متحده وارد مرحله مهمی از خاموش کردن با زندگی عادی شدن majorly مختل و اقتصاد در بحران به عنوان coronovirus (COVID-19) موارد شروع به پریدن کرد به طور پیوسته در سراسر کشور است. این حتی قبل از تست برای این ویروس است برای شروع در یک مقیاس گسترده با مقامات حاکی از این است که 4 میلیون تست کیت برسد متحده تا پایان این هفته است.

همانطور که از شنبه شب تعداد کل تایید coronavirus موارد در ایالات متحده بود در 781 با 27 مرگ و میر صدر توسط واشنگتن با 23 و کالیفرنیا و فلوریدا حسابداری برای مرگ و میر هر دو طبق آمار و ارقام منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

ایالت نیویورک است که در صدر ما با بیشترین تعداد از موارد در 142 روز سه شنبه نقل مکان کرد برای تحمیل یک منطقه مهار در نیو راشل که در آن گارد ملی در حال اعزام برای ارائه مواد غذایی و تمیز کردن.

آنچه که باعث نگرانی است این است که تهمت به دولت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به نظر می رسد باید نقل مکان کرد و در اواخر با کاهش تلاش زیرا تنها در روز دوشنبه به آنها راه اندازی یک وب سایت www.coronavirus.gov لیست جزئیات که چه چیزی را برای افراد و کسب و کار و ارائه مشاوره به شهروندان به اتخاذ اجتماعی فاصله’ به عنوان آنجا که ممکن است.

در عین حال این کشور در حال حاضر به خاموش کردن حالت. کارکنان از شرکت های بزرگ از جمله آمازون و گوگل و Facebook در حال کار از خانه در حالی که چندین دانشگاه و کالج و مدارس در سراسر کشور انجام داده اند دور با فیزیکی کلاس و آموزش آنلاین.

دانشگاه هاروارد در روز سه شنبه در خطوط کلمبیا و استانفورد دانشگاه ها یک روز زودتر بسته فروشگاه و توصیه دانشجویان به بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار تا اطلاع ثانوی.

در ضمن اپل قرار داده و آن میله میله اندازی آی فون 9 با توجه به شیوع کروناویروس. این شرکت به پرده برداری از گوشی جدید اواخر ماه مارس و پیش از انتشار آن در فروشگاه ها در ماه آوریل است.

حتی به عنوان بازار سهام ایالات متحده سقوط بیشتر در روز سه شنبه به دلیل توفنده قیمت نفت پس از خرید اینترنتی بین اوپک سازمان ملل و روسیه شامل تولید نفت و همچنین جهانی شیوع کروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه confabulated با ما سناتورها و اعضای کنگره در کاپیتول هیل و از آنها خواست به تحریم اقتصادی بسته که شامل حقوق و دستمزد اعتبار مالیاتی برای تمام افراد تحت تاثیر قرار.

مقامات بهداشت بر این باورند که کاهش این ویروس نزدیک به غیر ممکن است کار به عنوان آنها می گویند که گام های گرفته شده توسط دولت آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) هستند بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

طبق برآورد وزارت HHS حداقل 2 لاخ مردم نیاز به مراقبت های ویژه پزشکی از راه بستری شدن در بیمارستان بیش از چند هفته آینده در حالی که مجموع تعداد تخت در بیمارستان های مختلف در کشور انجام نمی بالای یک لاخ.

در حالی که اعتراف به این که دولت نمی داند که چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده است که تا کنون برای این ویروس HHS وزیر الکس آذر گفته است که آنها انتظار می رود نزدیک به چهار میلیون تست کیت برای رسیدن به ایالات متحده تا پایان این هفته است.

در حالی که مقامات بهداشتی توصیه کرده اند که در برابر افراد مسن (بالای 60 سال) به ماندن در خانه و جلوگیری از سفر و رفتن به مکان های عمومی در نشانه ترس از ناشناخته ترین ساکنان ایالات متحده از تمام گروه های سنی در حال حاضر اجتناب از سوپر مارکت ها و تئاتر.

در ضمن اقلام ضروری مانند دستمال مرطوب دست عفونی و ماسک عملا ناپدید شده را از قفسه ها و یا آنلاین در دسترس در قیمت های گزاف.

مقامات بهداشتی که اولین پاسخ دهندگان در درمان coronavirus بیماران به دنبال احتیاطی کیت برای خود از جمله ماسک و دستکش و حتی به عنوان چند از مقامات از جمله سناتور تد کروز و چند کنگره باید خود را قرنطینه خود را پس از برقراری ارتباط با یک coronavirus بیمار در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس که برگزار شد از بهمن 26-29 در مریلند است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از شرکت کنندگان در این دیدار است.

در میان مقامات ارشد که آزمایش مثبت برای COVID-19 اواخر روز دوشنبه بود که ریک پنبه, مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی.

وقتی پرسید که توسط رسانه ها روز دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: “نمی دانم که آیا رئیس جمهور تهمت تست شده برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de