ما COVID-19 مرگ و میر افزایش می یابد گذشته از 3000 عنوان جدید به درخواست تجدید نظر برای پزشکی داوطلبان

بیش از 3000 نفر کشته شده اند از CCP ویروس در ایالات متحده در حالی که بیش از 164,539 موارد تایید شده است با توجه به آخرین داده های گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی جهانی همه گیر.

از مارس 30 یک گزارش 3,164 فوت کرده اند از COVID-19 بیماری با 914 از این مرگ و میر اتفاق می افتد در شهر نیویورک تبدیل شده است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده است.

روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو صادر فوری در سراسر کشور درخواست تجدید نظر برای پزشکی داوطلبان برای پیوستن به آنچه که او به نام “خط مقدم” را به عنوان او و مقامات بهداشت هشدار داد که بحران سیاسی و اجتماعی در دولت است فقط یک پیش نمایش از آنچه که ایالات متحده دیگر جوامع به زودی می تواند به صورت اضافه کرد که ویروس “تبعیض قائل نیست” و این که هیچ آمریکایی است که سیستم ایمنی بدن به این بیماری است.

“ما نیاز به جذب بیشتر بهداشت و درمان کارگران گفت:” یک جلسه مطبوعاتی در موقت بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در منهتن. “ما نیاز به به اشتراک گذاری حرفه ای بهداشت و درمان در این دولت و در درون این کشور است. به عنوان فرماندار نیویورک من درخواست متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور اگر شما لازم نیست که یک بحران بهداشت و درمان در جامعه خود را, لطفا بیایید کمک به ما در نیویورک در حال حاضر.”

“من اهمیتی نمی دهند اگر شما در کانزاس زندگی می کنند. من اهمیتی نمی دهند اگر شما زندگی می کنند در تگزاس است. هیچ آمریکایی است که سیستم ایمنی بدن … آنچه که اتفاق می افتد به نیویورک ناهنجاری نیست. وجود دارد هیچ چیز در مورد نیویورکر سیستم ایمنی بدن است که هر گونه متفاوت از هر آمریکایی دیگر سیستم ایمنی بدن. بنابراین در بسیاری از راه های نیویورک فقط یک قناری در معدن ذغال سنگ.”

قبل از کومو درخواست تجدید نظر به پزشکی داوطلبان حدود 80,000 سابق پرستاران و پزشکان و دیگر متخصصان بودند پله تا داوطلب در حالی که USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی شامل 1,000 تخت و 12 اتاق عمل وارد بندر نیویورک برای کمک به آزاد کردن اتاق در این شهر غرق بیمارستان ها برای رسیدگی به کسانی که بیمار از CCP ویروس.

سیاسی گزارش می دهد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در این هفته مستقر 85 یخچال کامیون ها به شهر نیویورک به عنوان موقت morgues به عنوان بيمارستان مبارزه با سرریز از بدن. اضافی کامیون فضا می تواند دو برابر ظرفیت شهرستان morgues, بردن آن را از 3,500 بدن به 7,000, NY به دفتر معاینات پزشکی (OCME) گفت.

در حالی که شهر نیویورک تبدیل شده است, بدترین ویروس “نقطه داغ” در ایالات متحده, New Orleans, دیترویت و دیگر شهرستانها نیز نگران کننده خوشه در حالی که در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قرار دادن یک تماس مشابه برای پزشکی داوطلبان به عنوان CCP ویروس بستری شدن در بیمارستان دو برابر بیش از چهار ماه و تعداد بيماران ICU سه برابر شد در آن زمان.

دولت امیدوار است آن ابتکار لقب کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه را در هیئت مدیره کارکنان به اندازه کافی برای رسیدگی اضافی 50,000 بیمارستان تخت Newsom گفت.

هفته گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای ضد مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين به درمان بیماران بستری با CCP ویروس به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش می یابد.

اگر چه هنوز به انجام آزمایش های بالینی بزرگتر از دهان داروهای تجویزی نشان داده اند “فعالیت در مطالعات آزمایشگاهی در برابر coronaviruses از جمله SARS-CoV-2 (ویروس است که باعث COVID-19)” و “گزارش های موردی نشان می دهد که این داروها ممکن است به ارائه برخی از سود در درمان بستری COVID-19 بيمار” با توجه به بیانیه ای از ایالات متحده, وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS).

رئیس جمهور تهمت نیز این هفته اعلام کرد که او می خواهد خود را گسترش دولت “15 روز به سرعت گسترش” کمپین یک ماه بیشتر به معنی آمریکایی ها نیاز به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که افراد مسن و افراد در معرض خطر افراد باید در خانه بماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net