ما اعلام اضطراری ملی به عنوان ویروس مرگ و میر افزایش می یابد

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری سازمان بهداشت جهانی به نام اروپا جدید کانون coronavirus جمعه با کشورهای بندی مرزهای بستن مدارس و لغو, رویدادهای, در وار تلاش برای کند کردن بالونی بیماری همه گیر.

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال من رسما اعلام ملی اضطراری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت, اعلام کرد 50 میلیارد دلار در بودجه فدرال به نبرد سریع گسترش بیماری همه گیر.

اندازه گیری آمد و به عنوان عفونت و مرگ و میر افزایش یافت و در اروپا با چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت این قاره در حال حاضر “بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب جدا از چین است.”

او در توصیف آن به عنوان یک “غم انگیز نقطه عطف” و هشدار داد که آن را غیر ممکن بود به می گویند که این ویروس را اوج در سطح جهان است.

به طور کلی مرگ و میر افزایش به بیش از 5 ، 000 در سراسر جهان از جمله نزدیک به 1500 در اروپا با مجموع عفونت شکوه 140,000 بین المللی, به گزارش خبرگزاری فرانسه شمارش بر اساس منابع رسمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما می خواهم به خرید مقادیر زیادی از نفت خام به صورت ذخایر استراتژیک و چشم پوشی وام دانشجویی بهره در طول coronavirus بحران تاکید کرد که “بعد از هشت هفته ما حیاتی بود.”

رهبران G7, ثروتمندترین اقتصادهای خواهد شد برگزاری یک اجلاس فوق العاده سران طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر.

شیوع رسیده ارتفاعات جدید با چند چهره از بازیگران هالیوود به سیاستمداران و حتی کانادا بانوی اول ابتلا به عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im