ما امنیت سایبر کارشناسان اخیر سنبله در چینی دیجیتال جاسوسی

ایالات متحده امنیت سایبر شرکت گفت: در 25 مارس آن را شناسایی کرده است یک موج جدید cyberspying توسط یک مظنون چینی گروه قدمت آن به اواخر ژانویه هنگامی که coronavirus شروع به گسترش فراتر از چین است.

FireEye, Inc. گفت: در گزارش آن را به حال کشف یک سنبله در فعالیت از هک گروه dubs “APT41” آغاز شد که در ژانویه. 20 و هدفمند بیش از 75 از مشتریان خود را از تولید کنندگان و شرکت های رسانه ای به بهداشت و درمان و سازمان های غیر انتفاعی.

وجود دارد “چند ممکن است توضیحات” برای افزایش فعالیت گفت: امنیتی FireEye معمار کریستوفر Glyer با اشاره به طولانی نهفته تنش بین واشنگتن و پکن بر تجارت و بیشتر درگیری های اخیر بیش از شیوع کروناویروس.

این گزارش گفت که “یکی از گسترده ترین کمپین های چینی جاسوسی سایبر بازیگر ما مشاهده کردیم که در سال های اخیر است.”

FireEye کاهش یافته است به شناسایی مشتریان را تحت تاثیر قرار. چین سفارت خود در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست به دنبال نظر. ایالات متحده از شورای امنیت ملی و دفتر مدیر اطلاعات ملی نیز بلافاصله پاسخ درخواست به دنبال نظر.

FireEye گفت: در آن گزارش که APT41 مورد آزار قرار گرفته به تازگی فاش نقص در نرم افزار توسعه یافته توسط سیسکو Citrix و دیگران سعی کنید برای شکستن به نمرات شرکت شبکه در ایالات متحده و کانادا و انگلیس و مکزیک, عربستان صعودی, سنگاپور, و بیش از یک دوجین دیگر کشورها است.

Cisco گفت: در یک ایمیل آن را به حال ثابت آسیب پذیری و از آن آگاه بود از تلاش برای بهره برداری از آن یک ضریب اطمینان تکرار توسط Citrix که گفت: آن کار کرده بود با FireEye برای کمک به شناسایی “بالقوه خطر انداخته است.”

دیگران را نیز کشف اخیر سربازان ارتش در جاسوسی سایبر فعالیت های مرتبط با پکن است.

مت وبستر یک محقق با Secureworks—Dell فن آوری های’ cybersecurity بازو—گفت: در یک ایمیل که تیم او نیز دیده می شود شواهد از افزایش فعالیت از چینی هک گروه “بیش از چند هفته گذشته است.”

او گفت تیم خود را به تازگی کشف جدید دیجیتال زیرساخت های مرتبط با APT41—که Secureworks dubs “برنز اطلس.”

بستن نرم مبارزات برای هر کشور خاص و یا نهاد است که اغلب مملو از عدم قطعیت اما FireEye در گفت و گو با ارزیابی “با وزش اعتماد به نفس” است که APT41 تشکیل شده بود از دولت چین پیمانکاران.

FireEye سر از تجزیه و تحلیل, جان Hultquist گفت: خروش بود تعجب آور نیست زیرا هک کردن فعالیت های منسوب به چین به طور کلی بیشتر متمرکز شده است.

“این گسترده اقدام است که خروج از آن هنجار” او گفت:.

توسط کریستوفر بینگ و رافائل Satter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net