ما متخصص می گوید 5G tiff می تواند بر اطلاعات تبادل

مادرید (AP) — بالا دیپلمات های ایالات متحده برای امنیت, سیاست می گوید او استقبال اتحادیه اروپا و حرکت به سمت شناخت خطرات در معرض خطر در فناوری 5G اما هشدار داد که ایالات متحده قادر نخواهد بود برای به اشتراک گذاشتن سطح بالا اطلاعات را با کشورهایی که انتخاب “غیر قابل اطمینان” فروشندگان مانند چین Huawei.

رابرت Strayer معاون دستیار وزیر سایبری و ارتباطات بین المللی و سیاست اطلاعات در وزارت امور خارجه ایالات متحده به خبرنگاران گفت در مادرید که جدید اتحادیه اروپا “5G toolbox” به رسمیت شناخته شده خطرات امنیتی در فناوری 5G که فروشندگان باید قابل اعتماد است.

“این یک شناخت وجود دارد که وجود نداشت یک سال و نیم پیش در اتحادیه اروپا و جاهای دیگر وجود دارد که جدی زنجیره تامین خطرات به 5G تکنولوژی که وجود دارد چنین چیزهایی به عنوان در معرض خطر فروشندگان است که کار در کشورهایی که دموکراتیک کنترل و توازن است و این نوع از کشورها در حال حاضر خطر جدی برای ما 5G شبکه” در تمامیت خود ،

Strayer بود که در اسپانیا به عنوان بخشی از یک تور اروپایی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار می دهد فشار بر متحدان برای جلوگیری از چین شرکت فناوری هواوی در نسل بعدی شبکه های تلفن همراه. آمریکا از ترس چین کمونیست و رهبران می توانید با استفاده از شرکت شیر به ارتباطات در تجهیزات هواوی در سطح جهانی به فروش می رساند.

Strayer به رسمیت شناخته شده است که اسپانیا و سایر کشورها می خواهد تا ذهن خود را, اما او تصریح کرد: اخیر ایالات متحده هشدار در مورد عواقب نه زیر واشنگتن منجر شود.

“اگر کشورهای اتخاذ غیر قابل اطمینان تکنولوژی در شبکه های 5G که خطر اندازد توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در بالاترین سطح” Strayer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im