ما محافظه کار کنفرانس CPAC شرکت کنندگان آزمون های مثبت برای Coronavirus

سازمان دهندگان محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس یا CPAC گفت: شرکت کنندگان از آن سالانه واشنگتن-منطقه کنفرانس ماه گذشته دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“نیوجرسی بیمارستان آزمایش فرد و CDC تایید نتیجه مثبت” گفت: در بیانیه ای که توسط محافظه کار آمریکا, اتحادیه اروپا میزبان این رویداد است. که فرد در حال حاضر در قرنطینه.

“سلامت و ایمنی ما شرکت کنندگان و شرکت کنندگان در اولویت ما است” در این بیانیه اضافه شده است. “هر یک از شرکت کنندگان که به سوالات می توانید با هارمونیک و یا وزارت بهداشت برای ایالت مریلند است.”

این کنفرانس با حضور متعدد با مشخصات بالا محافظه کار و چهره های سیاسی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس. این سازمان گفت: فرد مبتلا به حال “هیچ تعامل” با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پنس و حضور نداشت حوادث در کنفرانس سالن اصلی.

محل کنفرانس Feb. 26 تا 29 در Fort Washington, Maryland, فقط در خارج از منطقه کلمبیا.

برجسته دیگر سخنرانان در این کنفرانس در این سال شامل سناتور مارشا بلکبرن از تنسی, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و مشاور ارشد رئیس جمهور Jared کوشنر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از وضعیت آگاه است و ما ادامه خواهد داد به طور منظم ارتباط با همه مناسب مقامات دولتی” محافظه کار آمریکا اتحادیه در بیانیه ای گفت:.

خواسته در مورد توسعه بعد در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در فلوریدا او نگران نیست و برنامه ریزی برای ادامه به برگزاری تظاهرات سیاسی.

سازمان مبارزه کنفرانس نیز در واشنگتن گفت شنبه که حداقل دو نفر که با حضور در کنفرانس آخر هفته گذشته را پس از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

افرادی که با حضور در این کنفرانس باید در خانه بمانند و اگر بیمار و تماس های آینده به دکتر خود اگر دچار علائم جدید ویروس سی وزارت بهداشت گفت. علائم این ویروس شبیه به کسانی که برای آنفلوآنزا و شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

Epoch Times خبرنگار Zachary Stieber کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de