ما گسترش ایران محدودیت های مسافرتی با توجه به شیوع کروناویروس

ایالات متحده گسترش یافته و محدودیت های مسافرتی در ایران به بار ورود برای اتباع خارجی که به تازگی بازدید خاورمیانه, ملت, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام کرد در فوریه. 29.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین مجاز وزارت امور خارجه به منظور بالا بردن مشاوره سطوح برای برخی مناطق در کره جنوبی و ایتالیا به سطح 4, بالاترین, سطح, سفر, ارزیابی ریسک. مشاوره در تماس های آمریکایی ها برای سفر به این دو کشور. تهمت نیز گفت: با توجه به بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک برای محافظت در برابر گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس صحبت در کاخ سفید در فوریه. 29 در مدت کوتاهی پس از خبر اول coronavirus مرگ در ایالات متحده تایید شده توسط مقامات در واشنگتن است. بیمار بود و در 50s خود را در معرض ریسک های پزشکی.

پنس که تهمت اختصاص داده شده به ملت را در پاسخ به این ویروس در ملاقات با مقامات کاخ سفید در فوریه. 29 برای بیش از دو ساعت است. پنس گفت: مسئولان ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن با طیف وسیعی از گزینه.

معاون رئیس جمهور گفت: خطر ابتلا به آمریکایی ها از coronavirus “کم باقی مانده است” در بخشی به دلیل تهمت و دولت در زمان “اقدام بی سابقه” در مراحل اولیه شیوع بیماری از جمله اعمال محدودیت های مسافرتی در چین است.

“ما می خواهیم به کاهش میزان سفر به و از بسیاری نهفته مناطق” گفت: “الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی. “این یک پایه مهار استراتژی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار رسانه ها و سیاستمداران به برانگیختن وحشت با توجه به شیوع.

شیوع ویروس جدید در ایران چشمگیر بوده است—مردم ایران در نیروی کار برای جلوگیری از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19, دیده می شد و سرفه و عرق کردن و خس خس سینه در سراسر مصاحبه تلویزیونی قبل از تصدیق او آلوده شد. سپس روز بعد یک مشخصه رنگ پریده رسمی نشسته تنها پا را از حسن روحانی رئیس جمهور و دیگر رهبران قبل از او بیش از حد بنا به گزارش ها پایین آمد با این ویروس.

در روز جمعه, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour دوباره گزارش سنبله بزرگ در موارد گفت: در حال حاضر وجود دارد 388 تایید coronavirus موارد در ایران و 34 مرگ و میر. در سخنان کوتاهی از تهران او هشدار داد تعداد موارد احتمال بیشتر سنبله به ایران در حال حاضر دارای 15 آزمایشگاه تست نمونه.

کره جنوبی دوم سخت ترین-آمار کشور پس از چین گزارش شده 813 جدید موارد شنبه—بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه و افزایش آن در مجموع به 3,150.

ایالات متحده به انبار 43 میلیون ماسک پنس گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را ملاقات روز دوشنبه با نمایندگان شرکت های دارویی به بحث در مورد توسعه یک واکسن. حداقل دو شرکت در حال حاضر در حال کار بر روی یک واکسن.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im