ما را بیشتر COVID-19 آزمایش در 8 روز از کشور کره جنوبی در 8 هفته: کاخ سفید

ایالات متحده با انجام تست های بیشتر برای جدید CCP ویروس در گذشته هشت روز از کره جنوبی به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای آزمایش های گسترده شبکه انجام شده در هشت هفته, کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: در روز سه شنبه.

موضوع را با این آزمون برای اولین بار در ایالات متحده توسعه یافته توسط دولت فدرال باعث یک هفته-تاخیر طولانی در انجام گسترده تر تست اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرعت ramped تا تست ظرفیت در هفته های اخیر با کمک بخش خصوصی است.

Birx گفت: در طول یک شهر مجازی در سالن فاکس نیوز که کره جنوبی که دارای جمعیت 51.4 میلیون آزمایش در مورد 290,000 مردم است. ایالات متحده, او گفت که در حدود 372 میلیون نفر انجام داده است بیش از 300.000 آزمون.

“در هشت روز انجام داده ایم تست بیشتر از کره جنوبی و” Birx گفت.

ایالات متحده در حال انجام 50,000 تا 70,000 آزمون در روز, با توجه به Birx.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین با حضور در سالن شهر گفت: این اولین بار بود که او آموخته است که از این آمار است.

با توجه به آمریکایی سازمانی موسسه آغاز شده است که یک ردیاب امریکا تست ظرفیت این کشور می تواند انجام 36,810 آزمون بعد از مارس 16. که در مجموع شد و انتظار می رود تا این آمار 100 ، 000 یا بیشتر در هر روز از مارس 27.

Epoch Times Photo
پزشکان آزمون کارکنان بیمارستان با علائم شبه آنفولانزا برای CCP ویروس در چادر راه اندازی برای تریاژ ممکن است COVID-19 بيمار خارج قبل از آنها وارد بخش اورژانس اصلی منطقه در سنت برنابا بیمارستان در برانکس قصبه شهر نیویورک در مارس 24 سال 2020 است. (Misha فریدمن/گتی ایماژ)

با توجه به یک ردیاب در سراسر جهان از موارد از دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده 50,206 تایید موارد این ویروس جدید است.

مقامات هنوز هم نگران داشتن کافی نیست کیت های آزمایش و خواست مردم به عنوان آنها انجام داده ایم بدون علائم نیست تست کنید.

“ما نمی خواهیم افرادی که فقط نگران به دریافت تست شده است. اگر شما لازم نیست که یک تب مداوم اگر شما لازم نیست که یک سرفه اگر شما در گروه در معرض خطر اگر شما یک پرستار یا پزشک; ما واقعا می خواهید تست … به صورت بسیار هنوز هم تمرکز بر روی افرادی که به آن نیاز دارید,” او گفت:. “از آنجا که تنها وجود دارد بسیار است.”

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که ظهور چین در سال گذشته به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

ویروس جدید باعث COVID-19 بیماری است که در حال حاضر کشتار حدود 1.3 درصد از بیمارانی که تایید شده است به عنوان داشتن این بیماری در ایالات متحده است. افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر جدی گرفتن موارد COVID-19.

راه هایی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری اغلب شامل شستن دست و به خصوص پس از بازدید از اماکن عمومی و یا سرفه و یا عطسه اجتناب از افراد بیمار و به طور منظم تمیز کردن اشیاء و سطوح را در خانه و مدرسه است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im