ما می تواند به دنبال میلیاردها دلار از چین بیش از CCP ویروس تهمت می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که ایالات متحده در حال بررسی است و چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس و ممکن است به دنبال صدها میلیارد خسارت از پکن است.

“هستند بسیاری از راه های شما می توانید آنها را نگه دارید [چین] پاسخگو باشد. ما در حال انجام بسیار جدی تحقیقات … و ما خوشحال هستند با چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در باغ گل رز.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “ما خوشحال هستند که با کل وضعیت زیرا به اعتقاد ما آن شده است می تواند در متوقف منبع آن شده است می تواند به سرعت متوقف شد و آن را نمی خواهد که گسترش در سراسر جهان است.”

این موضوع به دنبال جبران خسارت از چین آورده بود تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در مورد یک روزنامه آلمانی سرمقاله که می خواستم چین به 130 میلیارد پوند بیل (حدود 163 میلیارد دلار) برای دست دادن به آلمان ناشی از این بیماری همه گیر.

“ما می تواند چیزی بسیار ساده تر از آن” تهمت پاسخ داده است.

سرمقاله منتشر شده توسط آلمان بزرگترین روزنامه بیلد منتشر شده یک “فاکتور” برای آلمان خسارت که شامل $26 میلیارد دلار از دست داد درآمد گردشگری از مارس تا آوریل است.

“آلمان است که به دنبال در چیزهایی و ما به دنبال در چیزهایی که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و ما در حال صحبت کردن در مورد پول زیادی بیشتر از آلمان است صحبت کردن در مورد.”

رئیس جمهور گفت که مقدار نهایی است و هنوز مشخص نشده است اما می تواند بسیار قابل توجه است.

“این است که در سراسر جهان آسیب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از اضافه کردن “این است که آسیب به ایالات متحده اما این آسیب به جهان است.”

CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus نشات گرفته از مرکزی چین در شهر ووهان. این ویروس پس از گسترش به بیش از 200 کشور و منطقه باعث بیش از 56,200 مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی.

رژیم چین در ابتدا پنهان شیوع ویروس از جمله خاموش کردن هشت پزشکان که در زمان به رسانه های اجتماعی چینی برای هشدار دادن به مردم در مورد یک فرم جدید از ذات الریه در اواخر ماه دسامبر.

در اوایل ژانویه استانی کمیسیون بهداشت رسمی در چین هوبئی استان گفت: ژنتیک شرکت برای توقف آزمایش نمونه ویروس ها و نابود کردن تمام نمونه های موجود.

همچنین در روز دوشنبه دو سناتور ایالات متحده آمریکا با اشاره به چین را پوشش ویروس پس از چین سفیر ایران در استرالیا تهدید اقتصادی اقدامی تلافی جویانه پس از استرالیا به نام برای اعضای سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای حمایت از یک بررسی مستقل به ریشه و گسترش ویروس.

“چین کمونیست دولت این است که بتواند در نی ایم” مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.). “آنها از جان گذشته برای پنهان کردن نقش خود را در گسترش coronavirus.”

تاد جوان (R-Ind.) نوشت: در یک صدای جیر جیر: “اگر CCP چیزی برای پنهان کردن چرا این تهدید?”

در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 22, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت که ایالات متحده “به شدت معتقد به” CCP شکست خورده بود به گزارش شیوع “در یک مد به موقع” به چه کسی است.

“آن [CCP] نمی گزارش پایدار انسان به انسان انتقال برای یک ماه تا زمانی که آن را در هر استان در داخل چین” Pompeo گفت.

تایوان مقامات بهداشت هشدار داد که در مورد ویروس خطر از انسان به انسان انتقال در اواخر ماه دسامبر.

که در ابتدا تکرار پکن ادعا می کنند که “هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال” در Jan. 14. پکن قبول نیست این ویروس مسری بود تا Jan. 20.

وجود دارد در حال حاضر کلاس اقدام پرونده های حقوقی در ایالات متحده, ایتالیا و نیجریه در برابر پکن بیش از گسترش ویروس.

در همین حال ژنرال وکیل در میسوری و می سی سی پی نیز در زمینه پرونده های حقوقی علیه پکن بیش از آن coverup ویروس.

دنبال فرانک در توییتر: @HwaiDer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de