ما مرکز جهانی در تبلیغات محور به آدرس COVID-19 دروغ

خارجی بازیگران—یعنی چین و روسیه و ایران شده اند با استفاده از جهانی همه گیر به “بهره برداری از فضای اطلاعات برای مقاصد مضر” با توجه به بالا رسمی جهانی تعامل مرکز (GEC) است که اختصاص داده شده به افشای و مقابله با دروغ.

در اخیر on-the-record جلسه فرستاده ویژه لیا گابریل که هماهنگ کننده وزارت امور خارجه GEC گفت: آنها به دنبال روایت های ترویج شده توسط این سه کشور در این ویروس از ماه ژانویه. یکی از مرکز مسئولیت اصلی این است که برای حفظ وزارت امور خارجه به رهبری مطلع اطلاعات بین المللی چشم انداز است.

گابریل صحبت در مورد دروغ کمپین راه اندازی شده توسط حزب کمونیست چین. او گفت: آنها تحت نظارت چین كه دروغ تلاش برای دروغ سرزنش ایالات متحده به عنوان منشاء CCP ویروس و تلاش خود را به رنگ یک تصویر از CCP را “برتری” در دست زدن به بحران بهداشت و درمان.

“آنچه ما دیده ایم این است که CCP بسیج جهانی آن پیام دستگاه که شامل رسانه های دولتی و همچنین دیپلمات چینی به فشار انتخاب شده و نسخه محلی از همان فراگیر غلط روایات,” او گفت: در مارس 27 تلفنی.

“من می گویند که اطلاعات فضایی است که همیشه در حال تحول” گفت: با اشاره به پکن دروغ تلاش. “آن بوده است بسیار سیال و چین نزدیک به آن بوده است به عنوان به خوبی.”

یکی از جنبه های GEC است که در ادامه به توجه و ارزیابی است این واقعیت است که آنها در حال دیدن روسی, چینی, و دولت ایران اطلاعات عملیات “همگرا در اطراف همان دروغ روایت تم مورد COVID-19” با توجه به گابریل.

داخلی دولت اسناد و مدارک به دست آمده توسط Epoch Times را برجسته کرده اند که چگونه چینی رژیم هدفمند underreported موارد CCP ویروس و سانسور بحث از شیوع کمک به سوخت و گسترش این بیماری است.

در یک مورد اخیر ، GEC ارزیابی نادرست روایات در آفریقا تحت فشار قرار دادند توسط مقامات چینی. آنها دریافتند این روایات “دریافت بیشتر واکنش های منفی و سپس آنها عملا مرده به پایین” بنابراین به جای CCP مقامات خود را تغییر بازی. او گفت: این تیم است که قادر به تجزیه و تحلیل تغییر روایت از طریق تعدادی از داده های مختلف علم ابزار است.

بین Jan. 1 و 18 مارس GEC جمع آوری شده و مورد تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی پست از ده ها تن از رسمی دولت چین و دیپلماتیک حساب در آفریقا است. در ابتدا آنها تمام حساب های مورد سکوت CCP ویروس اما با پایان این دوره حدود 60 درصد از پست های مربوط به بحث COVID-19.

“ما تا به حال دیده می شود چین با تمرکز بر چهار برجسته روایت از تجزیه و تحلیل ما” در آفریقا, او گفت:. “یک چین بود موفق به مهار این ویروس. دوم شد و خواستار همکاری بین المللی. یک سوم شد و سازمان بهداشت جهانی را ستایش از چین است. و یک چهارم شد اقتصادی چین انعطاف پذیری است.”

او اشاره کرد که ضد آمریکا در توییتر پست ها شمارش به عنوان تنها یک بخش کوچک از کلی پست و که آنها انجام ضعیف به مخاطبان که “اصل را رد کرده و ادعا می کند که coronavirus سرچشمه بود در آمریکا” آفریقا مخاطبان نیز رد ادعا می کند که اصطلاح “چینی ویروس” یک نژادپرست مرجع بنابراین به جای CCP مقامات نقل مکان کرد و دور از این و متمرکز در “ستایش چین اقدامات” روایت.

