ما مرگ و میر از CCP ویروس می رسد 10,000

ایالات متحده رسیده ترسناک یک نقطه عطف در مبارزه با CCP ویروس در روز دوشنبه به بیش از 10000 نفر از COVID-19 سراسر کشور.

که به گفته محققان دانشگاه جانز هاپکینز که شده پیگیری مرگ و میر و تعداد مورد از این ویروس شروع به گسترش در سرزمین اصلی چین است. از روز شنبه بیش از 10,300 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده در حالی که بیش از 347,000 موارد تایید شده است.

مرگ و میر بالاتر است تعدادی از نبرد مرگ و میر ناشی از شش جنگ امریکا ترکیب شده است. وزارت امور سربازان سابق امور (pdf) می گوید که 9,961 سربازان جان در تمام طول انقلاب آمریکا جنگ 1812 مکزیک جنگ هند و جنگ و جنگ آمریکا و اسپانیا و سپر صحرا/طوفان صحرا. آن را شامل نمی شود دیگر جنگ های مربوط به مرگ و میر.

طی چند روز ایالات متحده دیده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس هر روز اگر چه فرمانداران از واشنگتن و نیویورک به ترتیب باید گفت که شیوع بیماری ممکن است رسیدن به اوج خود در این کشورها است.

“در حالی که هیچ یک از این خبر خوب این است که ممکن است مسطح منحنی بهتر است را افزایش می دهد که ما دیده ایم” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه اضافه کرد که تعداد مرگ و میر روزانه در نیویورک شده است “به طور موثر تخت.”

این می آید به عنوان بالا به مقامات کاخ سفید هشدار داده اند که هفته آینده یا دو خواهد بود به خصوص سخت به عنوان کشور تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش حزب کمونیست چین (CCP) ویروس.

US-CCP Virus
پزشکی کارگران رویکرد یخچال کامیون استفاده می شود به عنوان یک سردخانه خارج از بروکلین بیمارستان مرکز در میان coronavirus همه گیر در شهر نیویورک در آوریل 3, 2020. (استفانی کیت/گتی ایماژ)

“هفته آینده است که رفتن به پرل هاربر لحظه آن را به ما 9/11 لحظه آن را به سخت ترین لحظه برای بسیاری از آمریکایی ها در تمام طول زندگی خود را. و ما واقعا نیاز به درک که اگر ما می خواهیم برای مسطح کردن که منحنی و دریافت از طریق به طرف دیگر هر کس نیاز به انجام بخشی خود را,” جراح عمومی جروم آدامز گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه.

آدامز پس از آن نام برده متحده که باید صادر نشده stay-at-home سفارشات به “ما یک هفته به ما چه شما می توانید به طوری که ما نمی ما پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از این در هفته آینده و پس از آن اجازه دهید به ارزیابی مجدد.”

آیووا, آرکانزاس, نبراسکا, داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی هیچ ایالتی دستور به ماندن در خانه با توجه به نقشه ارائه شده توسط نیویورک تایمز. وایومینگ, یوتا, اوکلاهما و کارولینای جنوبی حداقل یک شهرداری با اقامت در خانه قوانین در اثر.

کاخ سفید CCP ویروس وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx همچنین هشدار داد آمریکایی ها در مورد دو هفته آینده.

“بعد از دو هفته فوق العاده مهم” Birx گفت: بیش از آخر هفته. “این لحظه ای به رفتن به فروشگاه مواد غذایی نه رفتن به داروخانه اما انجام همه چیز شما می توانید به نگه داشتن خانواده خود و دوستان خود را امن” او هشدار داد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

پیش از این انتظار می رود افزایش در موارد مقامات در سراسر کشور اقدام به افزایش ظرفیت بیمارستان با استفاده از امکانات ورزشی و مراکز کنوانسیون برای COVID-19 بخش. مقامات همچنین تلاش برای به دست آوردن مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک و محافظ دنده.

یکشنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت که ویروسی طوفان به زودی منتقل می کند.

“ما دیدن نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “وحشتناک” دوره پیش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de