ما نگران چین ممکن است انجام راز آزمایش های هسته ای

چینی رژیم ممکن است مخفیانه انجام یک آزمایش هسته ای بالقوه با قرار دادن آن در نقض یک پیمان بین المللی منع چنین آزمون وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: در آن سال 2020 بررسی بین المللی انطباق با کنترل تسلیحات توافق منتشر شده در آوریل 15.

این یافته برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال می تواند آسیب بیشتر در حال حاضر تیره و تار شدن روابط بین واشنگتن و پکن در میان ایالات متحده موشکافی بیش از چین را از دست داده و CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

به عنوان Epoch Times قبلا گزارش مقامات حزب کمونیست چین می دانستند که این ویروس تا به حال به نظر می رسد در ووهان در اوایل ماه دسامبر اما پنهان این اطلاعات حیاتی و مقیاس واقعی از شیوع جرم کسانی که سعی در از خطر هشدار می دهند و به کارگیری رژیم دقیق سانسور برای جلوگیری از پوشش رسانه ای و به حذف هر گونه اشاره از رسانه های اجتماعی.

اگر چه وزارت امور خارجه گزارش ارائه نمی شود خاص اثبات این که چین نقض بین المللی منع آزمایش های هسته ای را به نقل از اقداماتی که “نگرانی” است که آن را نمی ممکن است مطابق با “صفر-عملکرد” سلاح های هسته ای تست بان. این نگرانی ناشی از یک “سطح بالایی از فعالیت” که چین حفظ کرده بود در آن Lop Nur سایت در سال 2019 در حالی که به گفته مقامات آن می تواند آماده به کار آن در طول سال.

آن را نیز ذکر چین استفاده از مواد منفجره مهار اتاق های گسترده تخلیه در محل و عدم شفافیت بیشتر به عنوان پرچم قرمز.

“چین ممکن است آماده به کار آن Lop نور سایت آزمون سال-دور آن با استفاده از مواد منفجره مهار اتاق های گسترده فعالیت های حفاری در Lop نور و عدم شفافیت در هسته ای خود را آزمایش فعالیت—که شامل اغلب مسدود کردن جریان داده ها از آن بین المللی سیستم مانیتورینگ (IMS) به ایستگاه بین المللی مرکز داده ها که توسط کمیسیون اماده گی برای جامع هسته ای Test-Ban Treaty Organization—افزایش نگرانی در مورد پایبندی خود را به” صفر عملکرد استاندارد رعایت توسط ایالات متحده انگلستان و فرانسه در مربوطه سلاح های هسته ای تست moratoria” این گزارش گفت:.

این گزارش در ادامه به استناد بیشتر نگرانی ها در مورد چین ممکن است نقض کنوانسیون سلاح های بیولوژیکی (BWC) با درگیر شدن “در فعالیت های بیولوژیکی با پتانسیل دوگانه و استفاده از نرم افزار است.” آن اشاره کرد که “ایالات متحده نمی کند باید اطلاعات کافی برای تعیین اینکه آیا چین حذف آن ارزیابی جنگ بیولوژیکی (BW) برنامه به عنوان مورد نیاز بر اساس ماده دوم کنوانسیون” به دلیل عدم صراحت و شفافیت.

“ایالات متحده همچنان به توجه داشته باشید که داوطلبانه BWC CBM اعلامیه چین فرستاده شده اند و نه مستند است که توهین آمیز برنامه و نه مستند است که چین به حذف برنامه و یا هر گونه باقی مانده بیولوژیکی مهمات مطابق با ماده دوم BWC” این گزارش گفت:.

آزمون با هر سطح از هسته ای-مواد منفجره عملکرد ممنوع شد در سال 1996 توسط جامع ممنوعیت آزمایش هسته ای پیمان که چین و ایالات متحده امضا کرده و می گویند که آنها در حال مطیع. نه کشور تصویب پیمان و تا حدودی به عنوان یک نتیجه, در این توافق نامه آمده است نه به زور.

یک سخنگوی Comprehensive Test Ban Treaty Organization, که تایید انطباق با پیمان گفته وال استریت ژورنال وجود داشته است بدون وقفه در انتقال اطلاعات از چین پنج سنسور ایستگاه پس از پایان ماه اوت سال 2019 پس از یک وقفه آغاز شد که در سال 2018 است.

انتقال اطلاعات به صورت قطع شد قبلا او گفت: اما این نتیجه از روند مذاکرات بین CTBT سازمان و چینی رژیم در ترتیبات برای قرار دادن ایستگاه در عملیات.

وزارت امور خارجه گزارش می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای باز کردن سلاح اتمی مذاکرات با پکن در این امید از مذاکره یک معامله جدید است که همچنین شامل روسیه و پوشش می دهد تمام سلاح های هسته ای. این قرارداد جدید را جایگزین 2010 شروع جدید پیمان بین واشنگتن و مسکو است که منقضی بهمن به بعد.

چین تخمین زده می شود حدود 300 سلاح های هسته ای است و بارها و بارها رد تهمت پیشنهاد استدلال هسته ای نیروی دفاعی است و هیچ تهدیدی به شمار. اما پکن به كشتار در منطقه آسیا و اقیانوس آرام است و احساس خطر آمریکا و متحدان و سیاستگذاران.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de