“ما همچنین شاهد چیزی مشابه در نیمکره غربی” گابریل گفت: با اشاره به تغییر ماهیت دروغ مبارزات.

در ایتالیا, جمهوری خلق چین (جمهوری خلق چین) مقامات نیز منتقل روایت خود برای سازگاری بهتر برای مخاطبان مختلف. در نیمکره غربی CCP ویروس موضوعات مربوط به حساب مورد “نیمی از محتوای تحت فشار قرار دادند توسط مقام چینی به حساب” او گفت:.

“PRC مقامات تبدیل شده اند واقعا فعال و در حال نشان دادن تلاش های هماهنگ به طور سیستماتیک تهیه پیام های خود را به مخاطبان جهانی با استفاده از هشتگهای افزایش رسانه های اجتماعی خود را پیروان برای متقاعد کردن مردم است که آنها در حال اقدام مسئولانه و نه و ارائه کمک های اولیه,” او اضافه شده است.

هشتگهای و رسانه های اجتماعی شده اند ابزار کلیدی در این تبلیغ کیت مورد استفاده توسط CCP. در هفته های اخیر رسانه دولتی صدای آمریکا, اخبار, است ترویج هشتگ “#Trumpandemic” و “#TrumpVirus” در آن پست ها در هر دو توییتر و Facebook. پکن-بر اساس مفسر گفت: دولت اجرا جهانی بار است که اصطلاح “مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر” است “نه تنها زنده است بلکه بسیار دقیق است.”

بار عصر رسیده به وزارت امور خارجه اضافی برای اظهار نظر در چین کمپین دروغ. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

شهروندان در چین, در ضمن لازم نیست که دسترسی به سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook و تغذیه جریان ثابت از تبلیغات توسط رژیم کمونیستی وجود دارد.

مبارزه با رگبار گلوله های نادرست از روایات که از دولت های مختلف بازیگران, دولت ایالات متحده راه اندازی کرده است تعدادی از طرح ها با توجه به گابریل “از جمله عمومی پیام در خانه و خارج از کشور, دیپلماتیک تعامل و ارتقاء در واقع بر اساس اطلاعات به محلی مخاطبان است.”

بار عصر که قبلا گزارش شده در مقامات ایالات متحده در حال تبدیل شدن بیشتر آوازی در رسانه های اجتماعی در پرداختن به چین را دروغ فشار و چگونه سازمان های فدرال هستند ramping تا تلاش های راه اندازی وب سایت جدید برای جدا کردن واقعیت از داستان است.

در این جلسه یک خبرنگار همچنین پرسید: در مورد میزان GEC مشغول به کار بود با خصوصی شرکت های فن آوری به مبارزه با این روایات. گابریل گفت: آنها “تعامل فن آوری تیم” است که کار با شرکت های مختلف و سیستم عامل رسانه های اجتماعی اما اضافه کرد که مقابله با دروغ “طول می کشد انواع روش.”

“با توجه به وضعیت وجود دارد فقط هیچ کوکی-برش رویکرد است. ما باید در هر وضعیت به صورت جداگانه و کشف کردن آنچه که بهترین شیوه” او پاسخ داد. “شرکت های فن آوری در حال نگاه کردن به خود را در سیستم عامل های خاص و … اما ما اطلاعات دانشمندان در حال نگاه کردن به کل دروغ اکوسیستم.”

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست از این بیماری همه گیر است که آغاز شده و در مرکزی چین در شهر ووهان مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

اگر چه روایات دادند CCP می توانید تغییر دهید به سرعت اهداف یکسان هستند: به نقص مسئولیت خود botched دست زدن به CCP ویروس و به تصویر کشیدن یک تصویر است که آنها را با موفقیت شامل شیوع.

“من فکر می کنم که این واقعا غم انگیز است برای دیدن خارجه بازیگران بهره گیری از بهداشت جهانی بحران به سعی کنید به فشار خود به خود برنامه های” گابریل اضافه شده است. “من فکر می کنم یک بخش بسیار مهم کاهش آسیب پذیری از مخاطبان است که با ساخت آنها را آگاه چگونه یک دروغ محیط زیست می توان دستکاری کرد.”

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im