ما COVID-19 تحقیقات هدفمند توسط هکرها خارجی: FBI رسمی

ارشد FBI رسمی گفته است که ایالات متحده موسسات تحقیقاتی مشغول به کار در COVID-19 مستعد ابتلا به جاسوسی توسط دیگر کشور ایالات متحده و که برخی از آنها در حال حاضر شده است نفوذ.

“ما قطعا دیده می شود شناسایی فعالیت برخی از رسوخ به برخی از این موسسات به خصوص کسانی که علنا خود را شناسایی به عنوان کار بر روی COVID مربوط به تحقیقات گفت:” FBI معاون دستیار مدیر برای سایبر بخش تونیا Ugoretz در مارس 17, وبینار “مقابله با جرائم سایبری در طول COVID-19” توسط موسسه آسپن.

Ugoretz مشخص نیست که کشور او در مورد صحبت شد اما گفت: این کشورها می خواهند بدانند که چگونه کشورهای دیگر در پاسخ به همه گیری و جمع آوری اطلاعات بیشتر به خصوص در مورد چیزهایی مانند واکسن پژوهش است.

این مقام گفت: موسسه آمریکایی خود را در جریان تلاش های تحقیقاتی شناخته شده برای انواع دلایل خوبی مانند آموزش های عمومی, اما این همچنین باعث می شود آنها را به یک هدف آسان برای دیگر ملت ها و هکرها.

“غمگین سمت تلنگر است که این نوع باعث می شود یک علامت برای ملت دیگر آمده است که علاقه مند هستند در خوشهچین جزئیات در مورد آنچه که دقیقا انجام می دهند و ممکن است حتی سرقت اطلاعات اختصاصی که این موسسات” گفت: Ugoretz اضافه کرد که در حالی که این یک پدیده جدید نیست, آن است پس از افزایش شیوع CCP ویروس همه گیر.

در این ماه ایران-حمایت هکرها تلاش برای شکستن به شبکه ای از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در میان کارکنان این بیماری همه گیر به سرقت اطلاعات با توجه به مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS) که به تازگی منتشر شده یک گزارش قابل توجهی سایبر حوادث در سازمان های دولتی و دفاع و شرکت های با تکنولوژی بالا.

Cybercrime در طول COVID-19

Ugoretz همچنین ذکر است که نرخ کلی جرائم سایبری سه برابر شده است در طول همه گیر با اف بی آی جرایم اینترنتی شکایت مرکز در حال حاضر دریافت 3000 تا 4000 در شکایت روزمره از حدود 1000 قبل از آن.

“وجود دارد این مختصر درخشان لحظه ای که ما امیدوار است که خدای cybercriminals به انسان هستند و شاید آنها فکر می کنم که هدف قرار دادن و یا بهره گیری از این بیماری همه گیر برای سود شخصی ممکن است فراتر از رنگ پریده گفت:” Ugoretz. “متاسفانه که مورد نشده است.”

او گفت: مجرمان سایبری در حال استفاده از عدم امنیت به مردم در سراسر جهان شیفت کار خود را آنلاین در طول همه گیر و با استفاده از این وضعیت برای شکستن به شبکه های شرکت های بزرگ.

یکی دیگر از سخنران در آسپن موسسه وبینار مارک راجرز صحبت در مورد تلاش های سایبری تهدید هوش لیگ یک گروه از حدود 1400 کارشناسان امنیت سایبر از 76 کشور بودند که مونتاژ در فقط سه هفته طول بیماری همه گیر به کار در برابر تهدیدات سایبری.

لیگ پس از آن های اخیر آغاز به کار گرفته شده پایین 2,833 وب سایت های مخرب را جمع آوری و تجزیه و تحلیل بیش از 2500 متمایز فیشینگ پیام و شناسایی بیش از 2000 امنیت سایبر آسیب پذیری های در معرض خطر سازمان.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de